اخبار روز حوادث ؛ علت دستگیری ابراهیم اسدی فوتبالیست متهم به قتل مشخص شد / آموزش و پرورش تایید کرد؛ تحریک‌کننده دانش‌آموزان به عمل غیراخلاقی” معاون انضباطی مدرسه” بوده‌ است

نگام ، حوادث _ دختر جوان دربرابر دوربین گوشی ۵ پسر درخواست های غیر اخلاقی را انجام داد ، آخرین آمار مصدومان طوفان زابل اعلام شد و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

علت دستگیری فوتبالیست متهم به قتل ایرانی مشخص شد + عکس

ابراهیم اسدی، مهاجم سابق پرسپولیس که گل قهرمانی این تیم در اولین دوره لیگ برتر را به ثمر رسانده، درگیر یک مشکل اساسی شده است. اسدی صبح امروز به جرم قتل غیر عمد توسط ماموران بازداشت شده است و در حال حاضر در بازداشت به سر می برد تا تکلیفش مشخص شود. هنوز اطلاعات زیادی از چگونگی وقوع این اتفاق منتشر نشده است و این خبر تنها در همین میزان رسانه ای شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آموزش و پرورش تایید کرد؛ تحریک‌کننده دانش‌آموزان به عمل غیراخلاقی” معاون انضباطی مدرسه” بوده‌ است

مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ شهر تهران نسبت به آزار جنسی گروهی دانش‌آموزان، در مدرسه‌ای در غرب تهران واکنش نشان داد و گفت: با اطلاع از موضوع عمل غیراخلاقی توسط یکی از نیروهای مدارس غیردولتی غرب تهران، هیاتی توسط آموزش و پرورش جهت رسیدگی به مسئله تشکیل شده‌است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دختر جوان دربرابر دوربین گوشی ۵ پسر درخواست های غیر اخلاقی را انجام داد

چندی پیش دختری با حضور در پلیس آگاهی یکی از شهرستان های شمال شرق کشور ادعا کرد که از سوی اعضای باندی اغفال شده و مورد اذیت و آزار قرار گرفته است. همزمان با شکایت این دختر جوان و ادامه تحقیقات معلوم شد او در تلگرام با پسری آشنا شده و پس از دوستی اینترنتی، پسر جوان از او می‌خواهد در یکی از محله‌های شهر همدیگر را ملاقات کنند.در مرحله بعدی تحقیقات مشخص شد پسر جوان، او را فریب داده و پس از جلب اعتمادش، به خانه مجردی خود دعوت کرده وطبق برنامه‌ریزی با تعارف نوشیدنی مسموم، شاکی را بی‌هوش و در دام شیطانی خود گرفتار و از وی فیلم و عکس تهیه کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آخرین آمار مصدومان طوفان زابل اعلام شد

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس درباره جزئیان طوفان زابل گفت:طوفان باعث مصدومیت ۱۵۷ شهروند در شهرهای زابل،زهک،هامون،هیرمند و نیمروز که از این تعداد ۳۳ نفر بستری و ۱۵۴ درمان و مرخص شدند.گفتنی است؛ طوفان، میزان غلظت ذرات معلق در هوای شهرستان های زابل، هیرمند، زهک، نیمروز و هامون به بیش از ۳۹ برابر حد مجاز و افزون بر ۱۰ برابر حالت خطرناک رساند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دوئل عشقی به خاطر زن افغان/ قاتل: لاله با من ازدواج کرد اما با همسر اولش ارتباط داشت

همسر افغان مقتول در بازجویی‌ها راز جنایت را این‌گونه فاش کرد: من پس از جدایی از مقتول با مرد جوانی که دوست او بود ازدواج کردم اما مدتی نگذشت که او سرناسازگاری گذاشت و من چون حق طلاق داشتم طلاق گرفتم و دوباره با همسر سابقم ازدواج کردم. مهران روز حادثه به خانه‌مان آمد و شوهرم را با چاقویی که در دست داشت کشت. او به من اتهام می‌زد که پس از جدایی با همسر اولت رابطه داشتی و این فرزندی که من دارم از او است، درحالی که این موضوع واقعیت نداشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

وقتی شوهرم خمار بود دو دوستش در اتاق به سراغ من آمدند / شوهر بی غیرتم نفهمید چه بالایی سرم آمد!

۲ مرد وقتی دیدند دوست صمیمی شان در خماری به سر می برد به همسرش تجاوز کردند.این تجاوز توسط دو مرد در حالی صورت گرفت که شوهر این زن پس از استعمال مواد در اتاق کناری محل تجاوز خمار افتاده بود و توجهی به فریادهای همسرش نکرده بود.زن جوان که به حکم دادگاه در انتظار اجرای حکم قصاص است در گفتگو با مددکار اجتماعی پلیس استان مرکزی سرنوشت شوم خود را تعریف کرد. وی گفت: چه بگویم، از کجا آغاز کنم، از کدام غصّه برای تان بنویسم! از نامرادی ها و تاریکی ها، از مصایب و رنج و غم های زمانه که با خطوط سرنوشتم عجین شده و سخت آزرده ام ساخته است!؟ از بس قلب کوچکم مالامال از درد ها، ناامید ی ها و لبریز از ناراحتی ها و غم ها شده ، احساس می کنم که روزی این همه اندوه و درد، سرانجام محو و نابودم خواهد ساخت.برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید