پیام روس ها به غرب و آمریکا ؛ اگر شما نتوانستید ایران را از سوریه خارج کنید، ما راهش را می‌دانیم

 

سبز اندیش

روس‌ها حالا سوریه را برای خودشان می‌خواهند. به ترامپ پیام می‌دهند که اگر شما نتوانستید ایران را از سوریه خارج کنید، ما از آنها می‌خواهیم که خارج شوند و اگر نشدند، راهش را می‌دانیم ، به اسرائیل می گوئیم که یک روز در میان به نیروهای ایرانی در سوریه حمله کند و به ایرانی ها هم می گوئیم برای جلوگیری از بروز جنگ فراگیر و ویرانگر جدیدی در منطقه ، از سوریه خارج شوند !
این پیام‌هایی است که مرتب از تلگرافخانه کاخ کرملین در مسکو و کاخ تابستانی پوتین در بندر سوچی به واشنگتن ، لندن ، پاریس ، برلین و تل آویو مخابره می‌شود و در جمهوری اسلامی هم تاکنون کسی واکنش مناسبی به این بازی روس ها نشان نداده است.
حقیقت این است که جمهوری اسلامی بواسطه نداشتن مدیران کارآمد و دانا و آگاه به سیاست روز و حضور یک مشت عقب مانده ذهنی و گاگول در وزارت خارجه نتوانسته است نیات واقعی قدرت های بزرگ را درک کند و از آنها بازی نخورد .
آمریکا و اسرائیل آتش جنگ را در سوریه مشتعل کردند و روسیه و جمهوری اسلامی را به باتلاق سوریه کشاندند تا توان اقتصادی و نظامی آنها را تضعیف کنند .
روسیه با داشتن تجربه جنگ افغانستان وارد جنگ زمینی و هزینه کردن قابل توجه نظامی و اقتصادی نشد و جمهوری اسلامی را به نیابت از خود وارد باتلاق سوریه کرد !
روسیه از جنگ سوریه و حضور ایران در این کشور به عنوان برگ برنده در بازی با آمریکا و متحدانش و گرفتن امتیاز از آنها استفاده کرد و اکنون که ماه عسل تمام به روسیه ارضاء شده است از نیروهای جمهوری اسلامی و حزب الله ( گوشت دم توپ ! ) می خواهد تا از روی تخت خواب سوریه خارج شده ، غسل جنابت کرده و به کشورهای خود باز گردند !

سالهاست که توپ وسط شرق و غرب هستیم ‌هیچ کس از این چرخه ی مستمر و تاریخی درس نمیگیرد یا شاید نمیخواهند تغییری ایجاد شود.
ایران تنها کشوری است که منافع ملی و مردم فدای منافع شخصی گروه وحزب میشود.

 

نگام ، ناگفته های ایران ما

One thought on “پیام روس ها به غرب و آمریکا ؛ اگر شما نتوانستید ایران را از سوریه خارج کنید، ما راهش را می‌دانیم

Comments are closed.