اخبار روز حوادث ؛ جزئیات تیراندازی در میدان جمهوری مشهد و دستگیری قاتلان / مدال آور بوکس، یک دختر را با چندضربه مشت کشت/دختر قراربود به عنوان ماساژور به خانه او برود

نگام ، حوادث _ وقتی برای دریافت طلبم به خانه آن زن رفتم، ۳ مرد به من حمله کردند و ۳۰ میلیون تومان سفته از من گرفتند ، «نوروویروس»، علت مسمومیت مردم کلاردشت اعلام شد ، حرف‌های مردی که همسرش را داخل پارک کشت/ اموالم را به نامش سند زدم/ با جوان ۲۵ ساله ارتباط داشت و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌ رضوی تشریح کرد ؛جزئیات تیراندازی در میدان جمهوری مشهد و دستگیری قاتلان

قادر کریمی، صبح امروز در نشست خبری در رابطه با موضوع شناسایی و انهدام باند افراد شرور و قاتل مرتبط با حادثه میدان جمهوری اسلامی که در اداره پلیس آگاهی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: در بیست و دوم اردیبشهت ماه سال جاری ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه گزارشی داده شد که در میدان جمهوری اسلامی مشهد تیراندازی صورت گرفته بود و در پی آن دو تن به قتل رسیده‌اند. در همین راستا همکاران ما در پلیس آگاهی برای بررسی صحنه و ابزار جرم در صحنه حضور پیدا می‌کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مدال آور بوکس، یک دختر را با چندضربه مشت کشت/دختر قراربود به عنوان ماساژور به خانه او برود

صبح ۹ شهریور سال گذشته بود که مردی با پلیس تماس گرفت و از کشف جسدی در رودخانه خشایار واقع در سیدخندان خبر داد.به‌دنبال این خبر بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق راهی محل حادثه شدند. آنها با جسد دختری ۳۰ ساله رو‌به‌رو شدند که جسدش در میان پتویی زرد رنگ پیچیده شده بود و حدود دو روز از مرگش می‌گذشت.جسد زن ناشناس برای مشخص شدن علت اصلی مرگ و هویت وی به دستور بازپرس منافی آذر به پزشکی قانونی منتقل شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

وقتی برای دریافت طلبم به خانه آن زن رفتم، ۳ مرد به من حمله کردند و ۳۰ میلیون تومان سفته از من گرفتند

چند روز قبل مردی با مراجعه به کلانتری خاور شهر گفت: برای تسویه حساب بدهی‌های خود با یک خانم، به خانه‌اش در خاورشهر رفتم اما به محض ورود ۲ مرد مسلح به سلاح سرد خود را برادرهای این زن معرفی کرده و به بهانه اینکه من برای خواهرشان مزاحمت ایجاد کرده‌ام مرا مورد ضرب و جرح قرار دادند.سپس سه عدد سفته به مبلغ ۳۰ میلیون تومان، یک برگ رسید به همان مبلغ، گردنبند و گوشی تلفن همراهم را به زور گرفته و تهدیدم کردند که اگر پول سفته‌ها را ندهم خود و خانه‌ام را به آتش می کشند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

«نوروویروس»، علت مسمومیت مردم کلاردشت اعلام شد

«فرزاد گوهردهی» مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جمع با خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت از وقوع بیماری گوارشی در شهرستان کلاردشت، با بیان این‌که در طول ۲۴ ساعت گذشته روند مراجعه بیماران مبتلا به این بیماری رو به کاهش بوده اظهار کرد: همه بیماران مراجعه‌کننده پس از انجام اقدامات درمانی لازم به صورت سرپایی درمان و مرخص شدند و هم‌اکنون هیچ مورد بستری در بیمارستان نداریم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

حرف‌های مردی که همسرش را داخل پارک کشت/ اموالم را به نامش سند زدم/ با جوان ۲۵ ساله ارتباط داشت

مرد ۶۰ ساله بعد از قتل همسرش آرام روی صندلی پارک کنار جسد می‌نشیند و از مردم می‌خواهد که با پلیس تماس بگیرند. او ساعت ۲:۴۵ دقیقه ظهر دوشنبه ۷ خرداد همسرش را با ضربات چاقو در پارک ارغوان در غرب پایتخت به قتل رسانده و حالا برای تحقیقات به شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده است.متهم پس از اعتراف به قتل و بیان جزئیات جنایت به دستور بازپرس سجاد منافی آذر در اختیار آگاهی قرار داده شد و بررسی‌ها در این رابطه ادامه دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سقوط یک فروند هواپیما در حوالی فرودگاه امام/۳نفر کشته ومصدوم شدند

محمد کرم درآبادی مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از سقوط یک فروند هواپیمای فوق سبک در حوالی فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: این حادثه در ساعت ۱۹:۲۵ عصر دیروز رخ داد و به محض اطلاع از این حادثه دو دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید