مهم ترین اخبار و موضع گیری های سیاسی ؛ سوال از رئیس جمهور از دستور مجلس خارج شد ، آخرین اخبار از لیست فراکسیون های مجلس برای هیات رئیسه

نگام ، سیاسی _  سوال از رئیس جمهور از دستور مجلس خارج شد ، آخرین اخبار از لیست فراکسیون های مجلس برای هیات رئیسه ، انتقاد اعضای مجمع تشخیص از احمدی‌نژاد ، از مهم ترین اخبار سیاسی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید:

در صحن علنی مجلس صورت گرفت؛امضاهای طرح سوال از رئیس‌جمهور از نصاب افتاد/ تحصن دلواپسان در جایگاه هیات رئیسه

در جلسه علنی امروز مجلس در حالیکه قرار بود طرح سوال از رئیس‌جمهور در خصوص موسسات مالی و اعتباری اعلام وصول شود، امضاهای این طرح از حد نصاب افتاد و همین امر موجب افزایش فعالیت های دلواپسان در صحن علنی مجلس شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

۵۰ نماینده امضای خود را پس گرفتند / سوال از رییس‌جمهور از دستور کار مجلس خارج شد

ولی داداشی نماینده آستارا اظهار کرد: سوال از رییس جمهور درباره وضعیت موسسات مالی و اعتباری به دلیل پس گرفتن امضای تعدادی از نمایندگان از نصاب افتاد و از دستور کار خارج شد. بهروز نعمتی سخنگوی هیات رییسه مجلس نیز با تایید این موضوع به ایسنا گفت که ۵۰ نفر از نمایندگان امضای خود را پس گرفته اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

واقعیت کنگره اعتماد ملی چه بود؟ / مهرداد سایه وند 

کنگره حزب اعتماد ملی پس از ده سال چهارم خرداد ٩٧ برگزار شد. بخش افتتاحیه به شکلی با شکوه با حضور بزرگان عرصه سیاسی کشور اجرا شد. اما در بخش دوم می بایست رأی گیری جهت انطباق اساس نامه و انتخاب اعضای شورای مرکزی انجام میشد. در این بخش باید مهمانان و هوادارن حزبی از سالن خارج می شدند تا رأی گیری انجام شود اما علی رغم تذکرات مکرر مسئولان سالن کسی حاضر به ترک سالن نبود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حکیمی پور : اصلاحات، قربانی «مناسبات محفلی» نشود

پس از گذشت ۲ دهه از فعالیت اصلاح‌طلبان در سپهر سیاست ایران بسیاری از تحلیلگران اصلاح‌طلب بر این نکته تاکید دارند که باید در جهت به‌روز رسانی و همگام سازی این گفتمان با تغییرات سیاسی و اجتماعی جامعه اصلاحاتی در اصلاحات صورت پذیرد. طرحی که می‌تواند به انسجام بیشتر و عملکرد مطلوب‌تر منجر شود. گرچه عملکرد فراکسیون امید در مجلس، شورای پنجم شهر و دولت شاید بر کم و کیف این گفتمان در آینده‌ای نزدیک تاثیر گذار باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نوه آیت الله حائری پا جای پای سعید طوسی گذاشت

اخبار سوء استفاده یک معلم از حدود ۴۰ نفر از دانش آموزان پسر یک دبیرستان در غرب تهران خود به نوبه خود تکان دهنده و دردناک می باشد.آسیب های روحی و روانی وارد شده بر این دانش آموزان و خانواده هایشان قطعا تبعات زیادی را درکوتاه مدت و بلند مدت به همراه خواهد داشت.اما نکته ای که این اتفاق را دردناک تر میکند وابستگی این معلم متجاوز به قدرت های ثروت و حاکمیتی باشد.بنا بر اخبار واصله این شخص نوه آیت الله حایری امام جمعه سابق شیراز می باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اسرائیل دست گدایی سپاه پاسداران را رد کرد

با خروج آمریکا از برجام و حمله های متعدد ارتش اسرائیل به مواضع سپاه در سوریه به نظر می آید ،سپاه پاسداران هیچ حرفی برای گفتن در این زمینه نداشته باشد.سپاه می داند که توان مقابله با حملات اسرائیل را ندارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

فراکسیون امید مبادا نایب رئیسی آقایان مطهری و پزشکیان را فدای ریاست آقای عارف کند

فرق زیادی هم بین آقایان عارف و لاریجانی نیست.هر دو اعتدال گرا و محافظه کار هستند.یکی در جبهه اصولگرایی و دیگری در جبهه اصلاح طلبی.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نماینده مجلس: برخوردهای سلبی در ایران در حال افزایش است ، نزدیک ۴۰ سال است برخوردهای سلبی و پلیسی در کشور اعمال می شود

در پی اظهارات مقام پلیس مبنی بر عدم اجازه به کافی‌شاپ‌ها و قهوه‌خانه‌ها برای پخش مسابقات فوتبال انتقادات بسیاری در این رابطه صورت گرفت که گویای غیرمنطقی بودن این اظهارات بوده است. اما پاسخ احمد حمزه یکی از نمایندگان مجلس در این زمینه حائز اهمیت است به گونه ای که این نماینده نهاد قانون گذار صراحتا رویکرد سلبی پلیس بعد از انقلاب اسلامی را زیر سوالم می برد. او با تاکید بر اینکه هیچ گونه توجیه منطقی برای جلوگیری از پخش مسابقات جام جهانی در قهوه خانه ها وجود ندارد، می گوید برخوردهای سلبی و پلیسی طی ۴۰ سال جوابگو نبوده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

معاون آموزش و پرورش منطقه موضوع اذیت و آزار گروهی بچه ها را در مقابل خانواده های آنها تایید می‌کند / فیلم

برای دیدن برنامه های تلویزیون نگام در کانال یوتیوبی زیرعضو شوید

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مرتضی الویری، عضو شورای شهر تهران مطرح کرد؛رفع‌ حصر و لغو ممنوع‌التصویری مقدمات واجب انسجام ملی/ کسانی که دولت را تضعیف می‌کنند بدانند با صدمه به این قایق همه غرق می‌شوند

عضو شورای شهر تهران درباره تلاش‌هایی که برای تخریب دولت و ناامیدی مردم از آن صورت می‌گیرد، گفت: همه در یک قایق هستیم و هرگونه خللی که در این قایق به وجود آید فی‌الواقع همه غرق خواهند شد بنابراین باید وحدت و یکپارچگی را حفظ کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

چرا همه ی سیاسیون مردم را نامحرم می پندارند ؟ چرا از دیدار احتمالی رهبری با خاتمی هیچ خبر موثقی منتشر نشد ؟

ای کاش این دیدار رمضانی (عاطفی، سیاسی) خاتمی، خامنه ای این قدر محرمانه و سرپوشیده نبود.اتفاقا ای کاش “صراحتِ تمام” داشت.و شخصِ ثالث بیرونی به گمانه زنی های گنگ و مجهول خود نمی پرداخت.و اکتفا به کلام مصلحت جویانه ی این و آن نمی کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ضرورت تلاش برای هم جهت کردن خرده جنبش ها به یک جنبش کلان اجتماعی ؛ لزوم طراحی شعار ملی

همه معترضین از نحوه اداره کشور و عملکرد مدیریت کلان سیاسی نظام و حاکمیت دوگانه و دولت پنهان و در سایه ناراضی و به آن معترضند.و استبداد دینی و فساد ساختاری و انزوای نظام و ایدیولوژیک بودن‌ و عدم همسویی و تعارض آن با جامعه جهانی را ام المصائب و عامل همه سوء مدیریتها و ناکارامدیها و بحرانهای موجود در کشور می دانند. لذا باید در صدد طراحی شعاری ملی بود که قابلیت طرح در هر مناسبتی و در هر خرده جنبشی را داشته باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سخنان صریح یکی از نمایندگان دانشجویان در حضور رهبری ؛ راهکار خروج از بحران در یک کلام تعمیق دموکراسی است

سحر مهرابی، نماینده مدیران مسئول در شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم در دیدار با رهبری گفت:«آقای خامنه‌ای! ایران، این روزها شرایط حساسی را تجربه می‌کند. تصمیمات بزرگ را افراد بزرگ می‌گیرند. در یک کلام از نظر ما، راهکار تعمیق دموکراسی است؛ دموکراسی مبتنی بر مردم؛ همه مردم، همه اقلیت‌ها، همه قومیت‌ها، کارگران، معلمان، دانشجویان، اقشار فراموش شده، کولبران، تهیدستان، حاشیه‌نشین‌ها.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

هشدار علی اکبر محتشمی‌پور در رابطه با نفوذ با ماسک انقلابی گری: انجمن حجتیه از شاخص‌ترین جریان‌های نفوذی و نامحرم انقلاب است ، انجمنی‌ها قبل از انقلاب به یاران امام انگ کمونیستی بودن می‌زدند

انجمن حجتیه که یکی ازشاخص‌ترین جریان‌های نفوذی و نامحرم انقلاب است.حضرت امام هرگز نگاه خوبی به این انجمن نداشتند. ایشان خطر انجمن حجتیه را برای انقلاب بسیار جدی تلقی می‌کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ترقی: در جریان اصولگرایی پدرخوانده سراغ نداریم ، قالیباف ناراحت است چرا به نفع رئیسی کنار رفت ، انتظار دلجویی از او غیرمنطقی است ، قالیباف زمان انتخابات در هیچ جای کشور ستاد نداشت

حمیدرضا ترقی ضمن رد ادعای قالیباف درباره اداره جریان اصولگرا به شکل پدرخواندگی گفت: ما که در جریان اصولگرایی پدرخوانده سراغ نداریم، نمی دانم منظور آقای قالیباف چه کسی است. آخرین تصمیم گیری تشکیلاتی جریان اصولگرا مربوط به انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ بود. بعد از آن رقابتی انجام نشد که جریان اصولگرایی بخواهد تصمیم بگیرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

هشدار نمایندگان مجلس نسبت به گسترش پدیده تنها زیستی در ایران ، زنگ خطر افزایش آمار خانواده های تک نفره در کشور

چندی پیش بود که سمیه محمودی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از پدیده دختران سالمند در ایران خبر داد و آن را به عنوان یک «آسیب‌ اجتماعی» نگران‌کننده دانست و نماینده دیگری نسبت به آمار بالای جوانان مجرد هشدار داد. حال علی کرد، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از گسترش پدیده تنها زیستی در کشور سخن گفته و نسبت به افزایش تمایل جوانان به زندگی مجردی هشدار داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

گفتگوی نگام با مهدی آیتی ، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی : اگر در آینده کشور رادیکال نشود قدرت در دست روحانی و لاریجانی خواهد بود

به نظر من امروز سه جناح در کشور وجود دارد.جناح اصلاح طلبان سابق که امروز بهتر است بگوییم مصلحت طلب.جناح اصولگرا و دلواپسان و پایداری در ائتلاف.جناح مردم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

فاطمه کروبی: پس از ۴۰ سال، هنوز دغدغه اصلی ما رعایت بدیهی ترین اصول اخلاقی، قانونی و شرعی از سوی حاکمان است

جمعه، چهارم خردادماه، دومین کنگره حزب اعتماد ملی بعد از یک وقفه تقریباً ده‌ساله برگزار شد تا اساسنامه این حزب با قانون جدید احزاب منطبق و تکلیف اعضای شورای مرکزی این حزب نیز مشخص شود. فاطمه کروبی، همسر دبیرکل محصور حزب اعتماد ملی؛ یکی از سخنرانان این کنگره بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

علی خامنه ای : انقلاب تمامی ندارد / مدیریت صدا و سیما و قوه قضاییه با من نیست

علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی،دوشنبه هفتم خرداد در پاسخ به انتقاد دانشجویان از عملکرد قوه قضاییه و صدا وسیما گفته است، به رغم این که رؤسای این دو نهاد از سوی او منصوب می شوند، اما در مدیریت آنها نقشی ندارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ضرورت تجدید نظر در برخی نگاه های اعتقادی ما که بر رفتار سیاسی ما تاثیر گذار است

به هر حال اعتقادات دینی و مذهبی ما به یک بازسازی و اصلاحات اساسی و جراحی رادیکال و رنسانس اسلامی و پروتستانیسم شیعی نیاز دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اعتصاب گسترده کامیونداران در اقصی نقاط کشور و پیوستن پایانه های حمل و نقل تهران و قزوین به آنها

صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه ایران نیز در سخنان خود اعتصاب کامیون‌داران را موضوعی صنفی قلمداد کرد و از مسئولان خواست با برطرف کردن خواسته‌های صنفی اجازه ندهند این مشکلات به معضل امنیتی تبدیل شود.وی تأکید کرد که مردم باید بدانند دشمن همواره در کمین است و تلاش دارد با کوچکترین اعتراضی شروع به موج‌سواری کند.وی در ادامه افزود‌: «نیروهای انتظامی و امنیتی باید بین اعترضات موجه یک صنف،‌ که باید مشکلاتشان شنیده و حل شود،‌ با موج‌سواری منافقین و دشمنان مرزگذاری کنند.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

تحلیل صادق زیباکلام از اپوزسیون برانداز : بیش از اصولگرایان با اصلاح‌طلبان دشمن‌اند ، آن ها معتقدند ما مزدور و سوپاپ اطمینان نظام هستیم چون مردم را تشویق و ترغیب به رفتن پای صندوق رای می کنیم

صادق زیباکلام معتقد است که « اپوزسیون برانداز بیش از آنکه با اصولگرایان و دلواپسان دشمنی داشته باشند، با اصلاح‌طلبان دشمنی دارند.» او همچنین شعار معروف «اصلاح‌طلب، اصولگرا دیگه تمومه ماجرا» را آغاز رسمی جریانی می‌داند که دچار سرخوردگی‌هایی شده بودند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عامل انفجار حزب جمهوری اسلامی کشته شده است

رسانه‌‌ های هلندی به نقل از دادگاهی که برای دو نفر در هلند به اتهام قتل «علی معتمد» برگزار شده بود، اعلام کرده‌ اند که او در حقیقت همان «محمدرضا کلاهی صمدی» است که در حزب جمهوری اسلامی بمب‌ گذاری کرده بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مقتدی صدر: ایران نگران منافع خودش است؛ امیدواریم در امور عراق دخالت نکند
رهبر جریان صدر در اظهاراتی جدید به روابط بین عراق از یک سو و ایران و آمریکا از سوی دیگر اشاره کرد. او گفت: ‌آمریکا کشوری اشغالگر است که اجازه نمی‌دهیم به هیچ وجه در امور داخلی ما مداخله کند. وی درباره ایران نیز تصریح کرد: ایران کشور همسایه ماست که نگران منافع خودش است. ما امیدواریم در امور عراق دخالت نکند، متقابلا ما نیز نمی‌پذیریم کسی در امور ایران مداخله کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

علی شکوری راد: مردم در آستانه انفجار هستند

علی شکوری راد، دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران در توییتی در مورد راننده پرایدی که بعد از دو بار جریمه خودرو خود را آتش زده، نوشت نفس اعتراض خریدار پیدا کرده است. اما به واقع راهبرد این فعال سیاسی اصلاح‌طلب برای عبور از این شرایط چیست؟ او معتقد است که مصایب زندگی از حد آستانه تحمل خارج شده است و فشارهای زندگی را باید بر مردم کم کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مافی خبر داد؛لیست پیشنهادی فراکسیون امید برای هیات رئیسه مجلس/ حضور ۳ زن در فهرست امیدی‌ها + اسامی

لیست پیشنهادی فراکسیون امید برای هیات رئیسه مجلس امروز مشخص شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حجت‌الله میرزایی : شهرداری تهران از فساد و نبود اعتماد عمومی رنج می‌برد ، قالیباف هم بود دیگر نمی‌توانست شهرفروشی کند

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران با اشاره به روند تهیه برنامه سوم توسعه با بیان اینکه تهران تاب مقاومت بالایی دارد، در پاسخ به این سوال که باوجود جریان‌هایی مخالف و فساد گسترده در شهرداری چطور می‌خواهد برنامه سوم را اجرایی کند، گفت: نمی‌توانیم صبر کنیم که هر وقت در کل کشور رویه‌های اصلاحی ایجاد شد ما هم به دنبال اصلاح برویم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پارسایی خبر داد؛عارف، مطهری و پزشکیان نامزدهای فراکسیون امید برای ریاست و نایب رییسی مجلس/ تشریح جلسه مجمع عمومی و نحوه معرفی ۶ دبیر و ۳ کارپرداز

سخنگوی فراکسیون امید مجلس از رای قاطع مجمع عمومی این فراکسیون برای معرفی عارف جهت اعلام کاندیداتوری در انتخابات هیات رییسه مجلس برای ریاست، و مطهری و پزشکیان برای دو کراسی نواب رییس خبر داد و گفت: در ادامه برای معرفی ۶ دبیر و ۳ ناظر رای‌گیری شد اما درنهایت مجمع عمومی فراکسیون به هیات رییسه اختیار داد که در مورد نحوه معرفی کاندیداهای دبیری و کارپردازی بسته به شرایط و اتفاقاتی مانند تعامل با سایر فراکسیون اختیار داده شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پشت پرده تحرکات جدید عارف/ ناصر ایمانی: عارف دنبال رییس مجلس شدن نیست

پشت پرده تحرکات جدید عارف/ ناصر ایمانی: عارف دنبال رییس مجلس شدن نیست/جایگاه او در اردوگاه اصلاحات فرو ریخته است/ عارف تحت فشار روحی و روانی شدید است، تحرکاتش را زیاد کرد تا بگوید مشکل من نیستم/ اصلاح‌طلبان تمام کم‌کاری‌ها و ضعف‌های فراکسیون امید را گردن عارف می‌اندازند

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کوچکی‌نژاد:فراکسیون «مستقلین» در ۲ سال اخیر سر «ولایی» و «امید» کلاه گذاشت/ خارج از مجلس مذاکره‌ای برای حذف مطهری از هیات رئیسه نشده است

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی با تاکید بر این‌که اگر قرار به ائتلاف این فراکسیون با فراکسیونی دیگر باشد، مطمئناً به‌سمت امید می‌رویم، نسبت به رفتار گول‌زننده فراکسیون مستقلین انتقاد کرد و گفت: از خارج مجلس هیچ مذاکره‌ای با نمایندگان برای حذف مطهری نشده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

لاهوتی :در صورت موافقت دو فراکسیون دیگر با ریاست لاریجانی عصر امروز با آنها ائتلاف می‌کنیم

سخنگوی فراکسیون مستقلین گفت: در صورت موافقت دو فراکسیون دیگر با ریاست علی لاریجانی تا عصر امروز با آنها ائتلاف خواهیم کرد در غیر اینصورت در ساعت ۱۶:۳۰ لیستی واحد ارائه خواهیم کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

بررسی طرح سوال از رئیس‌جمهور؛امیری: سوال از روحانی دارای ایراد شکلی است/ صدا و سیما سخنان نمایندگان رئیس‌جمهور را پوشش نداد

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تاکید کرد: متاسفانه آنچه از صداوسیما درباره جلسه نمایندگان رئیس‌جمهور با اعضای کمیسیون اقتصادی پخش شد این گونه بود که حتی یک کلمه از سخنان نمایندگان رئیس‌جمهور را پوشش نداد بلکه نظرات تعدادی از نمایندگان محترم سوال‌کننده را پخش کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مصباحی مقدم مطرح کرد؛انتقاد اعضای مجمع تشخیص از احمدی‌نژاد/ دلیل غیبت روحانی و آملی لاریجانی را نمی‌دانم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: هفت، هشت نفر از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به مواضع‌ احمدی‌نژاد در جلسه‌ای که ایشان غایب بودند، سخن گفتند و انتقاداتی را مطرح کردند ولی در حضور خودشان کسی چیزی نگفته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مونسان :با تداوم برجام، مشکلی در زمینه حضور گردشگران خارجی نخواهیم داشت/ هر اقدامی در آشوراده، محدود و با رعایت مسائل زیست محیطی خواهد بود

رئیس سازمان گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی تاکید کرد:‌ اگر اجرای برجام تداوم پیدا کند، خروج آمریکا نمی‌تواند تاثیر چندانی در حضور گردشگران خارجی در ایران داشته باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مصباحی مقدم: اعضای مجمع تشخیص در جلسه ای که احمدی نژاد غیبت داشت از او انتقاد کردند ولی در حضور خودش نه!!

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: هفت، هشت نفر از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به مواضع‌ احمدی‌نژاد در جلسه‌ای که ایشان غایب بودند، سخن گفتند و انتقاداتی را مطرح کردند ولی در حضور خودشان کسی چیزی نگفته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

انتقاد عکاس روزنامه اعتماد از برخوردهای مطهری و علی جنتی با او

یکی دو هفته پیش از طرف روزنامه برای عکاسی از علی مطهری به مجلس شورای اسلامی آفیش شدم. قرار ما ساعت یک بعد از ظهر بود و من حدود ساعت دوازده به میدان بهارستان رسیدم. در یکی از کوچه های اطراف مجلس ماشینم را پارک کردم و خودم را به ساختمان روبه روی مجلس که محل تحویل وسایل است، رساندم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مدیرکل سیاسی وزارت کشور در دولت اصلاحات :مشکل اساسی برای تجمعات نه خلأ قانونی بلکه نبود اراده است/ طرح مجلس برای برگزاری تجمعات ممکن است مشکلات را بیشتر کند

مدیرکل سیاسی وزارت کشور در دولت اصلاحات در واکنش به طرح نمایندگان مجلس برای نحوه اجرای اصل ۲۷ قانون اساسی که به موضوع تجمعات بازمی‌‌گردد گفت: ما مشکل یا خلاء حقوقی و قانونی در این خصوص نداریم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کاندیداهای فراکسیون امید برای انتخابات هیات‌رئیسه مجلس+ جدول

کاندیداهای فراکسیون امید برای انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس معرفی شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

زیباکلام: به ما می‌گویند مزدور یا سوپاپ اطمینان!

«در فضای مجازی بیشترین حملاتی که به من می‌شود از طرف همین جریانات است؛ چرا که معتقدند که امثال صادق زیباکلام عوامل، مزدوران و سوپاپ اطمینان نظام هستند و مردم را تشویق و ترغیب می‌کنند که پای صندوق رای آمده و رای بدهند. همچنان که من این‌ کار را برای آقای روحانی انجام دادم.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کوچکی‌نژاد: فراکسیون «مستقلین» در ۲ سال اخیر سر «ولایی» و «امید» کلاه گذاشت

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی با تاکید بر این‌که اگر قرار به ائتلاف این فراکسیون با فراکسیونی دیگر باشد، مطمئناً به‌سمت امید می‌رویم، نسبت به رفتار گول‌زننده فراکسیون مستقلین انتقاد کرد و گفت: از خارج مجلس هیچ مذاکره‌ای با نمایندگان برای حذف مطهری نشده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

در صحن علنی مجلس مطرح شد؛کواکبیان: اگر آبستراکسیون فراکسیونی تخلف نیست به ما هم یاد بدهید / پزشکیان: هیات نظارت موضوع را بررسی کند

نماینده تهران از آبستراکسیون برخی نمایندگان در جریان رسیدگی به لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم در کمیسیون امنیت ملی انتقاد کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

فهرست فراکسیون امید کامل شد؛ عارف نامزد ریاست مجلس

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید از تکمیل شدن فهرست نامزدهای این فراکسیون برای انتخابات هیات رئیسه مجلس خبر داد و گفت: محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید از سوی اعضای این فراکسیون به عنوان نامزد ریاست این فراکسیون انتخاب شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کیهان: آقای صداوسیما!خجالت می کشید پاسخ بدهید که چرا ناصرملک مطیعی را سانسور کردید؟

کیهان نوشت:پس از فوت ناصر ملک مطیعی یکی از بازیگران سینمای قبل از انقلاب و به‌خصوص در مراسم ختم وی، این مسئله مطرح شد که چرا ملک‌مطیعی ممنوع‌التصویر بوده است؟ چرا هیچگاه خبر و عکس و تصویری از وی یا فیلم‌هایش از تلویزیون پخش نشد و حتی چندی پیش که به مناسبتی، دو شبکه تلویزیونی، وی را برای برنامه‌های خود دعوت کرده و مصاحبه‌هایی با او ضبط کردند، چرا هرگز آن مصاحبه‌ها پخش نشد؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اولین آبستراکسیون در مجلس دهم/ موج تهدید از سوی بسیج دانشجویی علیه نمایندگان مجلس

علیرضا رحیمی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی نسبت به ارسال پیامک‌های تهدید آمیز برای نمایندگان مجلس با هدف جلوگیری از تصویب لایحه پیوستن به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم افشاگری کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رقیبان منتقد روحانی در یک سال گذشته چه کردند؟از تهدید به افشاگری رئیسی تا شاخ و شانه کشیدن‎های قالیباف در ایجاد اشتغال

حسن روحانی ۳۶۵ روز اول پس از انتخاب مجدد خود به عنوان رییس‌جمهور ایران را با هر سختی‌ای که بود از سر گذراند؛ روزهای پساانتخاباتی که با شکایت ابراهیم رییسی به شورای نگهبان از نحوه برگزاری انتخابات شروع شده بود؛ در دنباله راه با سخنرانی‌های انتقادی او و همچنین یار مناظراتی‎اش محمد باقر قالیباف ادامه یافت تا او چهار ساله دوم کشورداری را به نوعی متفاوت‎تر از دوره اول تجربه کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

توافقات شهردار جدید تهران با قرارگاه خاتم‌الانبیا، برای پروژه‌های عمرانی شهرداری تهران

شهردار تهران گفت: اعتبار پروژه اسفندیار ۲۰۵ میلیارد تومان بوده که از این میزان ۸۰ میلیارد هزینه شده است. از آنجا که با محدودیت منابع روبرو هستیم و قرارگاه خاتم‌الانبیا توافق کرده که پروژه‌هایی که با آنها قرارداد داریم را به اتمام برساند، ما نیز در موعد مقرر تامین اعتبار می‌کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ادعای روزنامه اصولگرا: فیلم ملک مطیعی در سال ۶۱ با فشار روزنامه خاتمی در دولت میرحسین، پایین کشیده شد / دولت احمدی‌نژاد بود که به او مجوز داد؛ اما شکست فیلم، باعث شد دیگر کسی سراغ او نرود

روزنامه جوان نوشت: پیکر مرحوم ناصر ملک مطیعی روز گذشته تشییع شد. تا وقتی زنده بود نه خانه سینما سراغی از او می‌گرفت و نه هیچ فیلمسازی او را برای بازی در فیلمش دعوت می‌کرد. در این چند سال اخیر فقط در برخی مراسم و محافل سینمایی و هنری دعوت می‌شد و کناری می‌نشست یا چند جمله‌ای حرف می‌زد. مدیر خانه سینما و رئیس سازمان سینمایی و وزیر ارشاد و سلبریتی‌ها در مدتی که در بیمارستان بود به ملاقاتش نرفتند ولی پس از فوتش پیام تسلیت‌ها سرازیر شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ذوالفقاری در دیدار با دستیار کمیسر عالی سازمان ملل:سه میلیون نفر پناهنده و مهاجر غیرقانونی در ایران حضور دارند/ با افزایش مهاجرت غیرقانونی از پاکستان هم مواجه هستیم

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در دیدار با دستیار کمیسر عالی آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد تاکید کرد: ایران از پیمان جهانی پناهندگان حمایت می کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

آغاز بررسی پیشنهاد “پارلمان اصلاحات” بین احزاب اصلاح طلب

تشکیل پارلمان اصلاحات از پیشنهادهایی است که قرار است احزاب اصلاح‌طلب را به سازوکاری برای معرفی نامزد و لیست واحد در انتخابات آتی برساند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور:قانون مبارزه با پولشویی در شفاف سازی و مبارزه با فساد اقتصادی موثر است

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: قانون مبارزه با پولشویی در شفاف سازی، مبارزه با فساد اقتصادی و مسائل حقوقی و بین‌المللی کشورمان بسیار مفید و موثر است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عارف؛ عارف است

عارف “چریک ” نیست و این را هم اصلاح طلبان و هم رای دهندگان به فهرست امید باید بدانند. عارف نه بهزاد نبوی است نه مصطفی تاج زاده و نه حتی علی مطهری.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نتانیاهو: ایران نباید در سوریه حضور داشته باشد؛مواضع مشترک اسراییل و روسیه درباره نیروهای ایرانی در سوریه

وزیر خارجه روسیه امروز دوشنبه اعلام کرد که در مناطق جنوبی سوریه که هم مرز با اردن و اسرائیل است، تنها باید سربازان دولت سوریه مستقر شوند و همزمان بنیامین نتانیاهو گفت: ایران نباید در هیچ جای سوریه حضور نظامی داشته باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مقصد خروج سرمایه ایرانیان

درحالی اعلام فرار ۳۰‌میلیارد دلار سرمایه در ماه‌های پایانی سال ۹۶ از زبان محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در رسانه‌های مختلفی بازتاب داده شد که این گفته گواه این مطلب بود که روند فرار سرمایه از کشور بیش از گذشته تشدید شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اجرای دو سال حبس سجاد شجاعی فعال مدنی و سیاسی

سجاد شجاعی، فعال مدنی به جرم شرکت در تظاهرات سال ۸۸، برای گذراندن دوسال محکومیت خود به زندان اوین رفت. پدر شجاعی، فرشید (احمد)شجاعی نیز هفته پیش برای گذراندن پنج سال محکومیت به اوین رفت

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

“شمشادی”، سیستان وبلوچستان و خطای رسانه ای

هدف او از انتشار این محتوا نه توهین به مردم سیستان وبلوچستان بلکه کمک به آنها از طریق صفحه پرمخاطبش در اینستاگرام بود. انگیزه او صرفا کمک بود و کمک، نه چیز دیگری.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

راز سر به مهر یک هنرمند/ قاسم افشار مردی که ماندگار ماند

سال ۸۸ و غیبت ناگهانی او در اخبار صداوسیما سؤال بزرگی را در ذهن همه مردم شکل داد. همه به‌دنبال پاسخی برای این سؤال بودند اما خود او سکوت پیشه کرد و هیچگاه لب به سخن بازنکرد. این راز تا آخرین لحظات زندگی‌اش باقی ماند و او طی این سال‌ها هیچگاه دعوت صدا و سیما برای حضور در برنامه‌های مختلف حتی به‌عنوان میهمان را نیز نپذیرفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

موسوی لاری: رئیس‌جمهور باید بابت چه چیزی عذرخواهی کند؟/ مگر می‌شود که بگوییم روحانی چیزی را امضا کرده است که رهبری با آن مخالفت داشته

موسوی لاری: رئیس‌جمهور باید بابت چه چیزی عذرخواهی کند؟/ مگر می‌شود که بگوییم روحانی چیزی را امضا کرده است که رهبری با آن مخالفت داشته/ رئیس‌جمهور نظامی در شرایطی باید بر سر کار بیاید که ما مشکل نظامی داشته باشیم/رئیس‌جمهور مدیرانی انتخاب کرده است که پا به پای انتظارات مردم حرکت نمی‌کنند/ اگر واعظی در کارهای دولت اخلال می‌کند عذرش را بخواهند /خاتمی و دوستان اصلاح‌طلب در جریان اتفاقات دی ماه قوی‌ترین برخوردها را داشتند

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

در جلسه رانندگان معترض با وزیر چه گذشت/آخوندی: با نرخ گذاری دولتی مخالفم/اجرای افزایش ۲۰ درصدی تعرفه حمل ‌و نقل

وزیر راه و شهرسازی درباره نرخ‌گذاری کرایه حمل گفت: «شخصاً با نرخ‌گذاری از جانب دولت مخالفم اما باید یک مبنا به‌عنوان نرخ راهنما وجود داشته باشد تا حدود نرخ مشخص شود؛ می‌توان با همفکری یکدیگر آن را مشخص کرد.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

معاون آخوندی :توافق برای پایان اعتصاب کامیون‌داران/ رانندگان از امروز شروع به کار می‌کنند +متن اطلاعیه

معاون وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه طبق توافق‌های انجام شده اعتصاب رانندگان و کامیون داران شکسته می‌شود، گفت: از امروز رانندگان و کامیون داران سراسر کشور شروع به کار می‌کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

در یک نشست مطرح شد؛موانع ورود زن در سیاست هنوز در کشاکش همایش‌ها و رسانه‌ها دست به دست می‌شود/حضور زنان محدود به اشخاص، طبقات و جناح‌های خاص است

موانع ورود زن در سیاست در ایران به معضلی تبدیل شده که هنوز در کشاکش موضوعات همایش‌ها، رسانه‌ها، مقالات و کتب سیاسی دست به دست می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نامه به رئیس‌جمهور برای همکاری بیشتر دستگاه‌های دولتی با پیام‌رسان‌های داخلی/ جزئیات جلسه امروز با ۳ کمیسیون مجلس

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز تاکید براین بود که دستگاه‌های دولتی همکاری بیشتری با پیام‌رسان‌های داخلی داشته باشند و پیام‌رسان‌های داخلی مورد حمایت وزارت ارتباطات قرار بگیرند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رئیس قوه قضاییه:افرادی از نسل گاوچران‌ها به ملت بزرگ ایران توهین می‌کنند/آمریکا با توهمات گروه های تروریستی در مسیر اشتباهی افتاده است/ولایت فقیه، محور اقتدار و وحدت ایران است/باید بین اعتراضات موجه اصناف و موج سواری دشمنان، مرزگذاری کرد

رئیس قوه قضاییه با تأکید بر ضرورت حل مشکلات صنفی اقشار مختلف توسط مسئولان، گفت: نیروهای انتظامی و امنیتی باید بین اعتراضات موجه یک صنف و موج سواری دشمنان، مرزگذاری کنند و نباید اجازه داد مشکلات صنفی تبدیل به معضلات امنیتی شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

استقبال اصلاح طلبان از کاندیداتوری عارف در انتخابات هیات رئیسه/ عبدالله ناصری: پیروزی عارف در انتخابات هیات رئیسه اقبال مردم به اصلاح طلبان و شخص عارف را افزایش می‌دهد

استقبال اصلاح طلبان از کاندیداتوری عارف در انتخابات هیات رئیسه/ عبدالله ناصری: پیروزی عارف در انتخابات هیات رئیسه اقبال مردم به اصلاح طلبان و شخص عارف را افزایش می‌دهد/ شکست لاریجانی در انتخابات هیات رئیسه احتمال ائتلاف در ۱۴۰۰ را منتفی نمی‌کند/ مساله اصلی کشور ارتباط مردم با صندوق‌های رای است/ اگر مردم به اصلاح طلان رو نکنند در واقع به کل نظام جمهوری اسلامی رو نکرده اند/ اگر قرار باشد مردم پای صندوق بیایند به اصلاح طلبان رای می‌دهند

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

روسیه خوشحال از شکست برجام یا نگران و مغموم؟ /ترامپ اروپایی ها را به سمت پوتین هل داد

روسیه خوشحال از شکست برجام یا نگران و مغموم؟ /ترامپ اروپایی ها را به سمت پوتین هل داد/استقبال روسیه از مذاکره با اروپای منهای آمریکا/مناسبات منطقه ای ایران و روسیه به کجا کشیده خواهد شد؟/پشت پرده بازی اروپایی ها با روسیه در میدان سوریه

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

هاشم‌زایی: تصویب لوایح مرتبط با اف‌ای‌تی‌اف تصمیم نظام است / تا حرکتی برای تلطیف فضای بین‌الملل می‎شود، فورا عده‎ای شعار می‎دهند که این استعماری است!

یک عضو فراکسیون امید گفت: عده‌ای به گونه‎ای رفتار می‌کنند و مدعی هستند که رهبری یواشکی به آنها چیزی گفته است؛ اما من این را قبول ندارم. رهبری هیچگاه یواشکی حرفی را مطرح نمی‌کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عراقچی: متاسفانه برجام از یک موضوع ملی به یک موضوع فروملی تبدیل شد

سیدعباس عراقچی اظهار کرد: برجام از همان ابتدا یک موضوع بزرگ ملی بوده است ولی متاسفانه در روند خود از یک موضوع ملی به یک موضوع فروملی و بحث‌های داخلی و جناحی تبدیل شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

یادداشت اینستاگرامی کرباسیان : اقتصاد ایران نیازمند اصلاحات ساختاری است، اما اصلاح را باید از رفتارهای مدیریتی خودمان آغاز کنیم

همه می‌دانیم که اقتصاد ایران نیازمند اصلاحات ساختاری و بهبود فضای کسب‌وکار است. اما اصلاح را باید از رفتارهای مدیریتی خودمان آغاز کنیم، نسبت به نشانه‌ها بی‌تفاوت نباشیم، روحیه کارآفرینی را در جوانان تقویت کنیم و فرهنگ‌سازی برای تحقق خصوصی‌سازی واقعی هم از یابد نبریم. نخبگان کشور باید به این باور برسند که آنچه آنها می‌دانند برای همه مردم روشن نیست و عزم ملی یعنی اینکه مفاهیم درست را بصورت دقیق به مردم انتقال دهیم. جای ما در شاخص «فعالیت کارآفرینانه» خالی است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

گزارش روزنامه «ایران» از نظرات شهروندان پس از خروج امریکا از برجام؛دغدغه این روزهای مردم ایران چیست؟

«راستش این حرف من حرف خیلی از مردم است؛ این که حالا که آمریکا و اسرائیل در حال فشار آوردن هستند، شما بیایید مردم داخل را نگه دارید و این همه به آنها فشار نیاورید. چقدر تورم داشته باشیم؟ مردم از کجا بیاورند؟ می‌دانی گرسنگی یعنی چه؟ کرایه‌ها آن قدر بالا رفته که نمی‌دانیم چکار کنیم…»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

گسترش اعتصاب رانندگان کامیون در ایران

اعتصاب کامیونداران ایران در حالی وارد هفتمین روز خود شده که دامنه این اعتصاب‌ها به استان‌ها و شهرهای بیشتری سرایت کرده است. بنابر پاره‌ای گزارش‌های غیررسمی رانندگان کامیون هم‌اکنون در بیش از ۲۰۰ شهر کشور دست از کار کشیده‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سازمانگر اعتصاب کامیونداران ایران کیست؟

«چه کسی رانندگان منفرد را هماهنگ می‌کند؟ پاسخ این سوال از جانب «جامعه نو» چنان است که در نگاه اول رفقای اقتدارگرای متنفر از تلگرام را راضی می‌کند. تحقیق و پرس و جوی ما نشان داده است هماهنگ کننده رانندگان کامیونها شبکه‌های اجتماعی آنهاست…»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

علیزاده طباطبایی خبر داد؛برگزاری جلسات رسیدگی به پرونده دکل‌های نفتی بعد از ماه رمضان/ اتهام طاهری به فساد فی‌الارض در دیوان نقض شده است

وکیل مدافع محمدعلی طاهری درباره اتهام فساد فی‌الارض به موکلش گفت: بحث فساد فی الارض دوبار به دیوان رفته و نقض شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

از انجمن اصلاحات تا حزب یپشرو اصلاحات؛مدیران دولت خاتمی صاحب حزب شدند!

 حزب پیشرو اصلاحات متشکل از جمعی از مدیران ارشد و میانی دولت خاتمی است که پیش از این به صورت محفلی و به نام انجمن اصلاحات فعالیت می کردند و بهار سال گذشته با تشکیل مجمع عمومی با عنوان حزب پیشرو اصلاحات، فعالیت خود را رسمی تر کرده بودند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

زرآبادی :استقبال مردان مجلس از طرح ازدواج دختران بدون اذن پدر/ سن ازداوج چگونه انتخاب شد؟/ اجباری برای مشورت با دولت نداریم

در بحث فقهی گفته می‌شود که اگر دختر رشیده باشد برای ازدواج نیاز به اذن پدر ندارد اما تعریف خاصی نیست که ما به چه دختری می‌توانیم بگوییم “رشیده”. این شرایطی که ما اعلام کردیم نسبت به عرف، رشیده بودن را معرفی کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

طبق تحقیقات انجمن سلطنتی بهداشت عمومی بریتانیا؛کدام شبکه ها آرامش شهروندان را سلب می کنند/ «اینستاگرام» بدترین و «یوتیوب» بهترین شبکه اجتماعی برای کاربران

انجمن سلطنتی بهداشت عمومی بریتانیا با تحقیق بر روی کاربران ۵ شبکه اجتماعی یوتیوب، توئیتر، فیسبوک، اسنپ‌چت و اینستاگرام، ۱۴ شاخص موثر بر سلامت روان افراد را مورد مطالعه قرار داده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

خطر فیلترشکن ها بیشتر از تلگرام است

براساس دانش عمومی امنیت فناوری اطلاعات و از دیدگاه حاکمیت، استفاده از فیلترشکن از سوی کاربران، بسیار خطرناک‌تر از استفاده آنها از پلتفرم‌هایی مانند تلگرام است. وقتی کاربر از تلگرام یا هر پلتفرم دیگری به صورت مستقیم و بدون فیلترشکن استفاده می‌کند، می‌توان اطمینان پیدا کرد که تبادل داده کاربر صرفاً با سرور آن پلتفرم انجام می‌شود، در صورتی‌ که وقتی کاربر از فیلترشکن استفاده می‌کند، ممکن است تمام اطلاعات کاربر در اختیار سرور فیلترشکن قرار گیرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اسماعیل دوستی : شهردار تهران تا کنون با من مذاکره ای در خصوص پذیرش پست معاونت شهرداری تهران انجام نداده است

چندی پیش در برخی رسانه ها از جمله الف خبری منتشر شده بود مبنی بر اینکه اسماعیل دوستی عضو سابق شورای شهر تهران؛ به عنوان معاونت خدمات شهری؛ شهرداری تهران از سوی محمد علی افشانی شهردار این شهر برگزیده شده است. دیده بان ایران در جهت بررسی صحت و سقم این انتصاب با اسماعیل دوستی گفت و گو کرد. این فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به انتشار خبر این انتصاب گفت: من افتخار می کنم که در خدمت مردم تهران و در کنار آقای افشانی باشم اما تا کنون با من مذاکره ای از سوی شهردار محترم پایتخت صورت نگرفته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ناصر ملک‌مطیعی در نامه به روزنامه کیهان چه نوشت؟!

در بخشی از این نامه آمده است: در طول مبارزه خستگی‌ناپذیر ملت ایران هیچ‌گاه این‌چنین خطر احساس نشده و این ملت نجیب و کهنسال چنین در فشار نبوده است. بدیهی است که هر زمان دشمن چنین کرده پیوندهای ملی و میهنی مستحکم‌تر گشته و ملت بیدار ما یکپارچه و یک‌زبان در مقابل متجاوزین به این سرزمین مقدس ایستادگی کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران خبر داد:دستگیری ۲ تیم تروریستی در آستانه سالگرد ارتحال امام خمینی

سردار یزدی با بیان اینکه دو تیم را دستگیر کردیم که قصد ایجاد خرابکاری داشتند، گفت: دشمنان می دانند که آمادگی ما چقدر است و قطعا سیلی محکمی خواهند خورد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران: توسعه موشکی ایران متوقف نمی شود

سردار سلامی: ما امروز به درجه ای از قدرت رسیده ایم که وزیر امورخارجه آمریکا در ۱۲ مطالبه ظالمانه خود از این عبارت استفاده می کند که ایران باید به حضور خود در منطقه خاتمه دهد و معنای این عبارت این است که ما نمی توانیم و خود ایران به حضورش خاتمه دهد.

برای دیدن متن خبر اینجارا کلیک کنید

الیاس حضرتی، ادعای حق شناس را رد کرد: اتفاقاتی که در کنگره حزب اعتمادملی افتاد کاملا داخلی بود و هیچ ارتباطی با گروه‌های فشار ندارد

الیاس حضرتی نماینده مردم تهران و عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی با اشاره به درگیری رخ داده در روز رای‌گیری برای انتخاب اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، اظهار داشت: اتفاقی که در کنگره حزب اعتماد ملی افتاد کاملاً داخلی و راجع به نحوه رای گیری بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

آزار جنسی گروهی دانش‌آموزان، در مدرسه‌ای در غرب تهران/ متهم اقرار کرد

ماجرای تکان‌دهنده اذیت و آزار گروهی دانش‌آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب تهران وارد فصل تازه‌ای شد.یکی از مسئولان دبیرستان پسرانه نوبت اول در منطقه ۲ تهران، با اذیت و آزار جنسی گروهی از دانش آموزان، باعث اعتراض شدید و شکایت پدر و مادر این بچه ها شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس :ورود مواد مخدر به زندان قابل کتمان نیست/ در نظارت بر زندانیان به دلیل کمبود پرسنل یا آلوده بودن برخی ماموران مشکل داریم

نائب رییس دوم کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زندان‌ها بی‌شک دارای مشکلاتی هستند، گفت: اگرچه نظارت‌هایی در زندان‌ها انجام می‌شود، اما قطعا کافی نیست و ممکن است در پاره‌ای از موارد ضعیف باشد، یا حتی ممکن است ماموری آلوده باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دو مشخصه اصلی وضعیت امروز کشور از نگاه محسن آرمین/ مشکلات پیچیده به نحو بی سابقه‌ای به یکدیگر پیوند خورده‌اند

یک سیاستمدار اصلاح طلب گفت: امروز به تدریج به مرحله‌ای نزدیک می‌شویم که نظام ناگزیر از تصمیم گیری جدیدی است و دیر یا زود این اتفاق خواهد افتاد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید