اخبار روز ورزشی ؛ کیت ایران، سومین لباس نامناسب جام جهانی! / روایت سایت ترکیه‌ای از مذاکره دایی با دو تیم این کشور / پیشنهاد نجومی قطری‌ها به زیدان

نگام ، ورزشی _ پیام خداحافظی فرشاد احمدزاده: من هم در زندگی خط قرمز دارم ، مهم‌ترین لحظات تاریخی ایران در جام‌جهانی از نظر AFC و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

به انتخاب سایت تلگراف؛ کیت ایران، سومین لباس نامناسب جام جهانی!

در فاصله ۱۴ روز تا آغاز مهم ترین رویداد فوتبالی جهان، رسانه ها به بررسی این تورنمنت از جنبه های گوناگون می پردازند و زوایای مختلف آن را رصد می کنند. در همین راستا سایت تلگراف امروز لباس های اول و دوم همه تیم ها را در یک مطلب مفصل بررسی کرد و به رده بندی آنها پرداخت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

روایت سایت ترکیه‌ای از مذاکره دایی با دو تیم این کشور

سایت استار ترکیه در مطلبی با عنوان «مذاکره علی دایی با دو باشگاه سوپرلیگی فاش شد» مدعی شده سرمربی تیم فوتبال سایپا در فصل گذشته لیگ برتر ایران، به عنوان فردی شناخته شده در فوتبال جهان که دیدار دوستانه تیم‌های ملی ایران و ترکیه را از نزدیک در بخش VIP ورزشگاه باشاک شهیر استانبول (فاتح تریم) و کنار مصطفی دنیزلی تماشا کرد، در کنار دیدن این بازی به صورت پنهانی با دو تیم ترکیه‌ای حاضر در سوپرلیگ این کشور نیز مذاکراتی داشته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پیام خداحافظی فرشاد احمدزاده: من هم در زندگی خط قرمز دارم

فرشاد احمدزاده بعد از سه سال حضور در پرسپولیس و کسب دو قهرمانی لیگ و یک سوپرجام از این جدا شده و راهی فوتبال لهستان می شود. احمدزاده در پیامی اینستاگرامی برای هواداران پرسپولیس متن زیر را نوشت و اینطور از آنها خداحافظی کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مهم‌ترین لحظات تاریخی ایران در جام‌جهانی از نظر AFC

در آستانه شروع جام جهانی روسیه، سایت AFC به معرفی مهم‌ترین لحظات تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها از قاره آسیا پرداخته است. تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران تاکنون چهار بار در جام جهانی حاضر بوده و از چندی دیگر باید پنجمین حضورش را در جام جهانی تجربه کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پیشنهاد نجومی قطری‌ها به زیدان

زیدان روزهای درخشانی را با رئال مادرید پشت سر گذاشت. این مربی فرانسوی توانست در دو فصل و نیمی که هدایت رئال مادرید را برعهده داشت ۹ جام به دست آورد.زیدان تصمیم گرفت که به دوران حضورش در رئال مادرید پایان دهد. او بدون شک با توجه به عملکرد درخشانی که در رئال داشت مورد توجه تیم‌های زیادی قرار خواهد گرفت.فدراسیون فوتبال قطر قصد دارد برای دادن هدایت این تیم در جام جهانی ۲۰۲۲ دست به دامن زیدان شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید