مهم ترین اخبار و موضع گیری های سیاسی ؛ ادعای کیهان: خاتمی به روزه ماه رمضان اعتقاد ندارد ، مجمع تشخیص مصلحت در آستانه فروپاشی

نگام ، سیاسی _  ادعای کیهان مبنی بر این که خاتمی به روزه ماه رمضان اعتقاد ندارد ، مجمع تشخیص مصلحت در آستانه فروپاشی، و دلیل سکوت این روزهای احمدی نژاد ، از مهم ترین اخبار سیاسی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید:

 

کیهان: خاتمی به روزه ماه رمضان اعتقاد ندارد

روزنامه کیهان در ادعای مضحک نوشت: ضیافت افطار برای کسانی است که ماه مبارک رمضان را محترم می‌شمارند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اعضای مجمع نمی‌دانند جلسه بعدی چه زمانی خواهد بود؟جای خالی آیت الله هاشمی: جلسات تشخیص مصلحت نظام روی نوار تعطیلی

بعد از بازگشت آیت‌ الله هاشمی شاهرودی از سفر درمانی در سال گذشته، جلسات مجمع تشخیص مصلحت از روال همیشگی شنبه‌های خود خارج شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

به دنبال شایعاتی که احمدی نژادی ها منتشر کردند ؛ وکیل مشایی: موکلم در سلامت کامل است ، مشایی خودش هم تعجب کرد!!

وکیل مدافع اسفندیار رحیم مشایی می‌گوید شایعات مطرح شده در خصوص موکلش به هیچ وجه صحت ندارد و مشایی در سلامت کامل به سر می‌برد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سکوت این روزهای احمدی‌نژاد نشانه چیست؟

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: احمدی‌نژاد داغ‌ترین کارها و موضع‌گیری‌هایی که می‌توانست داشته باشد را نشان داد؛ او تمام برگ‌هایش را سوزانده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کریمی قدوسی رییس باند مافیای قاچاق دختران ایرانی

کریمی قدوسی اگر رگ گردن کلفت می کند.در ایجاد شوهای تبلیغاتی و دم از وطن پرست بودن میزند ،در اصل کرمی است که به جان ریشه های درخت جوان ایران و ایرانی افتاده.امیدوارم روزی تاوان اعمال کثیفش را پس بدهد این اژدهای هفت سر.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

هشدار جعفرزاده ایمن‌آبادی به فراکسیون ها: تمکین نکنید؛ مطهری و پزشکیان را برمی‌داریم

انتخابات هئیت رئیسه مجلس دهم در حالی در آستانه برگزاری است که تاکنون هیچ یک از فراکسیون بر سر لیست واحدی به توافق و جمع بندی نرسیده‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

چرا دوتابعیتی بودن فرزندان ظریف مهم است اما فرزندان حدادعادل نه؟

محسن کوهکن گفت: بحث دوتابعیتی‎ها به هیچ عنوان نباید جناحی شود و هر کسی وابستگی داشته باشد یا نداشته باشد، مستقل باشد یا غیر مستقل، صلاحیت قرار گرفتن در منصب‎های مهم را ندارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نماینده مجلس: ۷۵ درصد مردم استان سیستان و بلوچستان فقر غذایی دارند

نماینده مجلس: بعید نیست که مردم رو به خوردن گوشت حیواناتی نظیر گربه و کلاغ بیاورند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

بازسازی رابطه ایران و آمریکا نیاز به عزم ملی دارد

هیچ کاری نشد ندارد به جز مرگ.جنون آمریکا ستیزی و مرگ بر آمریکا هم علاج دارد .ما باید بخواهیم تا بشود.اگر ژاپن با آمریکا علی رغم حمله اتمی به آن کشور و جزغاله شدن صدها هزار انسان دوست هستند.و اگر ویتنام علی رغم یک جنگ خونین و طولانی مدت و جنایات جنگی آمریکا در این کشور و برجا گذاشتن دهها هزار معلول دوست است.چرا ما بی هیچ جنگی در گذشته و برای احتراز از هر جنگی در آینده نباید با امریکا دوست و یا حداقل دارای روابط حسنه باشیم؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

محمدرضا تابش نایب رئیس فراکسیون امید :شنیده‌ها حکایت از سه قطبی بودن انتخابات ریاست مجلس دارد/ شرایط انتخابات امسال با گذشته متفاوت است/ ابزار پیشبرد آرمان‌های اصلاح‌طلبانه را فراهم می‌کنیم

نایب رئیس فراکسیون امید معتقد است برای انتخابات ریاست مجلس سه گزینه از سه فراکسیون مجلس معرفی خواهند شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دو قطبی مردمی شهرستان کازرون، بی تدبیری دولت و شتابزدگی اپوزیسیون / علی افشاری

مردم شهر چنارشاهیجان( قائمیه) در اعتراض به توقف و تعلیق طرح تفکیک شهرستان کازرون درروز یکشنبه مورخ ۶ خرداد میدان اصلی شهر را بسته و محور های ارتباطی استان فارس به استان های بوشهر و خوزستان را مسدود کرده اند. شهروضعیت غیر عادی پیدا کرده و نیروی انتظامی نیز در سطح شهر حضور پررنگی دارد. گزارش های مشابه و تایید نشده ای در خصوص کوهمره نورد دیگر شهر خواهان جدا شدن از شهرستان کازرون نیز منتشر شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اعتصاب های مشکوکی که گمان سازماندهی آن توسط دستگاه های امنیتی نظامی برای به زانو در آوردن دولت روحانی می رود

وزارت اطلاعات نظام اجازه تشکیل هیچ نهاد صنفی مستقلی را به اصناف و کارگران و کارمندان نمی دهد.و به این لحاظ وقتی که حقوق یک صنف پایمال می شود آن ها هیچ راهی برای بیان مطالبات و احقاق حقوق خود به جز اعتصاب ندارند.و از این اعتصاب گاهی سوء استفاده سیاسی می شود مثل اعتصاب کنونی کامیون داران.هدف کامیون داران از اعتصاب رسیدن به حق خود است و حق هم دارند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

تا ملت عزم جدی نداشته نباشند تغییر شرایط موجود ممکن نیست

این تنها نظام ما نیست که اصلاح ناپذیر است.ملت ما هم مثل این نظام اصلاح پذیر نیست.دولت و ملت دو تافته جدا بافته از هم نیستند.هر دو از یک جنس و سر یک کرباس هستند.اگر ما خود اصلاح پذیر بودیم نظام را هم وادار به اصلاحات می کردیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

برنامه اتاق فکر سپاه برای رهبری مجتبی خامنه ای کماکان ادامه دارد

این که فکر کنیم اتاق فکر سپاه دست از پروژه جانشینی مجتبی خامنه ای به جای علی خامنه ای برداشه کمی ساده لوحانه است.پس از پایان دوره ریاست جمهوری آقای خاتمی و شروع ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد که با حمایت همه جانبه بیت رهبری و سران سپاه پاسداران و مجتبی خامنه ای اتفاق افتاد،سپاه پاسدران و بیت رهبری ادامه حیات امپراطوری خویش را فقط در قالب یک پروژه شدنی می دانند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ساز ناکوک در حزب اعتماد ملی ؛ میراث کروبی در آستانه انشقاق ، تقابل تهرانی ها و شهرستانی ها

حزب اعتماد ملی بیشتر از هر زمانی در آستانه انشعاب است و حداقل دو گروه تهرانی‌ها (به محوریت حق‌شناس، امینی، و رهبری الیاس حضرتی و با استراتژی فعالیت سیاسی در کنار سایر احزاب اصلاح‌طلب) و شهرستانی‌ها (به رهبری رسول منتجب‌نیا و استراتژی جدایی از شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان) صریح‌تر از همیشه رو در روی هم قرار گرفته‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

جلسه فراکسیون زنان با محسنی اژه‌ای/ قول پیگیری سخنگوی دستگاه قضا برای آزادی معلمان زندانی/ تلاش می‌کنیم برای دانشجویان بازداشت شده در ناآرامی‌های دی ماه پرونده قضایی تشکیل نشود

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از جلسه دو روز گذشته با محسنی اژه‌ای خبرداد و گفت: در این جلسه پیگیر وضعیت معلمان بازداشتی از جمله آقای حبیبی و عبدی شدیم و سخنگوی قوه قضاییه هم قول پیگیری دادند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

توافقات شهردار جدید تهران با قرارگاه خاتم‌الانبیا، برای پروژه‌های عمرانی شهرداری تهران

شهردار تهران گفت: اعتبار پروژه اسفندیار ۲۰۵ میلیارد تومان بوده که از این میزان ۸۰ میلیارد هزینه شده است. از آنجا که با محدودیت منابع روبرو هستیم و قرارگاه خاتم‌الانبیا توافق کرده که پروژه‌هایی که با آنها قرارداد داریم را به اتمام برساند، ما نیز در موعد مقرر تامین اعتبار می‌کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دیدار ایثارگران اصلاح طلب با خاتمی: حصر دغدغه مردم و جوانان است ، خواست مردم در انقلاب این بود که فساد ریشه کن شود

سیدمحمد خاتمی، رییس بنیاد باران و رییس پیشین جمهوری اسلامی ایران در دیدار جمع ایثارگران اصلاح طلب، آزادگان و خانواده های شهدا که از شهرهای مختلف ایران در دفتر وی حضور یافته بودند، بر ضرورت دفاع از انقلاب اسلامی و وظیفه سنگین ایثارگران در معرفی و انتقال ارزش ها و آرمان های اصلی انقلاب به نسل جدید تاکید کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

بودجه روحانیت چگونه باید تأمین شود

حوزه‌های علمیه مستقل یا وابسته؟ محمد یزدی، رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌تازگی با انتقاد از برخی زمزمه‌ها مبنی بر بازگشت حوزه‌های علمیه به فضای پیش از انقلاب، گفته بود:

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

غرویان : تفرقه سیاسی روحانیون، آسیب جدی به روحانیت وارد کرده است ، روحانیت باید تصمیم مردم را بپذیرد

نکته‌ای که در این میان مغفول و نیازمند پاسخ مانده آن است که آیا اساسا روحانیت نباید وارد سیاست شود یا آنکه روحانیت نباید جناحی شود؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

هزینه های سرسام آور آقای پیمان عارف توسط چه کسی پرداخت شده است ؟!

هزینه های مسافرت تفریحی آقای پیمان عارف و همسرشان را چه کسی پرداخت کرده ؟ایشان نزدیک به دو سال در لبنان و یونان زندگی کردند بدون یک روز کار و حالا برای تفریح به اروپا آمده اند،آیا خود ایشان می توانند بگویند این همه هزینه های کلان از کجا پرداخت می شود ؟؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پیام روس ها به غرب و آمریکا ؛ اگر شما نتوانستید ایران را از سوریه خارج کنید، ما راهش را می‌دانیم

روس‌ها حالا سوریه را برای خودشان می‌خواهند. به ترامپ پیام می‌دهند که اگر شما نتوانستید ایران را از سوریه خارج کنید، ما از آنها می‌خواهیم که خارج شوند و اگر نشدند، راهش را می‌دانیم ، به اسرائیل می گوئیم که یک روز در میان به نیروهای ایرانی در سوریه حمله کند و به ایرانی ها هم می گوئیم برای جلوگیری از بروز جنگ فراگیر و ویرانگر جدیدی در منطقه ، از سوریه خارج شوند !

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

انتقادات تند حکیمی پور از عارف: در تاریخ مجلس بی سابقه است که رای اول تهران رئیس پارلمان یا حتی کمیسیون نشده است ، عارف و همراهانش کسانی هستند که وقتی قدرت را از مردم می‌گیرند خیلی بی‌دریغ آن را به دیگران تعارف و واگذار می‌کنند

انتقادات تند حکیمی پور از عارف: در تاریخ مجلس بی سابقه است که رای اول تهران رئیس پارلمان یا حتی کمیسیون نشده است/عارف و همراهانش کسانی هستند که وقتی قدرت را از مردم می‌گیرند خیلی بی‌دریغ آن را به دیگران تعارف و واگذار می‌کنند/اصلاحات، قربانی «مناسبات محفلی» نشود/جریان اصلاحات در مورد بازنگری و اصلاح خود کوتاهی و فرصت سوزی کرده است /جریان اصلاحات اگر در تملک یک یا دو گروه خاص درآید آسیب جدی خواهد دید/تصمیمات در شورای عالی سیاستگذاری از بالا به پایین است/دوره‌هایی که اصلاح‌طلبان در مجلس در اقلیت بودند، قوی‌تر عمل می‌کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رحیمی در گفت‌وگو با ایلنا:از موضوع دوتابعیتی‌ها استفاده ابزاری می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: افرادی سعی می‌کنند با استفاده از این موضوع دو تابعیتی‌ها به دولت و تیم دیپلماسی و یا وزیر خارجه ضربه بزنند. در موارد متعدد شاهد بودیم اگر حتی گاهی ادعاها دلالت بر صداقت هم داشته باشند، اما به این علت که بارها از این موضوعات استفاده ابزاری برای ضربه به دولت شده است مردم آنها را باور نخواهند کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حسین کنعانی‌مقدم فعال سیاسی اصولگرا : عده‌ای در داخل با تضعیف دولت به‌دنبال رقابت زودرس در انتخابات هستند ، دولت با شفافیت اعتماد مردم را جلب کند

دبیرکل حزب سبر ایران درباره تضعیف دولت گفت: بخشی از مخالفان داخلی به دنبال این هستند که از شرایط موجود که دولت در آن گرفتار است، بهره بگیرند و با تضعیف دولت و جایگاه آن، سعی کنند یک رقابت زودرس در مسائل انتخاباتی را شکل دهند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ایران و آمریکا و بازی موش و گربه

دعوای ایران و آمریکا جنگ مقدس خدا و شیطان و انقلاب و ضد انقلاب نیست.بلکه یک جنگ زرگری و بازی موش و گربه و به تعبیر رهبر ایران کارتن تام و جِری است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عضو فراکسیون امید: تغییری در وضعیت حصر میرحسین موسوی ایجاد نشد ، از عارف به دلیل اینکه بحث رفع حصر را پیگیری مجدانه نکرد گله داریم

نگام ، سیاسی _ قاسم میرزایی نکو گفت درباره آقای کروبی افراد درجه یک خانواده و البته کمی فراتر از اعضای خانواده درجه یک می توانند رفت و آمد کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عارف جرات رویارویی با لاریجانی را پیدا خواهد کرد؟ /اصولگرایان به دنبال خاتمه دادن به ریاست ۱۰ ساله لاریجانی بر پارلمان /مستقلین مجلس خواستار تغییرات حداقلی در کرسی های هیات رییسه مجلس/اصرار جبهه پایداری بر معرفی یک کاندیدای مستقل برای صندلی ریاست مجلس

فرهیختگان نوشت: در حالی که شمارش معکوس برای انتخابات هیات‌رئیسه مجلس شورای اسلامی آغاز شده و چیزی تا چهارشنبه نهم خرداد باقی نمانده، تکاپوی فراکسیون‌های سیاسی حاضر در مجلس حسابی بالا گرفته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

تیراژ روزنامه‌ های ایران کمتر از عربستان

تیراژ روزنامه‌های ایران از تیراژ روزنامه‌های عربستان هم کمتر است! بر طبق گزارش اکونومیست، که در کتاب جهانی از اعداد آمده است، تیراژ روزنامه ها در عربستان، روزانه ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نسخه است. این تیراژ در ایران کمتر از یک میلیون و دویست هزار است. این در حالیست که جمعیت ایران دو برابر عربستان است! بالاترین آمار تیراژ روزنامه از آن کشور هند است. مجموع تیراژ روزنامه های این کشور روزانه بیش از ۲۸۵ میلیون نسخه است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مصطفی کواکبیان : عناصر نظامی و اصولگرایان دو آتشه در لیست دو تابعیتی‌ها هستند

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: در لیست ۲۱۰ نفری که از وزارت اطلاعات استعلام گرفته شده و دو تابعیتی بودند بعضی از عناصر نظامی و بعضی اصولگرایان خیلی دو آتشه در آن قرار دارند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

گزارشی تصویری از مراسم تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی

مراسم تشییع پیکر زنده یاد ناصر ملک مطیعی صبح یکشنبه ۶ خرداد در ساختمان شماره ۲ خانه سینما با حضور جمعی از هنرمندان برگزار شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حجت‌الله میرزایی :شهرداری تهران از فساد و نبود اعتماد عمومی رنج می‌برد/ تقاضایی برای ساخت و ساز وجود ندارد/ قالیباف هم بود دیگر نمی‌توانست شهرفروشی کند/ به زعم برخی نمایندگان، تهران حق بقیه کشور را خورده است

حجت‌الله میرزایی با اشاره به روند تهیه برنامه سوم توسعه با بیان اینکه تهران تاب مقاومت بالایی دارد، در پاسخ به این سوال که باوجود جریان‌هایی مخالف و فساد گسترده در شهرداری چطور می‌خواهد برنامه سوم را اجرایی کند، گفت: نمی‌توانیم صبر کنیم که هر وقت در کل کشور رویه‌های اصلاحی ایجاد شد ما هم به دنبال اصلاح برویم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پزشکی قانونی ایران با کمبود جسد روبه رو است ، از عکس سلفی با جسد در سالن تشریح تا فراخوان برای اهداء جسد

یحیی کمالی پور،عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اوایل سال جاری اعلام کرد که پزشکی قانونی با کمبود جسد مواجه بوده و امکان آموزش به دانشجویان این رشته را ندارد. این در حالی است که تیر ماه ۱۳۹۴عکس سلفی دانشجویان پزشکی با جسد در سالن تشریح موجی از انتقادها را در پی داشت و بسیاری اعلام کردند اگر تا دیروز می خواستند جسدی را در اختیار پزشکی قانونی قرار دهند، حال از این موضوع منصرف شده اند و از همان زمان موضوع واردات جسد و کمبود آن مطرح شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

علی شکوری‌راد :کاهش امید مردم را باید جدی گرفت

علی شکوری راد، دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران در توییتی در مورد راننده پرایدی که بعد از دو بار جریمه خودرو خود را آتش زده، نوشت نفس اعتراض خریدار پیدا کرده است. اما به واقع راهبرد این فعال سیاسی اصلاح‌طلب برای عبور از این شرایط چیست؟ او معتقد است که مصایب زندگی از حد آستانه تحمل خارج شده است و فشارهای زندگی را باید بر مردم کم کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دبیرکل جمعیت آبادگران: ریزش سرمایه اجتماعی روحانی چیزی به سبد رای اصولگرایان نخواهد افزود/ نتیجه تصمیمات پشت پرده جمنا شکست‌های پی در پی خواهد بود

دبیرکل جمعیت آبادگران گفت: اگر آقای روحانی ریزش سرمایه اجتماعی داشته باشد، این ریزش به سبد اجتماعی جریان اصولگرا افزوده نمی شود بنابراین اصولگرایان نباید به پیروزی در انتخابات مجلس ۹۸ و انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ دل خوش کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

یک اقتصاددان: اعتراضات کارگری در ایران روندی فزاینده به خود گرفته است/ فقر در میان شاغلان گسترش یافته است

زهرا کریمی موغاری، اقتصاددان و استاد دانشگاه مازندران در تحلیلی از وضعیت موجود کشور از گسترش فقر در میان شاغلان سخن گفته و به موازات آن به پیامدهای افزایش مشاغل غیررسمی که وی آن را “خطرآفرین” برای جامعه خوانده، پرداخته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رحیمی:مخالفان برجام در کمیسیون امنیت ملی مجلس در رای‌گیری CFT آبستراکسیون کردند

یک عضو کمیسیون امنیت ملی از آبستراکسیون تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت که این کار برای عدم رای‌گیری درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT ) انجام شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ضرغامی: صداوسیما در ۸۸، منطقی‌ترین و دقیق‌ترین رفتار را داشت؛ صددرصد درست عمل کردیم / جمنا را قبول ندارم، درجلساتش هم شرکت نمی‌کنم

من عضو جمنا نبودم، ولی گفتم اگر کاندیدای انقلابی به میدان بیاید حمایت می‌کنم. اما الان معتقد هستم، جمنا در طول ماه‌های بعد از انتخابات نتوانست سیاست ورزی کند و برای جریان انقلابی خوراک فراهم آورد. بنابراین به جمنا انتقادهایی وارد است؛ نه فقط از جانب من، بلکه دوستان عضو این تشکیلات هم انتقاد دارند.
برای دیدن متن خبر اینجارا کلیک کنید
جلسات مجمع تشخیص مصلحت از نظم و نظام افتاد
اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام نمی ‌دانند جلسه بعدی مجمع چه زمانی برگزار می ‌شود و برخی از آنان نیز نبود نظم در برگزاری جلسات اصلی مجمع را تأیید می ‌کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

احمد شیرزاد: ائتلاف با لاریجانی خط قرمز اصلاح طلبان نیست

احمد شیرزاد نماینده پیشین مجلس کاندیداتوری محمدرضا عارف در انتخابات هیات رئیسه مجلس را به خودی خود مثبت ارزیابی کرده و امیدوار است که اصلاح طلبان کرسی های بیشتری از این مسند قدرت را به دست آورند. او پیروزی در این انتخابات را به نفع عارف دانسته و معتقد است که موجب کاهش انتقادات نسبت به او خواهد شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ماجرای تجزیه شهرستان کازرون ادامه دارد/تنش این‌بار در قائمیه

به‌دنبال انتشار خبری مبنی بر توقف همه طرح‌های تقسیمات استانی در دولت دوازدهم، گروهی از اهالی قائمیه یا همان چنارشاهیجان در اعتراض به این موضوع از نیمه‌شب شنبه تا ظهر یکشنبه محور مواصلاتی این شهر به خوزستان، بوشهر و یاسوج را مسدود کردند.

برای دیدن متن خبر اینجارا کلیک کنید

مصطفی تاج‌زاده :امیدوارم سیستم با هنرمندان آشتی کند/ مسئولان خود را رقیب هنرمندان می‌دانند/ امیدوارم روزی هنرمندانی که خارج از ایران هستند بازگردند

مصطفی تاج‌زاده با اشاره به درگذشت ناصر ملک‌مطیعی و مراسم تشییع پیکر او گفت: «از صمیم قلب به مردم و خانواده آقای ملک‌مطیعی تسلیت می‌گویم. متأسفم که بعد از ۴۰ سال باز هم بخش‌های مهمی از جمهوری اسلامی قدر هنرمندان خود را نمی‌داند و برای آنها ارزش قائل نیست.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

موسوی لاری مطرح کرد؛آغاز به‌کار شورای عالی از اوایل خرداد/ مجمع تشخیص جایگاهش را از دست داده است/ نمایندگان لیست امید انتظارات اصلاح‌طلبان را برآورده نکرده‌اند

وزیر کشور دولت اصلاحات درباره ارزیابی‌اش از عملکرد نمایندگان لیست امید تاکید کرد: نمایندگان لیست امید انسان‌های خوب و سالمی هستند بعضی از آن‌ها انصافا خوب کار کرده‌اند و معدلشان را مثبت می‌دانم و نمره قابل قبولی به آن‌ها نیز می‌دهم، اما اگر بخواهم در یک کلام بگویم که عملکردشان چگونه بوده است؟ آنان انتظارات ما را برآورده نکرده‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 ترقی، عضو ارشد حزب موتلفه در گفت و با «انتخاب»:تاریخ مصرف «جمنا» برای انتخابات قبلی بود / حرف ضرغامی موضوع تازه ای نیست؛ «ایثارگران» از قبل هم جزء «جمنا» نبودند / اینکه کسی کاندیدای «جمنا» بوده، به معنای پذیرفتن سازوکار آن نیست
حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه می گوید: تاریخ مصرف جمنا برای انتخابات قبلی بود و اینکه چه راهکاری برای انتخابات آینده در نظر گرفته شود، بحثی درباره آن نشده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

محسنی اژه‌ای مطرح کرد:جلسه شورای عالی امنیت ملی برای رفع حصر تشکیل نشده است

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی در رابطه با نظر رییس قوه قضاییه به عنوان عضو شورای عالی امنیت ملی در رابطه با رفع حصر گفت که هنوز جلسه این شورا در این باره تشکیل نشده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

احتمال پیوستن اتوبوسرانان و تاکسی‌داران به اعتصاب کامیون‌داران/ انفعال دولت در قبال اعتراض‌ها به صلاح نیست

تصاویر منتشرشده درفضای مجازی و ارتباط با مسئولان و برخی جایگاه‌داران بنزین در شهرستان‌های کشور از حل نشدن وضعیت سوخت‌رسانی کمبود عرضه سوخت گلایه دارند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

آنچه در مراسم بدرقه پیکر ناصر ملک مطیعی گذشت:مردم آمدند تا قیصر باشند

«امروز همه در تشییع جنازه ناصر ملک مطیعی بودند، اگر این بودن را صرفا حضور فیزیکی در یک مراسم شلوغ ندانیم. آنها نماینده‌های بغض مردمی بودند که مرگِ ناصر ملک مطیعی را بهانه‌ای کرده بودند تا دور هم جمع شوند، اشک بریزند، شعار دهند و مشت‌های خشمگین خود را از سانسوری که در حقِ «مرد»ِ سینمای ایران رفته بود، فریاد بکشند!»

برای دیدن متن خبراینجا را کلیک کنید

رایزنی اصلاح طلبان با احمد جنتی درباره گفتگوی ملی/مازنی: آقای خاتمی بر شکل‌گیری گفت‌وگوی ملی تاکید دارد

«اگر توفیق شود، به دیدار سایر حقوقدانان و فقهای شورای نگهبان و به ویژه آقای احمد جنتی هم برای گفت‌وگوی ملی خواهم رفت تا طرح مساله کنم.» این خبر را احمد مازنی، رییس کمیته گفت‌وگوی ملی فراکسیون امید به «اعتماد» اعلام کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ائتلاف «امید» و «نمایندگان ولایی» برای تصاحب کرسی ریاست مجلس

اکثر اعضای فراکسیون امید به این جمع‌بندی رسیده‌اند که بهتر است آقای عارف برای کرسی ریاست مجلس اعلام کاندیداتوری کند/ باتوجه به رایی که مردم در چند سال گذشته در انتخابات مختلف دادند، لازم است شاهد تغییر ریاست مجلس نیز باشیم و طبیعتاً تاکید اصلی ما بر کرسی ریاست است

برای دیدن متن خبر اینجارا کلیک کنید

اظهارتمایل عضو حزب اعتمادملی برای دیدار اصلاح‌طلبان با رهبری

یک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی اظهار کرد:‌ امیدواریم این فرصت برای جریان اصلاحات فراهم شود تا این جریان بتواند در دیدارهای خود با رهبری زمینه‌ای برای طرح دیدگاه‌های خود کسب کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پیکر ناصر ملک مطیعی بدرقه شد

مراسم تشییع و بدرقه ناصر ملک مطیعی در خانه سینما ۲ (خیابان وصال) و خیابان‌های اطراف آن با حضور گسترده مردم و سینماگران برپا شد. در این مراسم وجه غالب سخنرانی‌ها انتقاد از عملکرد صدا و سیما بود. محمد متوسلانی گفت، تاریخ حتما جواب می‌دهد که این ظلم‌ها از حقارت است یا نادانی یا عقده.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پاسخ جمالی به کریمی قدوسی/ نامی از لیست صد نفره مدیران دوتابعیتی نبرده‌ام

جمالی عضوکمیسیون امنیت ملی، می‌گوید آخرین اطلاعی از جزئیاتی که از مدیران دوتابعیتی دارد صد نفر است و یکی از مواردی که شناخت و شناسایی آنها را سخت می‌کند این است که دوتابعیتی‌ها عموما خوداظهاری نمی‌کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عارف: از فراکسیون امید گلایه نداشته‌ایم، گلایه از فهرست امید است / واقعا نمی‌دانم منظورشان از این ترکیب‌ها (اصولگرای اعتدالی) چیست؟ / میخواستیم فراکسیون اصلاحات تشکیل دهیم ولی نشد

رئیس فراکسیون امید گفت: واقعا نمی‌دانم منظورشان از این ترکیب‌ها (اصولگرای اعتدالی) چیست؟ معتقدم که در نظام جمهوری اسلامی ۲ جریان اصیل و ریشه‌دار شناخته‌شده داریم. برای هر دو جریان هم تا زمانی که اندیشه‌ها و برنامه‌هایشان روشن است و پنهان‌کاری ندارند احترام قائلم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کنگره «اعتماد ملی» از سوی وزارت کشور تایید نشد

محسن اکبری شاور معاون سیاسی وزیر کشور از تایید نشدن فرایند کنگره حزب اعتماد ملی توسط این وزارتخانه خبر داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رودررو با ضرغامی درباره عملکردش در رسانه ملی و کنش‌گری‌های این روزها؛ عده‌ای با ماسک انقلابی اهداف دشمن را به پیش می‌برند

اما عزت‌الله ضرغامی کمتر حاضر است از صدا و سیما بگوید، از مناظره‌ها، اعترافات و روزهای پرتلاطم ٨٨: «بارها گفته‌ام». می‌گوید همه تصمیم‌هایش برای رسانه ملی در آن حوادث درست‌ترین بود و نیاز به عذرخواهی ندارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

علی صوفی فعال سیاسی اصلاح‌طلب :دعوت از اصلاح‌طلبان برای مراسم افطار رهبری علامت مثبتی بود/ گفت‌وگوی ملی از سوی رهبری مطرح شود نتیجه‌بخش خواهد بود/ مواضع جهانگیری در مناظره‌ها باعث فاصله بین او و رهبری شد

علی صوفی گفت: اگر طرح گفت‌وگوی ملی از سوی رهبری نظام مطرح شود می‌تواند بسیار امیدوارکننده و نتیجه‌بخش باشد اما در همین حال ممکن است این اقدامات در زمان دورتر دیگر فایده نداشته باشد.

برای دیدن متن خبر اینجارا کلیک کنید

پروین: مصاحبه من و ملک‌مطیعی پخش می‌شد چه اتفاقی می‌افتاد؟/ پیرمرد را ناراحت کردند

علی پروین: با هم رفته بودیم یک برنامه تلویزیونی که به دلایلی پخش نشد. طفلکی خیلی به هم ریخت. نباید با یک پیرمرد آن برخورد می‌شد. اگر فیلم مصاحبه دو نفره من و ملک‌مطیعی پخش می‌شد، چه اتفاقی می‌افتاد؟ به همین خاطر خیلی ناراحتم. خدا رحمتش کند و به خانواده‌اش صبر بدهد.

برای دیدن متن خبر اینجارا کلیک کنید

روزنامه صداوسیما: کمتر کسی است که از امثال ملک مطیعی به نیکی یاد نکند!

در سال‌های بعد از شهریور ۱۳۲۰ بود که شرایط اجتماعی خاص آن دوران تیپ‌های مخصوصی را به‌وجود آورد معروف به داش مشدی‌ها، کلاه مخملی‌ها، بزن بهادرها و. .. این داش‌مشدی‌ها آدم‌هایی در محله‌ها بودند که بعضی از آنها جوانمرد و دستگیر بودند و بعضی دیگر ناجوانمرد و گردنه‌بگیر.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نماینده قم خطاب به روحانی: مشکل مردم ما پخش نکردن مسابقات ورزشی زنان است؟/ چرا زنان ورزشکار را تحریک می‌کنید؟/ چرا مردم را دنبال نخود سیاه می‌فرستید؟
رییس‌جمهور مردم را دنبال نخود سیاه و آدرس عوضی می‌فرستید؟ آیا مشکل ما این است که برای تحریک زنان ورزشکار بگویید فیلم دختران ورزشکار نشان داده نمی شود؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نماینده زاهدان: خبرنگار صداوسیما به مردم ما توهین کرده/ رییس صداوسیما از مردم سیستان و بلوچستان عذرخواهی کند/ آقای فتاح سری به حاشیه شهر زاهدان بزنید

نماینده زاهدان در مجلس در جلسه علنی امروز مجلس گفت: فقر در استان غوغا می‌کند و این موضوع به این معنا نیست که برادران شیعه و اهل سنت ما مورد بی‌مهری اینگونه افراد ناآگاه قرار بگیرند.

برای دیدن متن خبراینجا را کلیک کنید

روزنامه جوان: چگونه مهناز افشار به یک وطن‌فروشی علاقه قلبی دارد؟ / اسم این سلبریتی را باید چه چیزی گذاشت؟

رفتار‌های این روز‌های مهناز افشار، بازیگر سینمای ایران نشان می‌دهد امر بر وی مشتبه شده و فرض را بر این گرفته که می‌شود هم برای عناصری از میان دشمنان ملت ایران ابراز موفقیت کرد و هم در سطحی بالا از سینمای ایران فعالیت داشت.
برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید
ده‌نمکی «مخملباف» را مسئول ممنوعیت ۴۰ ساله ملک‌مطیعی معرفی کرد +عکس
مسعود ده‌نمکی با انتشار پستی در اینستاگرام، محسن مخملباف را مسئول ممنوع‌الفعالیت شدن ناصر ملک‌مطیعی معرفی کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اژه‌ای: برخی دوتابعیتی ها به صورت مشاوره‌ای به کار گرفته شده بودند

سخنگوی قوه قضاییه در خصوص گزارش مجلس و اینکه آیا مدیر دو تابعیتی داریم یا نه؟ گفت: گزارشی که در مجلس خوانده شده هنوز به قوه قضاییه نرسیده است.اما دادستانی کل کشور قبلا خودش مواردی را دنبال می کرده و به وزارت اطلاعات هم اعلام کرده که نتیجه آن این بود که برخی را کنار گداشتند و برخی هم کارشان تمام شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

لاهوتی؛ سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی:لاریجانی گزینه قطعی فراکسیون مستقلین/ حمایت از نایب رییسی مطهری و پزشکیان در صورت ائتلاف

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی با بیان اینکه تصمیم‌گیری نهایی فراکسیون در جلسه روز سه‌شنبه هفته جاری اعلام خواهد شد، گفت: با توجه به تعیین تیمی از فراکسیون مستقلین ولایی برای بررسی موضوع ائتلاف، اگر قرار بر ائتلاف باشد نتیجه آن اعلام خواهد شد وگرنه فراکسیون مستقلین لیست مستقل خواهد داشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سخنگوی قوه قضاییه:‌شکنجه و به کما رفتن بقایی و مشایی درست نیست / هر وقت شورای عالی امنیت ملی تشکیل جلسه دهد، اعضا نظرشان را در مورد حصر اعلام می‌کنند؛ هنوز که تشکیل نشده / خاوری و بستگان درجه یک او ممنوع المعامله شدند
محسنی اژه‌ای گفت: شکنجه به هیچ‌وجه انجام نمی شود و هر کس شکایتی دارد اعلام کند. البته تخلف در سازمان زندانها و نیروی انتظامی را رد نمی کنم اما شکنجه صحت ندارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اژه‌ای: با هر جریان که بخواهد امنیت کشور را بهم بریزد برخورد می‌کنیم/خانواده‌ها مراقب فرزندان خود باشند

سخنگوی قوه قضاییه گفت: آن زمان که اینها در دهه اول انقلاب ایران بودند و هنوز جمهوری اسلامی نوپا بود و مردم همه ترفندهای شیطان بزرگ را متوجه نشده بودند و هنوز نیروهای امنیتی، انتظامی و قضایی انسجام را لازم را نداشتند، چه غلطی توانستند بکنند که امروز شیطان بزرگ و امثال ترامپ به ضد انقلاب خارج نشین دل خوش کرده‌اند و از آنجا برای مردم انقلابی ما پیغام و پسغام می‌دهند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دروغ خبرنگار صدا و سیما مردم سیستان و بلوچستان را آشفته کرد | جنجال گربه‌خوری ادامه دارد

 ماجرا از یک پست اینستاگرامی شروع شد؛ پست اینستاگرامی «حسن شمشادی»، خبرنگار صداوسیما. او با انتشار تصویری از محتویات یک قابلمه، ادعای عجیب و غریبی کرد که چندساعت بعد با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ردپای دولت احمدی‌نژاد در هپکو

عضو سابق شورای اسلامی کار هپکو می‌گوید: «شش ماه ما را معطل کردند و آخرش هم با این اعتراضاتی که کارگران انجام دادند، همه ما رد صلاحیت شدیم. کارگران هم حاضر نشدند در غیاب ما رأی بدهند».

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

بودجه روحانیت چگونه باید تأمین شود

حوزه‌های علمیه مستقل یا وابسته؟ محمد یزدی، رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌تازگی با انتقاد از برخی زمزمه‌ها مبنی بر بازگشت حوزه‌های علمیه به فضای پیش از انقلاب، گفته بود: «متأسفانه برخی با لباس روحانیت می‌گویند حوزه‌های علمیه باید به شرایط قبل از انقلاب برگردند، توجیهشان این است که حوزه علمیه نباید به حکومت و دولت وابسته باشد، اما مگر ما طرفدار وابستگی حوزه به حکومت هستیم؟».

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دلیل تنش در کنگره «اعتماد ملی» چه بود

بخت آن‌قدر با «اعتماد ملی» یار نبود که درگیری پیش‌آمده در کنگره، با گوشی‌های موبایل ضبط نشود و همه از آنچه در جریان برگزاری این کنگره رخ داده است، باخبر نشوند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حاجی بابایی :پارلمان باید فراکسیونی اداره شود نه انحصاری/ ائتلاف‌های مجلس در ۲ سال گذشته شکست خورده است

رئیس فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجلس باید فراکسیونی اداره شود و خواسته همه فراکسیون‌ها که نماینده‌های مردم هستند، شنیده شود و نه فقط طیفی خاص. نمی‌توان مجلس را با انحصار اداره کرد. فراکسیون امید و فراکسیون ولایی مجلس سهمی در امور اجرایی آن ندارند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مسعود رضایی : احتمال ائتلاف تاکتیکی «امید» و «نمایندگان ولایی» برای تصاحب کرسی ریاست مجلس/ لاریجانی هم از تغییر استقبال می‌کند

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به احتمال ائتلاف تاکتیکی «امید» و «نمایندگان ولایی» در انتخابات هیات رییسه مجلس، تاکید کرد که فراکسیون امید به‌تنهایی نیز قادر به تحقق مطالبه حضور نماینده زن و اهل سنت در هیات رییسه است و در عین حال گفت: پزشکیان با اتکا به رای قومیتی راحت‌تر پیروز می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

واعظ آشتیانی مطرح کرد؛تخریب دولت برای نظام اثر سوء دارد/ تلاش‌ اصولگرایان برای آمادگی در انتخابات آینده/ دوران گفتار درمانی گذشته است

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: اگر بتوان از ظرفیت بالقوه آحاد نیروهای اصولگرا بهره برد می‌توانیم بگوییم که اصولگرایان می‌توانند در قالب جمنا فعال باشند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کاندیداتوری مافی برای انتخابات هیات رئیسه مجلس/ ساعی گزینه‌ ریاست فراکسیون زنان

نماینده مردم تهران گفت: آقای عارف گفته‌اند اگر تصمیم قطعی فراکسیون این باشد که من به عنوان نامزد فراکسیون امید به انتخابات هیات رئیسه معرفی شوم مخالفتی ندارم و این کار را انجام می‌دهم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

تکذیب خبر عدم تایید کنگره «اعتماد ملی»/ کمیسیون ماده ۱۰ مرجع بررسی کنگره‌های احزاب است

دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب درخصوص تایید کنگره حزب اعتماد ملی از سوی ورازت کشور گفت: بررسی کنگره حزب اعتماد ملی باید کمیسیون ماده ۱۰ احزاب مطرح شود و بعداز بررسی موارد نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

در بیانیه‌ای؛فراکسیون اهل سنت توهین به قوم بلوچ را محکوم کرد

اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از توهین به قوم بلوچ توسط یکی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان انتقاد کرده و خواستار برخورد قاطع قضایی با این فرد شده و در عین حال با تاکید بر لزوم وجود وحدت و همدلی در بین مردم بلوچستان، بهترین پاسخ به هر فرد هتاک را محبت به همه ایرانیان عنوان کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

در نشست خبری مطرح شد؛اظهارات اژه‌ای درباره «به کما رفتن بقایی»، «محاکمه متخلفان موسسات مالی»، «فیلترینگ تلگرام»، «شکنجه در زندان»، «رفع حصر»، «مدیران دوتابعیتی»، «معلمان بازداشتی» و «تخریب ویلای وزیر کشور»

سخنگوی قوه قضاییه گفت:‌ با هیچ فردی به عنوان کارگر و معلم برخورد نمی‌کنیم بلکه کسانی که کارگر باشند و معلم باشند از تخفیف برخورددار هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حسینعلی شهریاری:رییس صداوسیما رسما از مردم سیستان و بلوچستان عذرخواهی کند/ آقای فتاح سری به حاشیه شهر زاهدان بزنید

نماینده مردم زاهدان با اشاره به پست اینستاگرامی خبرنگار صدا و سیما گفت: از رییس صداوسیما می‌خواهم، رسما از مردم استان عذرخواهی کند و با این خبرنگار هتاک برخورد کند. من از دادستان زاهدان هم که ایشان را مورد تعقیب قضایی قرار دادند تشکر می‌کنم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نقوی حسینی در جمع خبرنگاران:کمیسیون امنیت سه‌شنبه درباره لایحه الحاق به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم اعلام‌نظر می‌کند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مقرر شد تا در جلسه آینده کمیسیون امنیت مجلس، در خصوص تایید یا عدم تایید لایحه اعلام نظر کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

معاون سیاسی وزارت کشور:مسائل پیش آمده در کنگره حزب اعتماد ملی درون‌سازمانی است

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: گزارش مبسوط نماینده وزارت کشور، هنگام طرح پرونده حزب در کمیسیون ماده ۱۰ مورد توجه و تصمیم اعضاء محترم کمیسیون خواهد بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دبیر ستاد اجرایی بزرگداشت ارتحال امام:مراسم ارتحال امام امسال ۴۰ دقیقه زودتر شروع می‌شود/ پیش‌بینی کاهش ورود جمعیت از شهرستان‌ها

دبیر ستاد اجرایی بزرگداشت ارتحال امام گفت: به مناسبت ماه رمضان ما جمعیت شهرستانی کمتری را نسبت به سال‌های قبل داریم اما برای آن جمعیت‌هایی که پیش‌بینی شده باید برنامه‌ریزی کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سید حسن خمینی:مراسم سالگرد امام باید از هرگونه ریخت و پاش مبرا باشد

یادگار امام تاکید کرد :مراسم سالگرد امام نباید هیچ تجملی در خود داشته باشد باید از هرگونه ریخت و پاش مبرا باشد هیچ احتیاجی به چاپ خیلی چیزها نیست. مراسم ساده و با شکوه باید برگزار شود

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دادگاه انقلاب: ۶ نفر در پرونده جرایم انتخاباتی محکوم شدند

رئیس کل دادگاه‌های عمومی وانقلاب تهران از صدور محکومیت برای ۶ نفر در پرونده جرایم انتخاباتی خبر داد. عباس پوریانی ادامه داد: جرایم انتخاباتی بیش از ۱۰۰ پرونده دارد که از این تعداد پرونده‌ها برای ۶ نفر قرار محکومیت صادر شد و تعدادی از پرونده‌ها منجر به صدور رای برائت شده است و تعداد اندکی هم در حال رسیدگی است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مرتضی مقتدایی: به خاطر وجود چنین رهبر فهیمی باید شکرگزار باشیم

دبیر دوم شورای عالی حوزه‌های علمیه با تاکید بر لزوم اهتمام مسئولان نسبت به عملیاتی‌سازی بیانات و دستورات مقام معظم رهبری در خصوص شرایط ادامه برجام با اروپایی‌ها، خواستار تلاش همگان به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی با تکیه بر توانایی‌ها و ظرفیت‌های داخلی شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عکسی جعلی که به امام خمینی (ره) منتسب می‌کنند+ تصاویر و جزییات

با نزدیک شدن به ۱۴ خردادماه، سالگرد امام راحل(ره) برخی صفحات فیک در فضای مجازی عکس زیر را منتشر و ادعا کردند که امام در حال روشن کردن سماور برقی با کبریت هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

هشدار انصاری‌راد به تریبون‌داران اصولگرا :شب‌های قدر جای مسائل سیاسی و جناحی نیست/ باعث دودستگی و اختلاف نشوید/ اصولگرایان با تبلیغ سیاست‌های خود از تریبون‌های مذهبی خدمتی به کشور نمی‌کنند

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اگر اصولگرایان که نسبتاً تریبون‌‌های عمومی در اختیار آن‌هاست، بخواهند سیاست‌های خود را در شب‌های قدر تبلیغ کنند نه‌‌تنها خدمتی به کشور نکرده‌اند بلکه موجب تفرقه و‌ آشفتگی افکار عمومی خواهند شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

۵۶ سال قبل، ایران چقدر کالا از دوبی وارد می‌کرد؟قیمت برنج ایرانی در امارات | قاچاق سیگار ایرانی در دوبی
 ۵۶ سال پیش مجله تهران مصور در گزارشی خواندنی واردات بی‌رویه کالا از شیخ‌نشین دوبی را به باد انتقاد گرفته و تاکید کرده از اقتصاد ایران جز اسمی باقی نمانده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ذوالنور: لایحه «الحاق به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم» فردا هم رای نخواهد آورد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، با بیان اینکه ارائه اعلامیه تفسیری و حق شرط برای الحاق به کنوانسیون مقابله با تامین ملی تروریسم سرسوزنی اعتبار ندارد، ماجرای آبستراکسیون دیروز را تشریح کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “مهم ترین اخبار و موضع گیری های سیاسی ؛ ادعای کیهان: خاتمی به روزه ماه رمضان اعتقاد ندارد ، مجمع تشخیص مصلحت در آستانه فروپاشی

Comments are closed.