اخبار روز حوادث ؛ این دندان پزشک قلابی دیپلمه را می شناسید ؟ / ۷۶ مصدوم و یک تن فوتی در طوفان دیروز تهران

نگام ، حوادث _ انتخاب تازه عروس، به قیمت جان ۳ نفرتمام شد/ خودش، شوهرش و برادرش  ، رخداد عجیب / مرد به زن تعرض کرد؛شوهرش برادر متجاوز را ترور کرد/برادر فرد ترور شده، شوهر زن را کشت و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

این دندان پزشک قلابی دیپلمه را می شناسید ؟ + عکس

سرهنگ کرم یوسف وند، در توضیح این خبر گفت: ۱۱ فروردین ماه خانم دندانپزشکی با مراجعه به کلانتری ۱۷۲ حضرت عبدالعظیم گفت که شخصی به نام علی اکبر. الف. ضمن معرفی خود به عنوان دندانپزشک اقدام به سرقت مهر پزشکی من کرده و با جعل امضا و سوء استفاده از مهر نظام پزشکی بنده اقدام به ویزیت بیماران کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اورژانس تهران خبر داد: ۷۶ مصدوم و یک تن فوتی در طوفان دیروز تهران

روابط عمومی اورژانس تهران در مورد طوفان دیروز تهران اعلام کرد: طوفان دیروز تهران ۷۶ مورد مصدومیت به همراه داشت که ۲۵ مورد پس از اقدامات اولیه درمانی توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند و مابقی آنها در محل درمان شدند.در ادامه این اطلاعیه آمده است: یکی از شهروندان تهرانی در محله نازی‌آباد به علت ریزش آوار جان باخت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

انتخاب تازه عروس، به قیمت جان ۳ نفرتمام شد/ خودش، شوهرش و برادرش

«رضا» و «سارا» در یک میهمانی دوستانه با هم آشنا و در مدت کوتاهی دلباخته یکدیگر شدند. دختر جوان با وجود سن کمش خواستگارهای زیادی داشت اما به بهانه اینکه قصد ادامه تحصیل دارد به‌همه آنها جواب منفی می‌داد. تا اینکه «رضا» پا به زندگی او گذاشت.ابراز علاقه و رفتار آرام پسر جوان، دیدگاه «سارا» را به زندگی کاملاً عوض کرده بود. دیگر از ازدواج فراری نبود بلکه رضا را مرد رؤیاهایش می‌دید. ارتباط عاشقانه آنها خیلی زود به سرانجام رسید و دختر و پسر جوان با وجود مخالفت خانواده‌هایشان در کمتر از دو ماه عقد و عروسی‌شان را برگزار کرده و زیر یک سقف رفتند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

قاتل مادر و پسردایی، به جای بالای دار به دیوانه خانه رفت

شامگاه سه‌شنبه ۲۱ دی سال ۹۵ مردی میانسال با کلانتری یوسف آباد تماس گرفت .او مدعی بود که صدای فریاد از خانه همسایه به گوش می‌رسید و زنی درخواست کمک کرده بود.با این تماس مأموران راهی محل شدند و چندین بار زنگ خانه را به صدا درآوردند اما کسی پاسخگو نبود. این درحالی بود که همسایه‌ها اظهار داشتند که تا چند لحظه قبل صدای فریاد پسربچه و زن میانسالی به گوش رسیده و کسی نیز در این مدت از خانه خارج نشده است.با توجه به مشکوک بودن ماجرا، مأموران با هماهنگی قضایی وارد خانه شده و با جسد زن میانسال و پسر ۱۰ ساله‌ای مواجه شدند. پیکر خونین پسر جوانی نیز که اقدام به خودزنی کرده بود در چند قدمی اجساد قرار داشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رخداد عجیب / مرد به زن تعرض کرد؛شوهرش برادر متجاوز را ترور کرد/برادر فرد ترور شده، شوهر زن را کشت

بهار سال گذشته بود که زن جوانی هراسان به اداره پلیس رفت و از جنایت سیاهی که برایش رخ داده بود خبر داد.زن جوان گفت: شوهرم به نام مجید، به خاطر حمل ونگهداری سلاح به زندان افتاده است. روز گذشته یکی از بچه محل‌های همسرم به نام امید، به سراغم آمد و به بهانه‌ای از من خواست به خانه‌اش بروم اما پس از ورود به خانه متوجه نقشه شیطانی که در سر داشت شدم. خواستم فرار کنم اما مرا مورد تعرض قرار داد.با شکایت زن جوان، تحقیقات در رابطه با اظهارات او و دستگیری عامل این جنایت سیاه از سوی کارآگاهان پلیس مشهد آغاز شد.در حالی که تحقیقات برای دستگیری امید ادامه داشت، تیراندازی مرگباری در چهارراه امامیه مشهد رخ داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید