مهم ترین اخبار و موضع گیری های سیاسی ؛ عارف کاندیدای ۱۴۰۰ انتخابات ریاست جمهوری ، مخالفت با استعفای کروبی

نگام ، سیاسی _ عارف کاندیدای ۱۴۰۰ انتخابات ریاست جمهوری ، مخالفت با استعفای کروبی ، ادعای معمار تحریم های ایران مبنی بر نرمش جلیلی در برابر خواسته های آمریکا ، اسپانسر نداشتن جمنا را باور کنیم یا هزینه‌های انتخاباتی‎اش را ، از مهم ترین اخبار سیاسی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید:

ریچارد نفیو، معمار تحریم های ایران: جلیلی با تحویل بخشی از اورانیوم غنی‌شده در ازای ارائه سوخت هسته‌ای موافقت کرده بود / با این کار ایران دیگر نمی‌توانست استدلالى براى غنى‌سازى اورانیوم داشته باشد / جلیلی با بازرسى از فردو هم موافقت کرده بود

ریچارد نفیو، معمار تحریم های ایران، در کتاب «هنر تحریم ها»تایید کرده است که سعید جلیلی، دبیر پیشین شورای عالی امنیت ملی ایران، با تحویل بخشی از ذخیره‌ها اورانیوم غنی شده ایران در ازای ارائه سوخت هسته‌ای موافقت کرده بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

روحانی را بزنید ما پشتیبان شما هستیم ؛ کالبد شکافی سخنان علم الهدی،خط دهی دوباره به معترضان

سخنان دیروز علم الهدی امام جمعه مشهد به نوعی خط دهی و سازمان دهی مجدد معترضان و اعتصاب کنندگان کارگری می باشد.علم الهدی کوشید نظام را طبق معمول ارث پدری خود و چند نفر محدود بداند و حتی مجلس و دولت را از پیکره نظام جدا دانست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

جمنا تعطیل می شود ؟! اسپانسر نداشتن جمنا را باور کنیم یا هزینه‌های انتخاباتی‎اش را؟ / از دو دوتا چهارتاهای چمران تا فاصله گرفتن قالیباف از جمنا و …

پای جمنا در اداره وضعیت مالی اش می لنگد” این تفسیری است که غلامعلی حداد عادل از روزهای انتخاباتی جبهه مردمی نیروهای انقلاب به زبان می آورد؛ همان روزهایی که جمنا همایش سه هزار نفره برگزار می کرد و بنرهای تبلیغاتی شان در ابعاد بزرگ در سطح شهرها خودنمایی می کرد. حالا صحبت بر سر این است که آیا همانطورکه سر لیست ائتلاف اصولگرایان در مجلس دهم و عضو شورای مرکزی جمنا در انتخابات ۹۶ می گوید، اصولگرایان دخل و خرجشان با اما و اگر مواجه شده است؟ البته مشکلاتی که امروز دامنگیر جمنایی ها شده، تنها به دایره امور مالی محدود نمی شود، بلکه معضل وقتی بیشتر می شود که مشکل مشروعیت هم پیش پای جبهه مردمی نیروهای انقلاب می نشیند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

انتقاد شدید روزنامه جمهوری اسلامی از ولایتی: حرف توده ای ها را تکرار می کنید آقای دکتراطفال! ، در جنگ تحمیلی ۴ بار به روسیه سفر کردید بفرماییدمذاکراتتان در تقلیل حمایتهای نظامی روسیه از صدام چه تاثیری داشت؟

عجبا روسیه‌ای که حامی اصلی صدام و حامی تجزیه آذربایجان بدست پیشه وری در ۱۳۲۰ شمسی بوده و قبل از آن صد و هفتاد سال پیش؛ تحمیل‌کننده عهد نامه گلستان و ترکمن چای؛و جدا‌کننده بخشهای زیادی از ایران بوده است ! آیا ما بیاییم مثل کشورهای فعلی ترکمنستان و ارمنستان و تاجیکستان؛زیر چتر روسیه برویم تا از شر غرب راحت شویم؟ این پیشنهاد خطرناکی است من خواهش می‌کنم نخبگان در باره این پیشنهاد نظر دهند؛ این سخن چه فرقی با سخن توده‌ای‌ها دارد؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

گزارشی از چرخش ۱۸۰ درجه ای ولایتی در خصوص برجام/ آیا این ویدئوها فراموش شده اند؟ همراه با فیلم های سخنان مختلف وی در مقاطع مختلف

موضع جدید علی اکبر ولایتی در حالی جنجالی شده است که مواضع قبلی او دقیقا در نقطه مقابل اظهارات اخیرش قرار دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سه تراژدی ملی خرداد!

دهم، یازدهم و بیست و یکم خرداد(۱۳۹۰) ،سالگرد سه تراژدی ملیبا درگذشت اندوهبار مهندس عزت الله سحابی،شهادت خانم هاله سحابی و آقای هدی صابر است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حزب عارف تاسیس می شود / عارف کاندیدای ۱۴۰۰ انتخابات ریاست جمهوری

دکتر محمد رضا عارف در حال رایزنی های جدی برای تشکیل یک حزب بزرگ با گرایش اصلاح طلبی است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نظامیان در پشت کامیونداران سنگر گرفته اند

اعتصاب کامیوندارانبه معنی اعمال یک تحریم مضاعفهمزمان با اعمال تحریم های خارجیبر علیه ملت ایران است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نظر رهبری به آقای ضرغامی نزدیک تر است

هر دو نظرشان این است که مدل حکمرانی دوگانه رهبری- ریاست جمهوری برای اداره کشور بد است.و به مصلحت نظام نیست.زیرا کلا انتخابات چیز خوبی نیست.و حاشیه ساز و بحران ساز است.پس هر چه کمتر بهتر.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

زمین خواری گسترده اعضای شوراهای اسلامی در شهرستان پارسیان

در حالی که اکثر مردم کشور با فقر و بیکاری و مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم میکنند ،از گوشه گوشه کشور اخبار بسیار نگران کننده ای به نگام مخابره می شود.در یکی از تازه ترین این رخدادها اخباری از شهرستان پارسیان به گوش می رسد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

تمایل اصولگرایانه لاریجانی بر هم‌زیستی مسالمت‌آمیزش با جریان چپ می‌چربد ، بازگشت سیاست مدار خاکستری به دامان اصول گرایان ، آیا اصول گرایان متحد شده اند؟

علی لاریجانی اگر نگوییم به شخصیت «خاکستری سیاست» ایران تبدیل شده است اما قطعا یکی از مهره‌های کلیدی شطرنج سیاست داخلی این روزهای کشور است؛ کسی که هم اصولگرایان تندرو به نفع او میدان رقابت را ترک می‌کنند و هم اصلاح‌طلبان در حمایت از او یا عارف دچار تردید می‎شوند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ائتلاف لاریجانی- اصلاح طلبی هرگز شکل نمی گیرد / مهرداد سایه وند

انتخابات هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی گرچه منجر به ابقای هیئت رییسه ی قبلی و به خصوص تداوم ریاست لاریجانی بر مجلس شد اما بیش از هر زمان دیگری مشخص نمود حضور و وجود لاریجانی در لیست امید اسفند ٩۴ بیش از آنکه ایجابی باشد سلبی بوده و اصلاح طلبان او را تنها بهتر از طیف تندرو و افراطی جناح اصول گرا می دانند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

علوی تبار:انتخاب احمد جنتی به ریاست خبرگان این پیام را می دهد که نظام اصلاحات را نمی پذیرد ، نابود کردن اصلاحات تقویت براندازی است

علیرضا علوی‌تبار، تحلیلگر اصلاح‌طلب معتقد است که بخش قابل توجهی از ایرانی‌ها به شیوه اصلاحات تدریجی و بدون خشونت باور دارند و از همین رو هر جریانی از اپوزیسیون مجبور است تا با اصلاح‌طلبان تعیین موضع کند.این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین اخطار می‌دهد که «کند شدن اصلاحات و اینکه جناح راست رادیکال توانسته به بخشی از جامعه اثبات کند که از طریق مسالمت‌آمیز نمی‌توان در ایران کاری کرد، به تقویت موضع ناامیدی از اصلاحات منجر شده است.».

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

محمدرضا میرتاج‌الدینی عضو شورای مرکزی جمنا :جمنا مساله پدرخواندگی برای جریان اصولگرا را حل کرد/ همه گروه‌های اصولگرایی در دور جدید فعالیت‌‌های جمنا نقش خواهند داشت

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب معتقد است که در دور جدید فعالیت‌‌های جمنا همه گروه‌ها و احزاب در جریان اصولگرایی و انقلابی در تصمیم‌گیر‌ی‌ها نقش خواهند داشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

درخواست سید رضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز برای رفع فیلترینگ

مشاور عالی وزیر کشور در امور روحانیت گفت: نباید به اجانب اجازه بهانه تراشی بدهیم بلکه باید اهالی فن با آگاه سازی در بستر قانون نسبت به رفع فیلترینگ اقدامات لازم را انجام دهند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

محدرضا خاتمی: در جامعه ما زن بودن یک چالش است ، در جوامع بزک شده غربی مردسالاری به شدت غالب است

محمدرضا خاتمی در مراسم ششمین سالگرد زنده یاد فریده ماشینی«قرآن پژوه و فعال حقوق زنان» با گرامیداشت یاد آن مرحومه گفت: خانم ماشینی، دوره نوجوانی و ابتدای جوانی خود را در زمان شاه سپری کرد و در آن زمان توانست بر سر ایمان خود بایستد و از آن چیزی که فکر می کرد، درست است. در آن دوران پرهیاهویی که تقابل دین و مظاهر غیر از آن وجود داشت، بر آرمان خود ایستادگی کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

روش جدید نهادهای امنیتی در بکارگیری برخی مخالفان حاکمیت برای شکل نگرفتن اتحاد اپوزوسیون داخل و خارج کشور

مدت هاست که دستگاه های امنیتی وارد رویکردهای پیشرفته و ماهرانه تری شده اند.و برای نفوذ در افکار عمومی به جای استفاده از کانال های سنتیاز طریق منتقدین سر سخت خودش وارد عمل میشه.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عسگرپور به صداوسیما اعتراض کرد؛سانسور تجاوز در سریال تلویزیون!

بخش‌هایی از یکی از مهم‌ترین سکانس‌های سریال رمضانی «رهایم نکن» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور، پنجشنبه‌شب – ۱۰ خرداد – از سوی صداوسیما حذف شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دلیل سانسور سریال”رهایم نکن” اعلام شد: با توجه به واقعه تجاوز در مدرسه، صحنه را حذف کردیم/ میزان خشونت این صحنه بالا بود

با توجه به اتفاق اخیر مدرسه غرب تهران و تنش جامعه، بهتر بود این صحنه تعدیل شود. این ملاحظه فقط در ارتباط با سریال رهایم نکن نیست و شامل حال همه سریال‌ها می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عضو جامعه روحانیت مبارز: اصلاح‌طلبان حکومت‌داری بلد نیستند ، وضعیت سرمایه اجتماعی هر دو جناح مطلوب نیست ، ریزش سرمایه اجتماعی دولت روحانی به سبد اصولگرایان نمی رود

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: احمدی‌نژاد کاری کرد که اصولگراها را زیر سئوال برد، عمل نشدن وعده های آقای روحانی نیز موجب یأس در جامعه نسبت به کارایی اصلاح طلبان شد ، وی در ادامه اظهار داشت : اصلاح‌طلبان حکومت‌داری بلد نیستند ، وضعیت سرمایه اجتماعی هر دو جناح مطلوب نیست ، اصولگراها می توانستند ارتباط بیشتری با مردم داشته باشند ، ریزش سرمایه اجتماعی دولت روحانی به سبد اصولگرایان نمی رود ، دعواهای جناحی باید خاتمه یابد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حرف های سرلشگر فیروز آبادی در رسانه ملی / خدائیش چی میزنه ؟؟؟!!!

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

علی صوفی: عارف باید بیشتر به فکر انتخابات مجلس ۹۸ باشد تا انتخابات ۱۴۰۰ ، موضع گیری‌های عارف اقتضایی است ربطی به انتخابات ۱۴۰۰ ندارد ، سرمایه اجتماعی عارف بعد از ورود به مجلس تنزل یافت ، مشکل او این است که گزارش کارهایش را به مردم نمی دهد

علی صوفی فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: رویکرد آقای عارف تلاش و رایزنی با مسئولان سطح بالای نظام در مسائل مختلف است.اگر او کاری را در حال انجام دارد، باید به افکارعمومی گزارش دهد تا مردم در جریان قرار بگیرند، به آینده امیدوار شوند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عباس عبدی: هر آن ممکن است اتفاقات پیش‌بینی نشده در کشور رخ دهد ، راه‌حل‌ها در ایران وجود دارد و صرفا سیاسی است و ربطی به مسائل خارجی ندارد

راه حل ها در ایران وجود دارد و صرفا سیاسی است و ربطی به مسائل خارجی ندارد بلکه مسائل و مشکلات خارجی فقط این مسائل را تشدید می کند. من پیش از دولت آقای روحانی نیز گفته ام که ما سه مساله اقتصادی، سیاست خارجی و سیاست داخلی داریم. ولی در میان این سه؛ مساله اصلی ما سیاست داخلی است و دو مورد دیگر فقط به تبع این موضوع قابلیت حل پیدا می کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رییس انجمن آسیب‌شناسی اجتماعی ایران :ایران جزو ۱۰ کشور نخست به لحاظ میزان افسردگی است/مراجع مذهبی برای ترویج نشاط در جامعه وارد میدان شوند

رییس انجمن آسیب‌شناسی اجتماعی با بیان اینکه ایران جزو ۱۰ کشور نخست به لحاظ میزان افسردگی است از مراجع مذهبی، علمی و دانشگاهی درخواست کرد، برای ترویج نشاط و ایجاد انگیزه و امید در جامعه وارد میدان شوند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

میرزایی‌نکو :برخی عقبه خودشان را برای انتخابات ۱۴۰۰ مشخص کردند/ مستقلین هم خواسته‌های اصلاح‌طلبان را دنبال می‌کنند

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: برخی فکر می‌کنند زرنگی کردند و می‌توانند با بعضی از رفتارها و مسکوت نگه داشتن برخی اقداماتشان هر دو جناح را حفظ کنند اما با اطمینان می‌گویم به نتیجه نمی‌رسند و این گونه رفتارها به بدنامی آنها می‌انجامد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی درباره تحریم‌های جدید آمریکا مطرح کرد؛برنامه ندارم به آمریکا بروم که اعمال تحریم‌ها موثر باشد/ از نظر دولت جدید آمریکا همه مردم ایران تحریم هستند/ خودشان را لوس می‌کنند و اسم هم منتشر می‌کنند

دبیر شورای عالی فضای مجازی با تایید این موضوع که اسم مطرح شده در فهرست تحریم‌های جدید آمریکا به او تعلق دارد گفت: ورود همه ایرانی‌ها را به آمریکا دچار محدودیت کرده‌اند و در حقیقت از لحاظ اقتصادی کشور را در تحریم برده‌اند، دیگر اسم افراد آنچنان مهم نیست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مخالفت شورای مرکزی اعتماد ملی با استعفای کروبی

شورای مرکزی حزب اعتماد ملی به اتفاق آرا با استعفای آیت الله مهدی کروبی از دبیرکلی این حزب مخالفت کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

الیاس حضرتی رئیس شورای اجرایی حزب اعتمادملی :اعضای شورای مرکزی با استعفای آقای کروبی مخالفت می‌کنند/ همه اعضا به دبیر کلی آقای کروبی اعتقاد و باور قلبی دارند/ اظهار نظرهایی که در فضای مجازی درباره حزب اعتمادملی مطرح می‌شود بی‌پایه است/ وفاداری حزب اعتماد ملی به دبیر کل محصور آن بارها ثابت شده است

الیاس حضرتی با تاکید به مخالفت اعضا شورای مرکزی حزب اعتمادملی با استعفای مهدی کروبی از دبیرکلی این حزب گفت: «تمامی این عزیزان جزو علاقمندان حاج آقای کروبی بوده و به دبیر کلی ایشان اعتقاد و باور قلبی دارند. در حزب اعتماد ملی کسی که مخالف آقای کروبی باشد و یا آرزوی استعفای آقای کروبی را در دل داشته باشد و یا حزب از سایه پر برکت ایشان محروم شود، ‌حضور ندارد.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حزب «اعتماد ملی» برای دومین بار با استعفای کروبی مخالفت کرد

قائم مقام دبیر کل حزب اعتماد ملی اعلام کرد که شورای مرکزی حزب اعتماد ملی به اتفاق آرا با استعفای مهدی کروبی مخالفت کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

الیاس حضرتی: برای بار دوم با استعفای دبیرکل اعتماد ملی مخالفت شد/ وقت نشد استعفای منتجب‌نیا را بررسی کنیم

رئیس شورای اجرایی حزب اعتماد ملی از مخالفت بالاتفاق آرای اعضا با استعفای حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی دبیرکل حزب و حجت الاسلام رسول منتجب نیا قائم مقام این حزب خبر داد.

برای دیدن متن خبر اینجارا کلیک کنید

طیبه سیاوشی عضو فراکسیون زنان مجلس مطرح کرد؛نیروی انتظامی تنها مانع ورود زنان به ورزشگاه‌ها است/ این موضوع در شورای عالی امنیت ملی مطرح شده است/ فعلا دیداری با مراجع نداریم/ وزارت کشور و ورزش شدیدا موافق ورود زنان به ورزشگاه‌ها هستند

یک عضو فراکسیون زنان مجلس از موافقت بیشتر دستگاه‌های مربوط به حضور زنان در ورزشگاه‌ها می‌گوید و معتقد است حسن روحانی همانطور که چند روز پیش هم اعلام کرده با این موضوع موافق است؛ به گفته او تنها مانع ورود زنان به استادیوم‌های ورزشی نیروی انتظامی است.
برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کینه دشمنان از اصلاحات /غلامرضا ظریفیان

مدت‌هاست که دشمنان نظام اعم از اپوزیسیون برانـداز، اسـراییلی‌هـا، ســازمان منافقیــن و بخشی از سلطنت‌طلبان، اصلاح‌طلبان را بیش از اصولگرایان مورد حمله قرار داده‌اند. آنها تصور می‌کنند که جمهوری اسلامی دچار بحران‌های جدی بوده و به پایان خود نزدیک می‌شود اما اصلاح‌طلب‌ها نظام را از بحران نجات دادند و با ایجاد ظرفیت‌هایی در جامعه و به ویژه جوانان باعث ادامه حیات نظام شده‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

در اهمیت «آزادی بیان»/محمود صادقی

به نظر می‌رسد در بحث آزادی‌بیان، اولین زاویه‌ای که می‌تواند مورد توجه قرار گیرد، نگاه به مقوله آزادی بیان به‌مثابه یک حق است. درواقع آزادی بیان یکی از حقوق اساسی و از حقوق شهروندی است که خوشبختانه در اصول مختلف قانون اساسی ما هم برای افراد و هم برای رسانه‌ها و مطبوعات به رسمیت شناخته شده و قطعا ازجمله حقوق هر شهروندی است که بتواند نظرات و دیدگاه‌های خود را به راحتی بیان کند و مخصوصا قادر به انتقاد از رفتار حاکمیت باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

یک بام و دوهوای دلواپسان؛ از توتال تا لوک اویل

حمیدرضا شکوهی در سرمقاله روزنامه مردم سالاری نوشت، به نظر می‌رسد نام «توتال» برای مخالفت کردن، نام جذابتری باشد. مدت‌هاست هر کدام از منتقدان دولت در مجلس و غیرمجلس، قصد زیر سوال بردن عملکرد دولت را دارند از توتال نام می‌برند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

علی شمخانی: امنیت سوریه امنیت ماست/ایران هیچ‌گونه نظر و ملاحظه‌ای درباره گزینه‌های احتمالی برای نخست‌وزیری و ریاست‌جمهوری در عراق ندارد/ما با درخواست دولت قانونی دمشق ،حضوری محدود در سوریه داریم/مستشاران ایرانی در کنار نیروهای سوری در یک سنگر حضور دارند/مستشاران ایرانی در منطقه جنوب سوریه هیچ‌گونه حضوری ندارند

دریابان «علی شمخانی»، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی، به پرسش‌های مطرح‌شده درباره دلایل خروج آمریکا از برجام، سیاست‌های منطقه‌ای ایران و دلایل حضور مستشاران نظامی کشورمان در عراق و سوریه، تحولات امنیتی منطقه به‌ویژه موضوع انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف و نتایج راهپیمایی بازگشت فلسطینی‌ها و… پاسخ داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اتحادیه اغذیه فروشان:فروش اصلی ساندویچی‌ها فلافل شده/ قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرده/ مردم به دنبال یک غذای شکم‌پرکن هستند نه غذای دارای پروتئین.

رئیس اتحادیه اغذیه فروشان مواد غذائی گفت: امروز فروش اصلی اغذیه‌فروشان و ساندویچی‌ها، فلافل است زیرا قیمت آن ارزان است. امروز مردم به دنبال یک غذای شکم‌پرکن هستند نه غذای دارای پروتئین.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

توافق بر سر عقب نشینی سپاه قدس و حزب‌الله از جنوب سوریه

سرگئی شوجوی و آویگدور لیبرمن، وزیران دفاع روسیه و اسرائیل درباره ایجاد منطقه کاهش تنش در جنوب سوریه با یکدیگر گفت‌وگو کردند. این توافق به دست آمد که سپاه قدس و حزب‌الله لبنان از شعاع ۷۰ الی ۸۰ کیلومتری مرز اسرائیل دور شوند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رئوفیان:چون نقد می‌کنیم نامزدهای ما رد صلاحیت می‌شوند/ نه با اصلاح‌طلبان دعوا داریم نه با اصولگرایان

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: هر چهار نامزد حزب ما رد صلاحیت شدند چراکه حزب ما نقد می‌کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران :قبول ندارم که شورای پنجم مفید نبوده است/ نباید کار ۹ ماهه را در مقابل کار ۱۲ ساله گذاشت

محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران در مورد عملکرد این شورا در طول ۹ ماه گذشته گفت: «مدیریت شهری در دوره قبل ۱۲ سال تمام زمام امور را در دست داشت و اتفاقات زیادی در آن دوره افتاد که با یک فعالیت ۹ ماهه نمی‌توان اوضاع را چنان که باید و شاید تغییر داد.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ابطحی: همه کشور در مبارزه با قاچاق شکست خوردند،جز وزیر جوان ارتباطات/ برخی مدیران با «سنت بازنشستگی» غریبه‌اند/ اولویت،تغییر در تیم اقتصادی دولت است

شما ببینید بار تجریه دهه شصت با توجه به دوران پساارتباطات خیلی متفاوت شده است. من آقای آذری جهرمی را وزیر موفقی می دانم و دلیل این موفق بودن را هم می توان در این دانست که ایشان هیچ اطلاعی از نحوه مدیریت ها در دهه شصت ندارد و این موضوع خیلی بارش را سبک کرده و باعث موفقیتش شده است. شما ببینید، تمام بخش های کشور برای مبارزه با قاچاق بسیج شدند، اما موفق نشدند. در عین حال یک جوان ( آذری جهرمی) که بار سنگین مدیریت در دهه شصت را ندارد، در اتاقش و پشت میزش نشست و توانست به اجرای طرح ریجستری مساله ورود موبایل به صورت قاچاق را کلا حل کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

خبر جعلی رسانه‌های اصولگرا در مورد خروج فرانسه از برجام

برخی رسانه های داخلی بدون استناد به هیچگونه منبعی ادعا کردند فرانسه از برجام خارج شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

وندی شرمن:تیم هسته‌ای ایران بارها گفت به آمریکا اعتماد ندارد/ تهران به طور خارق‌العاده‌ای دست بالا را دارد

عضو ارشد تیم مذاکره هسته‌ای آمریکا گفت: به عقیده من بولتون و احتمالا رئیس ‌جمهور ترامپ امیدوار هستند که تحریم ‌ها چنان سخت باشند که مردم ایران برخیزند. ایران فرهنگ مقاومت دارد و به خودش می‌بالد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دبیر کمیسیون حقوق بشر اسلامی:حقوق‌بشر جای ملق‌بازی نیست/ حقوق‌بشر زنان به معنی بی‌‌توجهی به مبنایی دینی و اخلاقی نیست

دبیر کمیسیون حقوق بشر اسلامی با بیان اینکه در حقوق‌‌بشر حق‌طلب و عدالت‌‌خواه باشید و این امر به معنی بی‌‌دین بودن و تضاد با دین نیست، تاکید کرد: وقتی می‌گویم حقوق بشر و حقوق‌بشر زنان به معنی بی‌‌توجهی به مبنایی دینی و اخلاقی نیست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ابوترابی‌فرد در خطبه‌های نماز جمعه تهران:آمریکا شاهد دریافت سیلی‌های متعدد از مقاومت اسلامی است/ ایجاد اتهام و دوقطبی بر سر برجام نباید صورت بگیرد

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه تضعیف یکدیگر، تضعیف نظام و امت اسلامی است، تاکید کرد: پیوندها با یکدیگر باید مستحکم باشد. یک نشانه آن کاهش فقر است. در جامعه اسلامی نباید مظلوم باشد بلکه باید از تمام ظرفیت نظام استفاده کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اتمام حجت دادستان تهران با شرکت‌های هواپیمایی/ تاکید بر لزوم تشدید نظارت‌ها

جلسه دادستان تهران با رئیس سازمان هواپیمایی کشور، مدیرکل شرکت فرودگاه های کشور، مدیر عامل شرکت‌‌‌های هواپیمایی و تعدادی از معاونان دادستان تهران درباره بررسی علل تاخیر پروازها چهارشنبه هفته قبل به ریاست دادستان تهران برگزار شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سید شهاب الدین صدر:مدیران کشور باید از دل احزاب بیرون بیایند/کار احزاب با افطاری دادن حل نمی‌شود

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: مدیران کشور باید از دل احزاب بیرون بیایند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

زاکانی: کاش صداوسیما مصاحبه ملک مطیعی را پخش می‌کرد / من مصاحبه را دیدم؛ کاش قضاوت عجولانه نمی‌کردیم / ملک‌مطیعی یکی از آرزو‌های بربادرفته خود را عدم حضور در جبهه دانست

علیرضا زاکانی نماینده اصولگرای مجلس نهم نوشت: ناصر ملک مطیعی از دنیا رفت . برخی‌ها -ازجمله بعضی‌سلبریتی‌ها که بارها ضدیت‌شان با اسلام اشکارشده- به انتقام گیری مشغول شدند!

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دادگستری تهران: بازداشت یگ فعال دانشجویی در تجمعات کامیون‌داران صحت ندارد / اینکه در جای دیگری، کسی بازداشت شده یا خیر، گزارشی در این باره نداریم

رییس کل دادگستری استان تهران گفت: در مورد فرد خاصی که روزهای گذشته نام برده شده بود که در ارتباط با اعتصاب کامیون‌داران بازداشت شده، آن فرد خاص را بررسی کردم که اولاً جزء مجموعه مرتبط با کامیون‌داران نبوده و خبر مربوط به بازداشت وی هم صحت نداشته است. وی افزود: اما اینکه آیا در جای دیگری در تهران کسی بازداشت شده یا خیر من گزارشی در ارتباط با این موضوع ندارم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

جهانبخش بازیکن کلیدی ایران/ سردار یکی از ۵ سرزن برتر جهان

دو رسانه آلمانی و ایرلندی در گزارشی ضمن معرفی کامل تیم ملی فوتبال کشورمان به تمجید از علیرضا جهانبخش و سردار آزمون پرداختند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

فراموش‌نکنیم، هم دانش‌آموزان و هم ناظم متعرض، قربانی‌اند!

در اکثر گزارش‌های منتشر شده، حقوق ناظم به‌عنوان «حقوق متهم»، از کم‌ترین مواردی بود که به آن پرداخته شد و بیشترین تقصیرها گردن او افتاد و به‌عنوان یک غول ترسناک شناخته شد؛ اما ناظم این مدرسه از کجا آمده بود؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مواضع ضد و نقیض مخالفان برجام در دوره پسا خروج آمریکا

مخالفان برجام رسیدن به توافق با ۱+۵ را ممکن نمی دانستند و پس از حصول توافق به محتوای آن حمله کردند و حالا با خروج آمریکا از برجام از این واقعه ابراز ناراحتی کرده و به جای آمریکا نوک پیکان حملات خود را متوجه دولت روحانی کرده اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

علم‌الهدی: از مجلس مطالبه کنید نه از نظام / آنجا(مجلس)به فکر مردم نیستندوآرمان‌ها را زیر پا می‌گذارند

دشمن می‌خواهد همه خرابی‌ها را به پای نظام بریزد؛ ما نباید گول دشمن را بخوریم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

یک وکیل دادگستری :تعداد کمی از متهمان پرونده‌های تجاوز به نتیجه اعمال خود می‌رسند/بزه‌کاران آینده بزه‌دیدگان گذشته هستند

نایب رئیس کانون وکلای مرکز گفت: با توجه به اینکه مجازات سنگین است و اگر تایید بشود اعدام است ما باید رعایت احتیاط دوجانبه را انجام دهیم یعنی هم حقوق بزه دیده و هم حقوق متهم را حفظ کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید