اخبار روز حوادث ؛ مرد مشهدی دوقلوهای ۱۵ روزه‌اش را فروخت/ جمعا ۵۸ میلیون تومان!

نگام ، حوادث _ عملیات برای یافتن ۳ فرد محبوس زیر آوار سیل شمیران ادامه دارد/مردم از سفر به لواسانات و رودبارقصران خودداری کنند  ، روابط مشکوک یک زن با مرد غریبه، دست شوهرش را به ۳خون آلوده کرد و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

مرد مشهدی دوقلوهای ۱۵ روزه‌اش را فروخت/ جمعا ۵۸ میلیون تومان!

سرتیپ قادر کریمی اظهار کرد: در پی اعلام حضور زوجی جوان در ثبت احوال مشهد و ارائه مدارک جعلی جهت دریافت اوراق هویتی برای نوزادی ۱۵ روزه، ماموران انتظامی وارد عمل شدند.وی افزود: این زوج که یزدی بودند اعتراف کردند که بچه‌‌دار نمی‌شدند و با پرداخت ۲۸ میلیون تومان این نوزاد مشهدی را خریده‌اند که در ادامه دو متهم شناسایی و دستگیر شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

عملیات برای یافتن ۳ فرد محبوس زیر آوار سیل شمیران ادامه دارد/مردم از سفر به لواسانات و رودبارقصران خودداری کنند

ابراهیم تاجیک نوری(معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران) در خصوص وضعیت امدادرسانی در مناطق سیل زده شمیرانات گفت: تقریبا کار امدادرسانی تمام شده است، اما احتمال گرفتاری ۳ نفر که طبق گزارش های مردمی زیر آوار ناشی از سیل محبوس هستند، را می دهیم.وی افزود: بر این اساس تیم‌های جستجو را به محل مورد نظر واقع در روستای رودک فرستادیم، تا عملیات جستجو و امدادونجات انجام پذیرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ریزش کوه در جاده چالوس ۴ نفر را به شدت مصدوم کرد/بالگرد مصدومین را منتقل کرد

مهرداد بابایی گفت: به دنبال بارش باران و رگبار شدید که طی دیروز و امروز در استان البرز و استان‌های همجوار شاهد بودیم ، بعد از ظهر ‌روز چهارشنبه، دوم خرداد ماه در نقاط مختلفی از محور کرج چالوس ریزش کوه، باعث مسدود شدن جاده شد.بابایی افزود: در این میان حوالی ساعت ۱۶:۲۵‌ در اثر وقوع حادثه تصادف بین دو دستگاه خودروی سواری تیبا و پراید در محل پیچ شاه غلام نرسیده به آسارا چهار نفر به شدت مصدوم شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

روابط مشکوک یک زن با مرد غریبه، دست شوهرش را به ۳خون آلوده کرد

ایران نوشت:ظهر بیست وهفتم تیر سال ۹۰ به‌دنبال تماس تلفنی با کلانتری ۲۴ کمالشهر،پرونده یک قاتل دردستور کار مأموران پلیس قرار گرفت. مأموران با حضور در محل جنایت با اجساد دو زن و یک مرد رو به رو شدند که با اصابت ضربه‌های چاقو کشته شده بودند. بلافاصله یوسف رضایی بازپرس کشیک قتل وسرگرد صفایی رئیس دایره جنایی پلیس آگاهی به محل جنایت آمدند. این در حالی بود که ردپای خون روی پله‌ها نشان از جنایتی هولناک داشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

وقتی فهمیدم زنم در خانه مادرش با حمید بود از خود بی خود شدم! / این مرد در کرج محاکمه شد 

مرد جوان که به خاطر سوءظن به‌همسرش در اقدامی جنون‌آمیز وی را به‌همراه مادرزنش و مردی غریبه به قتل رسانده بود صبح دیروز از زندان به شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز انتقال یافت وپای میز محاکمه ایستاد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دردسرهای که بلندحرف زدن در تاکسی برای زن جوان ایجاد کرد

«آوا» زن خوشرویی بود. لحن صمیمانه و آرام و لبخندی شیرین بر لب داشت. اما در پس این لبخند غمی عمیق نهفته بود که هر لحظه حلقه‌ای از اشک به چشمانش می‌نشاند. بغضی فرو خفته در صدایش موج می‌زد:چند ماه قبل، پس از پایان ساعت کاری، شرکت را ترک کردم و برای رفتن به خانه سوار یک خودروی عبوری شدم. از آنجا که روز سختی را گذرانده و حسابی خسته بودم به همین دلیل از راننده خواستم مرا دربستی تا خانه ببرد. راننده پسر جوان و مؤدبی بود و بجز چند جمله‌ای که درباره کرایه صحبت کردیم سکوت کرده بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید