اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ ۷بیماری مهم که با پیاز درمان می شوند

نگام ، سلامت و پزشکی _  ماساژ این نقاط بدن شما را از شر سردرد خلاص می‌کند ، بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی مردان کدام است؟ و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

پیاز چاشنی خوش طعمی است که بدون آن تقریبا هیچ غذایی طعم و مزه ندارد. اما بوی پیاز خام ممکن است باعث شود کمتر به سراغ آن بروید. ۷بیماری مهم که با پیاز درمان می شوند شما را ترغیب می کند با این معجزه طبیعت بیشتر دوست باشید. در این مطلب با ۷بیماری مهم که با پیاز درمان می شوند ، آشنا می شوید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ماساژ این نقاط بدن شما را از شر سردرد خلاص می‌کند

ممکن است شما به دنبال یک روش طبیعی‌ برای درمان سردرد خود باشید؛ احتمالا برای درمان طبیعی سردرد به نقاط فشار و روش‌های مشابه طب سوزنی هم فکر کرده‌اید.نقاط فشار نقاطی از بدن هستند که گفته می‌شود بسیار حساس هستند و لمس آن‌ها می‌تواند در تسکین درد موثر باشد؛ متخصصان انعکاس درمانی (یک رشته پزشکی طب چینی) معتقدند که لمس و ماساژ نقاط فشار می‌تواند سلامتی را بهبود ببخشد، درد را تسکین دهد و تعادل بدن را تنظیم کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

زردچوبه ادویه‌ای بیار مناب برای مغز و کبد می‌باشد. در این مقاله به شما از اهمیت زردچوبه برای سلامت مغز و کبدچرب می‌گوییم. راه های استفاده از زردچوبه را آموزش می‌دهیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

گردن درد و علت های عجیب آن

هفت مهره که بلوک های سازنده استخوانی ستون فقرات هستند در ناحیه گردن قرار دارند. این مجموعه به نام مهره های گردنی شناخته می شود. استخوان ها، رباط ها، و عضلات گردن از سر پشتیبانی می کنند و امکان حرکت را برای آن فراهم می کنند.به گزارش “ریدرز دایجست”، درد در قسمت گردن یک شرایط پزشکی شایع است. هر گونه ناهنجاری، التهاب، یا آسیب می تواند موجب گردن درد یا خشکی آن شود. در ادامه با برخی دلایل گردن درد بیشتر آشنا می شویم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رشد مو و عدم رشد مو,علتها و مواردی که شما باید بدانید

شاید یکی از دلایلی که باعث شده باورهای مختلفی در رابطه با پر پشت‌کردن موها شکل بگیرد و روز‌به‌روز بر تعداد محصولات اینچنینی در بازار اضافه شود، همین مساله باشد. دکتر احسانی، متخصص پوست و مو و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، شما را با باورهایی که در رابطه با پر پشت کردن موها وجود دارد، آشنا می‌کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی مردان کدام است؟

مردان اغلب تصور می کنند آلت تناسلیشان خیلی کوچک است. که البته باید بدانید که این مسئله کاملا طبیعی بوده و اغلب مردان چنین نگرانی ای را دارند.متاسفانه تصور غلطی که توسط فیلم های غیراخلاقی رواج پیدا کرده است این است که برای لذت بردن از رابطه جنسی باید آلت بزرگی داشته باشید. ولی این تصور کاملا اشتباه است.در مطالعه ای که در سال ۲۰۱۷ نشان داد که ترکیبی از بوسه های عمیق، تحریک ناحیه تناسلی و رابطه دهانی بیشتر و بهتر  از دخول می تواند یک زن را به ارگاسم برساند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید