اخبار روز حوادث ؛ حمید صفت؛ خواننده متهم به قتل با وثیقه آزاد می‌شود / جعفر پناهی در بیمارستان بستری شد+ عکس / گوشت گربه و کلاغ در ظرف غذای مردم فقیر در روستاهای زابل ! +تصاویر ناراحت کننده

نگام ، حوادث _ مرد معتاد پس از کشتن همسایه خودکشی کرد ، آخرین عضو باند ایرانیان مقیم ژاپن که شریک تجاری موادمخدر خود را کشتند، قاتل تشخیص داده شد و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

حمید صفت؛ خواننده متهم به قتل با وثیقه آزاد می‌شود

محمد شهریاری در این باره اظهار کرد: حمید صفت با لغو قرار بازداشت موقت و با وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی امروز یا فردا آزاد می‌شود.شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی ۲۸ مردادماه سال ۹۶ از تشکیل پرونده برای «حمیدرضا صفت» خواننده – رپ – به اتهام قتل و انجام تحقیقات در این خصوص خبر داد و گفت: دو سه روز پیش متهم با ناپدری خود درگیر شد و امروز (شنبه) ناپدری در بیمارستان فوت کرد و متهم اکنون در بازداشت است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جعفر پناهی در بیمارستان بستری شد+ عکس

جعفر پناهی صبح امروز شنبه ۵ خرداد ماه به دلیل درد در ناحیه قفسه سینه و افت فشار در بیمارستان بستری شد. پناهی چندی پیش در هفتادویکمین دوره جشنواره فیلم کن با فیلم «سه رخ» برنده جایزه بهترین فیلمنامه در بخش رقابت اصلی شد. کارگردان «طلای سرخ» برای انجام آزمایشات پزشکی و پیدا کردن دلیل مشکلات ایجاد شده در بیمارستان به سر می‌برد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مرد معتاد پس از کشتن همسایه خودکشی کرد

مرد معتاد پس از کشتن جوان همسایه به آپارتمانش برگشت و چند لحظه بعد ساکنان مجتمع با شنیدن صدای شلیک گلوله‌ای پی بردند که این گلوله در آپارتمان همین مرد شلیک شده است و وقتی وارد خانه‌اش شدند او را غرق در خون دیدند و متوجه شدند که او پس از ورود به آپارتمان با شلیک گلوله‌ای خودکشی کرده است

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

گوشت گربه و کلاغ در ظرف غذای مردم فقیر در روستاهای زابل ! +تصاویر ناراحت کننده

آنچه که می بینید، ظرف غذای یک خانواده است؛ تصور می کنید که محتوی آن چیست ؟! آنچه این خانواده و بسیاری دیگر می خورند گوشت گربه است ! آنان حتی از اندک گوشت کلاغ مُرده هم نمی توانند که بگذرند؛ چون چاره ای ندارند و می خواهند زنده بمانند .این خانواده یکی از دهها خانوار ساکن در روستاهای بسیار محروم گمشاد، کندوکه، ملادادی، جهان آباد، رودینی، هیرمند و قرقری در شهرستان زابل واقع در استان سیستان و بلوچستان است .بسیاری از این مردم با وجود مشکلات بسیار؛ روزه هم هستند؛ و همچنان به درگاه الهی شکر می کنند .

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آخرین عضو باند ایرانیان مقیم ژاپن که شریک تجاری موادمخدر خود را کشتند، قاتل تشخیص داده شد

ایران نوشت: ۲۸ آذر سال ۹۴، پسری ایرانی به نام میلاد در ناگویا ژاپن به قتل رسید. رسیدگی به این پرونده با شکایت مادر میلاد در شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد.باتوجه به آنکه جنایت در شهر ناگویا رخ داده بود، مکاتبات با پلیس ژاپن آغاز شد. بررسی‌ها نشان می‌داد که ۷ مرد جوان در حالی که قمه و چاقو به‌دست داشتند سوار بر دو خودرو راه را بر مقتول سد کرده و با ضربات متعدد چاقو او را به کام مرگ کشانده‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پسر ۷ ساله می‌خواست نمره ۲۰ خود را به مادرش نشان بدهد/ پدر شکاک، مادر او را کشته بود

خراسان نوشت: بیست و هفتم فروردین امسال، مرد ۴۳ ساله که در پی سوء ظن هایی با عناوین «خیانت، رابطه و …» شریک زندگی اش را با ضربات سهمگین قفل کتابی به قتل رسانده بود، با سرو وضعی آشفته و دستانی لرزان، وارد کلانتری شد و در حضور رئیس کلانتری پنجتن مشهد راز جنایتی هولناک را فاش کرد.او که کلاف پیچیده سوء ظن هایش را به تباهی خود و نزدیکانش گره زده بود، گفت: زندگی خوبی داشتم چرا که همسرم دوشادوش من برای سعادت خانواده ام زحمت می کشید تا جایی که وقتی من دچار تألمات روحی شدم و با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کردم، او بخش زیادی از تامین هزینه های زندگی را به عهده گرفت و در بیرون از منزل مشغول کار شد تا حداقل فرزند هفت ساله ام از تحصیل باز نماند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید