اخبار روز ورزشی ؛ دژاگه: خیلی‌ها شاید نمی‌فهمند چرا من در تیم ملی هستم! / انتشار کلیپ رسمی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه + فیلم

نگام ، ورزشی _ ۸ نکته از بازی پرتغال – بلژیک برای ایران ، ۱۱ روز تا جام جهانی/ گزارشی از نحوه آماده‌سازی بازیکنان تیم ملی ایران و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

دژاگه: خیلی‌ها شاید نمی‌فهمند چرا من در تیم ملی هستم!

اشکان دژاگه در بازی ترکیه، برایمان نزدیک به اشکانی بود که چشم‌نواز فوتبال بازی می‌کرد. او در میانه میدان، مثل همیشه، توپ‌ها را طوری می‌گرفت و جلو می‌برد که هواداران را روی صندلی‌شان میخکوب می‌کرد. بی‌شک برای او زیباترین لحظه بعد از یک مصدومیت تلخ و سخت، تشویق از سوی هواداران بود. آن‌ها در ورزشگاه باشاک شهیر ایستاده بودند و برای اشکان دست می‌زدند. او از روزی که به تیم ملی ملحق شد، برای ایران فوتبالیستی بی‌نظیر بود‌؛ همبازیانش هم می‌گفتند یک سر و گردن از فوتبال آسیا بالاتر است. دژاگه حالا در روزهای منتهی به جام جهانی تلاش می‌‎کند و تلاش.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

انتشار کلیپ رسمی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه + فیلم

این کلیپ ۴۵ ثانیه‌ای قبل از آغاز هر بازی پخش خواهد شد و در آن همه تیم‌های شرکت کننده به طور کوتاه معرفی می‌شوند.همچنین برخی از نمادهای کشور میزبان از جمله میدان سرخ، تئاتر بالشوی و مجسمه مام میهن در این کیلیپ به نمایش گذاشته شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تفسیر و تحلیل یک مسابقه مهم؛ ۸ نکته از بازی پرتغال – بلژیک برای ایران

این دیدار اگر چه با تساوی بدون گل به پایان رسید اما فوتبالی زیبا، سرعتی و البته پر از نکته بود. باتوجه به این که تیم پرتغال یکی از حریفان تیم ملی کشورمان است، بیشتر روی نحوه بازی این تیم تمرکز کردیم تا تفسیر و تحلیل روشنی از این بازی داشته باشیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ایران، تیم متعصب با توانایی جابجا کردن کوه

رویارویی ایران و پرتغال در گروه دوم جام جهانی ٢٠١٨، باعث توجه ویژه رسانه های معتبر پرتغالی به تیم ملی ایران شده است. A Bola، شرایط ایران را اینگونه تشریح کرد:به گفته منتقدان، ایران تنها ٠/٢٪؜ شانس قهرمانی در جام جهانی را دارد، اما کسانی که جام جهانی ٢٠٠۶ آلمان (اشاره به رویارویی ایران و پرتغال در مرحله گروهی) را به خاطر دارند، می دانند که انگیزه و باور تیمی ایران برای هر مسابقه، می تواند شرایط سختی را برای پرتغال و اسپانیا مدعیان اصلی گروه B در روسیه، به وجود آورد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۱۱ روز تا جام جهانی/ گزارشی از نحوه آماده‌سازی بازیکنان تیم ملی ایران

در مرحله نهایی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران، کادر فنی تیم ملی فرایند جدیدی را با پشتیبانی نوین از طرف کادر “های پرفرمنس” و پزشکی شروع کرده است و در همین راستا اطلاعات علمی بیشتری برای اخذ بهترین تصمیمات و همچنین مدیریت شرایط تمرینی و ریکاوری بازیکنان ادغام می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید