مهم ترین اخبار و موضع گیری های سیاسی ؛ رقابت محسوس پزشکیان، عارف و لاریجانی برای ۱۴۰۰ ، ولایتی و جلیلی به هم پیوستند

نگام ، سیاسی _ رقابت محسوس پزشکیان، عارف و لاریجانی برای ۱۴۰۰ ، ولایتی و جلیلی به هم پیوستند ، واکنش موسویان به اظهارات کریمی قدوسی ، واگذاری اختیارات دبیر کل به شورای مرکزی حزب اعتماد ملی ، از مهم ترین اخبار سیاسی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید:

 

شایعه برای رقابت زودهنگام؛رقابت محسوس پزشکیان، عارف و لاریجانی برای ۱۴۰۰

هرچند خبر تاسیس حزب توسط محمدرضا عارف منتشر شد اما نزدیکان عارف اکثرا عضو سایر احزاب اصلاح‌طلب شده‌اند و آنهایی که عضو نشدند می‌گویند خبری از تشکیل حزب جدید عارف ندارند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مشاور یا مباشر؟ولایتی و جلیلی به هم پیوستند/ خروج شرکت‌های خارجی و دعوای برجامی داخلی!

۲۰ روز از زمان خروج آمریکا از برجام به دستور «دونالد ترامپ» رئیس جمهور این کشور می گذرد و همچنان تلاش‌ها برای زنده نگه داشتن برجام از سوی طرف‌های اروپایی، روسیه و چین و البته ایران ادامه دارد، تلاش‌هایی با طعم اختلافات داخلی.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عرب سرخی: ناامیدسازی مردم، تلاش جریانی خاص است/ بی خبری دولت از برخی اتفاقات در سیاست خارجی

یکی از فعالین سیاسی اصلاح طلب معتقد است: «گرایشی در کشور وجود دارد که اعتقادی به قانون، انتخابات و رای مردم ندارد. این گرایش در بسیاری از نهادها و ارکان نظام وجود دارد. از فرصت حضور خودش استفاده و تلاش می کند چنین به جامعه القاء کند که رای مردم هیچ تاثیری در سرنوشت کشور ندارد. به طور مشخص می خواهد به مردم بگوید روحانی چه ۲۴ میلیون رای داشته باشد چه ۴۰ میلیون، اگر آنها اراده نکنند و اگر آنها با فردی که انتخاب می شود، موافق نباشند. رای مردم به سرانجام نخواهد رسید.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

آقای احمدی نژاد! رفراندومِ برجام برگزار شده، نه یک بار که سه بار

کاش آقای دکتر بگوید اگر همین حالا از برجام اروپایی هم خارج شویم و دولت را دودستی به ایشان بسپارند و پرونده را هم باز جناب سعید جلیلی زیر بغل بزند چه گلی می خواهند به سر ما بزنند؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ذوالنور:دنبال جمع آوری امضابرای طرح دوفوریتی سوال ازروحانی به دلیل ادامه برجام هستیم

جلیلی حاضربه امتیازدهی بدون تضمین نشد، ازموضع ملت وبه عنوان نماینده یک تفکر پرچم آمریکاراآتش زدم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

احمدی‌نژاد، ۸ سالی که قطعنامه‌ها را کاغذپاره خواندی یاد رفراندوم نبودی؟

مهرداد خدیر به احمدی نژاد: آن روزها که از جانب مردم شعار می‌دادید و قطعنامه‌ها را کاغذ پاره می‌خواندید، بهتر نبود تقاضای مراجعه به آرای عمومی می کردید تا اگر مردم اجازه می‌دادند از کیسه آنها خرج کنید؟/ کاش دکتر بگوید اگر الان از برجام اروپایی خارج شویم و دولت را به ایشان و پرونده را هم به سعید جلیلی بسپارند چه گلی سر ما میزنند؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

زرآبادی نماینده قزوین: اجازه ورود خانم‌ها به هیات رییسه مجلس داده نمی‌شود

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: افراد جوان نمی توانند به هیات رییسه ورود پیدا کنند و این یک ضعفی است که در کل مجلس وجود دارد زیرا رای اعتماد را از کل مجلس می گیرند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

علی خرم:گاف ولایتی درموردبرجام ونداشتن نسخه فارسی

تصورمی‌کنم سخنان اخیر ولایتی،نظر شخصی اونبود/اوسیگنال‌هایی دریافت کرده که براساس آن به برجام وتیم مذاکره‌کننده حمله کرد

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

واکنش موسویان به اظهارات کریمی قدوسی

حتی عضو هیات علمی دانشگاه پرینستون هم نیستم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دبیرکل ناتو: اگر ایران به اسرائیل حمله کند، ناتو از تل آویو دفاع نخواهد کرد

ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو گفت: اسرائیل با ناتو همکاری دارد، اما عضو ناتو نیست و ما در تحولات مربوط به صلح در خاورمیانه و درگیری‌های این منطقه، مداخله‌ای نداریم.در هفته‌های اخیر تنش ایران و اسرائیل بر سر حضور نظامی ایران در سوریه افزایش یافته است. سوریه از جمله کشورهای هم مرز اسرائیل است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عضو کمیسوین اصل نود: پرونده سعید طوسی بسته نشده/ یکی از پرونده‎های او محرمانه بود

عضو کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده سعید طوسی در کمیسیون اصل نود مورد بررسی قرار گرفت اما یکی از پرونده‌های او محرمانه بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

واگذاری اختیارات دبیر کل به شورای مرکزی حزب اعتماد ملی

شیخ مهدی کروبی دبیر کل محصور حزب اعتمادملی با ارسال نامه‌ای به شورای مرکزی حزب اعتماد ملی از مخالفت اعضای این حزب با استعفای وی، قدردانی کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اصولگرایان«اخلاق» را باختند

انتخابات هیات رئیسه مجلس در حالی به پایان رسید که فراکسیون امید توانست به‌رغم تمام بداخلاقی‌های سیاسی و جوسازی‌هایی که توسط دلواپسان در داخل و خارج مجلس در جریان بود، ۵ کرسی در هیات رئیسه مجلس به‌دست آورد و اگر بدعهدی فراکسیون ولایی نبود، به‌طور حتم ریاست مجلس را نیز به‌دست می‌آورد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مجید فراهانی:طرح تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره کارکنان‌ شهرداری احتمالا کلید می‌خورد

عضو شورای شهر تهران در پی انتشار خبری مبنی بر تکذیب خرید هتل توسط صندوق ذخیره کارکنان شهرداری، از احتمال کلید خوردن طرح تحقیق و تفحص از این صندوق خبر داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

افشین هاشمی:آنها که نگاه‌شان به قدرت مالکیتی است مردم را به‌هم بدبین می‌کنند

افشین هاشمی کارگردان «پرواز به تاریکی» درباره شخصیت امنیتی این نمایش می‌گوید: «درگاهی» را می‌توان نماینده‌ی بخشی از دیکتاتوری بگیریم که می‌خواهد به هر قیمتی قدرت را حفظ کند. او در این راستا در صحنه‌ی پایانی آدم‌ها را به هم بدبین می‌کند. کاری که در هر دوره‌ی تاریخی می‌تواند توسط آن‌هایی که نگاه‌شان به قدرت مالکیتی است و نه مهرورزانه و شایسته‌سالارانه، اتفاق بیفتد. آنها هیچ ابایی ندارند از اینکه بخش متعادل هر قدرتی که دارد با مردم راه می‌آید و مردمی که با آن به دنبال نتیجه بهتری هستند را به‌هم بدبین کنند تا قدرتِ موردِ نظرِ خودشان را جایگزینِ قدرتِ همراهِ مردم کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

میرزایی‌نکو:برخی عقبه خودشان را برای انتخابات ۱۴۰۰ مشخص کردند/ مستقلین هم خواسته‌های اصلاح‌طلبان را دنبال می‌کنند

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: برخی فکر می‌کنند زرنگی کردند و می‌توانند با بعضی از رفتارها و مسکوت نگه داشتن برخی اقداماتشان هر دو جناح را حفظ کنند اما با اطمینان می‌گویم به نتیجه نمی‌رسند و این گونه رفتارها به بدنامی آنها می‌انجامد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رئیس انجمن علمی روانپزشکان:نود درصد آزارهای جنسی توسط خانواده و آشنایان صورت می‌گیرد/۲۰ درصد افراد آزار جنسی را تجربه کرده‌اند

رئیس انجمن علمی روانپزشکان گفت: آزار جنسی در ۹۰ درصد مواقع توسط خانواده، بستگان، دوستان و آشنایان رخ می‌دهد. و تنها ۱۰ درصد آن توسط غریبه‌ها صورت می‌گیرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سروری خبر داد؛دبیرکلی جمعیت رهپویان به جوانان واگذار می‌شود

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی درباره تصمیماتی مبنی بر تغییر دبیرکل این جمعیت گفت: می‌خواهیم این مسئولیت را به جوان‌ها واگذار کنیم و تنها تجربه‌هایمان را در اختیارشان قرار دهیم و به آن‌ها مشاوره دهیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

به دلیل اتهامات مالی صورت گرفت؛بازداشت جمعی از مدیران پیشین شهرداری و اعضای شورای شهر سابق شیراز

تعدادی از مدیران پیشین شهرداری و برخی از اعضای شورای شهر سابق شیراز بازداشت شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

شکایت یک دستگاه دولتی از روزنامه «آفتاب یزد»

منصور مظفری مدیرمسئول روزنامه «آفتاب یزد» از شکایت دستگاهی دولتی از این روزنامه خبر داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

شجاعی کیاسری:تغییر فرماندار کازرون برکناری نبود

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور با بیان اینکه عزل فرماندار کازرون در کار نبوده است، تاکید کرد:‌ استانداری فارس درصدد ارتقای جایگاه شغلی فرماندار سابق این شهرستان است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رئیس‌جمهور در دیدار علما و فرهیختگان اهل سنت:بسیاری از گله‌های جوانان، بانوان و اقوام و مذاهب بجا است/ با وحدت از شرایط جدید به خوبی عبور خواهیم کرد

رئیس جمهور همه اقوام و مذاهب کشورمان را نقش‌های متفاوت از یک ملت بزرگ به نام ایران اسلامی دانست و با بیان اینکه اسلام، اهل بیت (ع) و ایران اصلی ترین دارایی همه ماست، تصریح کرد: تردیدی ندارم با وحدت از شرایط جدید به خوبی عبور خواهیم کرد و امروز در صورتی می‌توانیم به اهداف متعالی خود دست یابیم که خودمان را اعضای یک ملت واحد و امت واحده بدانیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عضو فراکسیون امید: حاجی بابایی از نظر اخلاقی کار خوبی نکرد/ وضعیت اصلاح طلبان در این مجلس قطعا بهتر خواهد بود

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: برخی فکر می‌کنند زرنگی کردند و می‌توانند با بعضی از رفتارها و مسکوت نگه داشتن برخی اقداماتشان هر دو جناح را حفظ کنند؛ اما با اطمینان می‌گویم به نتیجه نمی‌رسند و این گونه رفتارها به بدنامی آنها می‌انجامد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

خاطره ای از آیت الله هاشمی: بی‌نام خمینی همه ما بی‌صلاحیتیم، چه شورای نگهبان تایید کند یا نکند

این بالاترین صحنه مظلومیت امام است که احمدی‌نژاد و دار و دسته و حامیانش می‌شوند با صلاحیت و منادی خط امام و یادگار امام می‌شود فاقد صلاحیت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

محسنی اژه‌ای: فعالیت در تلگرام می‌تواند تبدیل به جرم شود/ هیچ ایرانی منعی برای ورود به کشور ندارد

مسوولان ما در یک مقطع آنطور که نقل کرده‌اند طی قراردادی صحبت کردند تا مواردی که مربوط به امنیت کشور و جریان تروریستی و داعش و مسایل ضد فرهنگ و ضد قوانین ماست در این فضا رعایت شود. آنها آن را تا دی ماه قبول کردند و از دی ماه تمام آنچه را که متعهد شده بودند فراموش کردند و نادیده گرفتند. مگر سایر کشورها هم اجازه می‌دهند که یک پیام رسان خارجی آزاد باشد و هر نوع مطلبی از آن طریق رد و بدل شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عضو فراکسیون مستقلین: اصلاح طلبان در انتخابات هئیت رئیسه شکست خوردند

رسول خضری: معتقدم حضور آقای لاریجانی در راس مجلس آن هم از منظر دیپلماسی داخلی بسیاری کارساز است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

امیرآبادی نماینده مردم قم: کار فراکسیون نمایندگان ولایی در انتخابات هیأت رئیسه اقدامی انقلابی بود/ لاریجانی در اردوگاه اصلاح‌طلبان جایگاهی ندارد و اصلاح‌طلبان او را قبول ندارند

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه کار فراکسیون نمایندگان ولایی در انتخابات هیأت رئیسه مجلس اقدامی انقلابی بود، گفت: حاجی‌بابایی در انتخابات هیأت رئیسه مجلس ایثارگری کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

افشانی: هیچ فشاری برای انتصاب‌ها روی من نیست

شهردار تهران می‌گوید: اینکه گفته می‌شود شهردار تهران برای برخی انتصاب‌ها تحت فشار است، اخبار شبکه‌های اجتماعی است و فشار و یا سفارش خاصی برای انتصاب‌ها در شهرداری تهران نیست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حسین‌زاده: تعداد اعضای فراکسیون امید در انتخابات هیات رییسه مشخص شد

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعداد اعضای فراکسیون امید در انتخابات اخیر هیات رییسه مجلس مشخص شد، گفت که این فراکسیون می تواند همان کار تیمی که برای انتخابات هیئت رئیسه انجام داده را در مورد مطالبات مردم هم انجام دهد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

چرا اسرائیل ایران را نمی‌زند؟/ نبویان: در حقیقت هیچ عالمی در جهان اسلام قابل‌مقایسه با رهبری نیست

نیویان گفت: یکی از کارهایی که دشمن در ایران، پخش تفکرات غرب‌زاده در مراکز دانشگاهی ما بود که این تفکر اثر هم کرد. با خبر شدیم که کتاب‌های سروش، کدیور و شبستری و ملکیان در عراق هم ترجمه شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

محمدرضا خباز مطرح کرد؛روایتی از شکسته شدن سر استاندار قزوین به خاطر تقسیمات کشوری/ ۴۰ سال از انقلاب می‌گذرد تا کی قرار است آزمون و خطا کنیم/ بگذاریم طرح‌ها به پختگی برسد بعد در میان مردم مطرح کنیم

محمدرضا خباز گفت: «مشکل از اینجا شروع می‌شود که هر کس؛ چه نماینده، چه فرماندار، چه امام جمعه و چه گروه‌های سیاسی قبل از اینکه بر روی طرحی کار کارشناسی کنند آن را در میان مردم مطرح و توقع ایجاد می‌‌کنند بنابراین این افراد در آشوب‌هایی که به وجود می‌آید مقصر هستند.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رئیس کمیته منابع انسانی شورای شهر تهران:شهردار ناگزیر از تعدیل نیروی انسانی است/ نسبت به نیروهای آزاد شده مسئولیت اخلاقی داریم نه قانونی/ اصولگرایی و اصلاح‌طلبی ملاک تعدیل نیرو در شهرداری نیست

حسن رسولی،‌عضو شورای شهر تهران و رئیس کمیته منابع انسانی این شورا بر لزوم تعدیل نیرو در شهرداری تأکید می‌کند، با این حال می‌گوید: «ما نسبت به نیروهای آزاد شده مسئولیت اخلاقی و اجتماعی داریم، به همین دلیل هم شهرداری موظف شده که زمینه توانمندسازی حرفه‌ای آنها را فراهم کند تا جذب مشاغل دیگر شوند.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اشرف بروجردی عضو حزب اتحاد ملت:فراکسیون امید توانست جایگاه خود را در مجلس پیدا کند/ لاریجانی به جایگاه فراکسیون امید توجه داشته باشد/ بحث تضعیف لاریجانی در مجلس مطرح نیست

یک عضو حزب اتحاد ملت گفت: آقای لاریجانی رئیس مجلس است، نه رئیس یک فراکسیون یا رئیس یک گروه. او اکنون در جایگاهی قرار دارد که باید از جایگاه ریاست‌ مجلس به مسائل توجه کند و همه را ببیند.

برای دیدن متن خبراینجا را کلیک کنید

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نایب رئیس فراکسیون مستقلین:تندروها امیدوار شده‌اند تا پایان سال رئیس‌جمهور را استیضاح و برکنار کنند/ رهبری اقدامات تندروها را تایید نمی‌کند/ جنگ داخلی فقط اسلحه کشیدن نیست

نایب رئیس فراکسیون مستقلین درباره چرایی اقدامات تندروها در مجلس، گفت: یک گروهی از بیرون مجلس به تندروهای داخل مجلس پیام می‌دهند و آنها هم امیدوار شده‌اند که تا پایان سال رئیس‌جمهور را استیضاح و برکنار می‌کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

آمار وزارت کار از کاهش تمایل به ازدواج خبر می‌دهد/آماری از ایرانیانی که دیگر شانس ازدواج ندارند

براساس گزارش وزارت کار، «نسبت تجرد قطعی» در ۵ دهه گذشته دو دوره متفاوت را تجربه کرده است. دوره اول سه دهه «۱۳۷۵-۱۳۴۵» بوده که در آن رشد شاخص برای هر دو گروه زنان و مردان ملایم بوده، اما سطح شاخص برای مردان بیشتر بوده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

موسویان، دیپلمات پیشین ایرانی تشریح کرد:نقشه هفت ماده‌ای روسیه و اسراییل برای سوریه

دیپلمات سابق کشورمان تاکید کرد: طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی و مقررات بین‌‌‌المللی، عضویت در هیات علمی یک دانشگاه خارجی یا داشتن یک شغل در کشور خارجی، دلیل داشتن تابعیت کشور آن کشور محسوب نمی‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

بازی پوتین علیه ایران/نزدیکی به اسرائیل و بهبود روابط با آمریکا/سیاست روسیه در حال تغییر است؟

«ولادیمیر پوتین» رییس جمهوری روسیه در فوروم که از آن تحت عنوان داووس روسیه یاد می شود با بیان نظرات‌اش درباره توافق هسته‌ای با ایران و روابط روسیه با آمریکا، بسیاری را شگفت زده کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ترکیه چگونه ۲۰ سال بهشت سرمایه‌گذاران شد؟

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه: طرح مشوق سرمایه‌گذاری عمومی منجر به سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی در سراسر ترکیه شد و این کشور را به شکل امروزی خود رساند و جزو ۱۵ اقتصاد برتر دنیا کرد. مشوق‌های سرمایه‌گذاری در تمام مناطق ترکیه وجود دارد اما میزان ارائه مشوق‌های سرمایه‌گذاری در مناطق محروم بیشتر است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

بحران اساسی جناح‌های سیاسی ایران

اصولگرایان چشم بر واقعیت‌های جامعه می‌بندند و سکوت اختیار می‌کنند. اصلاح‌طلبان در تلاش‌اند خود را با مسائل جامعه منطبق کنند؛ انطباقی که گاه لازمه‌اش عدول از مواضع قبلی است. بی‌تردید جناح‌های سیاسی کشور برای انطباق با شرایط تازه جامعه در بحران‌ اساسی به سر می‌برند و به‌ نوعی همه آنان حتی دولت روحانی گرفتار تز سه‌گانه آلبرت هیرشمن هستند: «انحراف، مخاطره و بیهودگی».

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

محمود صادقی: مونوریل قم؛ طرح به جامانده از دولت معجزه هزاره، هنوز در بلاتکلیفی است

محمود صادقی، نماینده مجلس در صفحه توییتر خود نوشت: مونوریل قم؛ طرحی به جامانده از دولت معجزه هزاره، که با اصرار و لجاجت شخص او شروع شد و باصرف هزینه‌های هنگفت هنوز در بلاتکلیفی است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ایران جزو ۱۰ کشور نخست به لحاظ میزان افسردگی است/مراجع مذهبی برای ترویج نشاط در جامعه وارد میدان شوند

رییس انجمن آسیب‌شناسی اجتماعی با بیان اینکه ایران جزو ۱۰ کشور نخست به لحاظ میزان افسردگی است از مراجع مذهبی، علمی و دانشگاهی درخواست کرد، برای ترویج نشاط و ایجاد انگیزه و امید در جامعه وارد میدان شوند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

روسیه رسما اعلام کرد: با اسرائیل در مورد حضور نیروهای ایرانی در سوریه به توافق رسیدیم

اناتولواسیلی نبنزیا، نماینده روسیه در سازمان ملل درباره توافق با اسرائیل درخصوص حضور نیروهای ایرانی در سوریه گفت: تا جایی که اطلاع دارم توافق انجام شده است، ولی نمی توانم در رابطه با عملیاتی شدن آن اظهارنظر کنم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ولید المعلم:حضور ایران در سوریه قانونی است/ تقدیر از مردم و دولت ایران

وزیر خارجه سوریه در نشستی خبری ضمن انتقاد از اقدام فرستاده سازمان ملل در افشای اسامی اعضای کمیته قانون اساسی سوریه، از مردم و دولت ایران برای حمایت از سوریه تقدیر کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

چرخش به سبک ولایتی

ظریف کارشناس همه امور نیست، در مذاکرات جای کارشناسان مختلف خالی بود، مجلس درباره برجام کار خود را به خوبی انجام نداد، انتقاد از تصویب ۲۰ دقیقه ای برجام در مجلس، نداشتن متن فارسی، نبود متخصص جنگ روانی در تیم مذاکرات و مقایسه برجام با قرارداد ننگین ترکمانچای هفت سرفصل انتقاداتی است که علی اکبر ولایتی بعد از گذشت سه سال از انعقاد و اجرای برجام درباره آن ها لب به سخن گشوده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید