اخبار روز ورزشی ؛ عبدولی هم راه علی اکبری را رفت

نگام ، ورزشی _ ۹ طلسم برای شکستن در روسیه ، تصاویری امیدبخش و دل‌نشین از ملی‌پوشان پس از تمرینات پرفشار و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

عبدولی هم راه علی اکبری را رفت

سعید عبدولی دارنده مدال‌های طلای جهان و برنز المپیک در رشته کشتی فرنگی پس از محرومیت یک ساله از کشتی، تمرینات خود را در رشته ورزشی بوکس آغاز کرد.بر اساس این گزارش عبدولی که پس از محرومیت یک ساله اش حضور در بازی‌های آسیایی اندونزی و مسابقات جهانی مجارستان را از دست داده است، تصمیم گرفته از این پس فعالیت خود را در رشته بوکس ادامه دهد و در همین راستا با امیر علی اکبری تماسی داشته و از وی درباره این تصمیم مشورت گرفته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دوره پنجم، دوره طلسم شکنی؛۹ طلسم برای شکستن در روسیه ۲۰۱۸

شاگردان کارلوس کی روش از ۳ هفته آینده در روسیه به مصاف حریفان خواهند رفت و امیدوارند، کارهای نکرده در ۴ دوره قبلی را انجام دهند و موفق به شکستن ۸ طلسم بزرگ فوتبال ایران شوند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

فرانسه ۳ – ایران ۱/ شکست شاگردان کولاکوویچ در بازی نخست لیگ ملت‌های والیبال

در حالی که از ظهر امروز لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۸ با چند دیدار در کشورهای مختلف آغاز شده، تیم های ایران و فرانسه هم در اولین مسابقه خود در چارچوب این رقابت ها از ساعت ۲۲:۳۰ مقابل هم قرار گرفتند.این دیدار به میزبانی شهر روئن فرانسه و در سالن کیندرآرنا که ظرفیت ۶ هزار نفری دارد، برگزار می شود. طبیعتا خروس ها از حمایت هواداران خود برخوردار هستند. البته فرانسه که میزبان دور نهایی لیگ ملت های ۲۰۱۸ معرفی شده، حتی در صورتی که در جمع ۵ تیم برتر هم نباشد، در فینال حضور خواهد داشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

گزینه‌های مدنظر برانکو در نقل و انتقالات تابستانی

برانکو ایوانکوویچ اولین فردی بود که قرارداد خود را پیش از پایان فصل به مدت دو سال دیگر با این تیم تمدید کرد. هرچند سرخ‌ها صادق محرمی را در شرایط فعلی به طور قطع از دست داده‌اند و پدیده این تیم راهی لیگ کرواسی خواهد شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تصاویری امیدبخش و دل‌نشین از ملی‌پوشان پس از تمرینات پرفشار

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که برای برگزاری اردوی تمرینی پیش از جام جهانی و همچنین انجام یک بازی دوستانه برابر ترکیه در این کشور حضور دارند، امروز را به استراحت پرداخته و از اسکله بیکوز در استانبول بازدید کردند.در این استراحت تیمی بازیکنان با روحیه بالا و چهره‌هایی بشاش حاضر شدند و تصاویر زیبایی را از همدلی و اتحاد در فاصله ٢٠ روز تا جام جهانی به نمایش گذاشتند. عکس های این بازدید در کانال تیم ملی فوتبال منتشر شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شفر لیست ورودی و خروجی استقلال را مشخص کرد

به نظر می‌رسد برای نیم‌فصل نخست داریوش شجاعیان به دلیل مصدومیت از لیست استقلال خارج می‌شود و در تعطیلات زمستانی دوباره وارد لیست استقلال می‌شود. بازگشت محسن کریمی به لیست استقلال هم منوط به این خواهد بود که کادر پزشکی استقلال در این‌باره اظهارنظر صریحی داشته باشد.میلاد زکی‌پور و بهنام برزای باید در تیم‌های جدیدی فوتبال خود را دنبال کنند. شفر برای این دو بازیکن آرزوی موفقیت کرده و معتقد است این دو در فضای جدید کارایی بیشتری خواهند داشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید