مهم ترین اخبار و موضع گیری های سیاسی ؛ درخواست غرویان از واعظان که شب های قدر را سیاسی نکنند ، ادعای جدید مصلحی مبنی بر در راه بودن فتنه جدید

نگام ، سیاسی _  تکذیب ادعای احمدی نژاد در رابطه با ارتباط کلاهی با میرحسین موسوی ، درخواست غرویان از واعظان که شب های قدر را سیاسی نکنند ، ادعای جدید مصلحی مبنی بر در راه بودن فتنه جدید ، از مهم ترین اخبار سیاسی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید:

 

مصلحی: فتنه ۸۸ تمام نشده؛ یک فتنه جدید در راه است؛ این‌ها اعترافات جاسوسان دستگیر شده است

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه محور همه حرکتهای امام خمینی (ره) خدا بود، گفت: یکی از مشکلات امروز ما فراموش کردن خدا و عنایات اوست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

محسن غرویان : واعظان در شب‌های قدر به مردم خوراک معنوی دهند نه سیاسی ، طرح مباحث سیاسی در سخنرانی‌های مذهبی دل‌زدگی ایجاد می‌کند

محسن غرویان استاد حوزه و دانشگاه گفت: طرح مباحث سیاسی در سخنرانی‌های مذهبی دل‌زدگی در مردم ایجاد می‌کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سید ضیاء مرتضوی در حسینیه دارالزهرا:دینی که گزینشی به مردم عرضه شود، نمی‌تواند آزادی‌بخش باشد

یک روحانی برجسته تاکید کرد:‌ دینی که گزینشی به مردم عرضه شود نمی‌تواند آزادی بخش باشد چون این کار کارایی عکس دارد. امام با رفتنشان علومشان هم رفت و امام آن فرصت را پیدا نکرد که حقایق بخصوص در زمینه فقه را به ما بگوید و متاسفانه از سوی همین هم‌لباس‌ها گاهی مورد هجوم قرار گرفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

چرا با حضور نظامی سپاه در سوریه مخالف بودیم؟

در زمستان ۱۳۹۵ که تعدادی از فعالان فضای مجازی به ظن ارتباط با ما و برخی دیگر از مجموعه های خبری به صورت فله ای و کور و بدون هیچ مستند معتبری توسط اطلاعات سپاه دستگیر شده بودند.یکی از سوال هایی که بدون استثناء تقریبا از تمامی این فعالان فضای مجازی در بازجویی ها پرسیده بودند این بود که :چرا ما با حضور نظامی سپاه در سوریه مخالفیم ؟من هر چند پاسخ هم مختصر و هم مطولی بر این سوال برادران بازجوی اطلاعات سپاه دارم. اما ….

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مجید انصاری: این چه مصیبتی است که در این شرایط حساس جوان تحصیل کرده ما بیکار و تولیدگر ما با مشکل مواجه است

مجید انصاری شامگاه (یکشنبه) در مراسم پنجمین سالگرد درگذشت آیت‌الله طاهری که در مسجد اعظم اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: در ایام انقلاب مردانی از جنس خدا و با عشق و اراده خالص در خدمت مردم و انقلاب بودند. آیت الله طاهری از جمله مردان مخلص و همیشه در صحنه بود که همیشه و هرجا که به کمک‌شان نیاز بود حاضر بودند و از خدمت به مردم و انقلاب لذت می بردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سکس و نفرت و انتقام در حوالی حرم ؛ روایتی دردناک و تکان دهنده در اطراف بارگاه بنیانگذار جمهوری اسلامی

چند سال است که مراسم رحلت امام خمینی به لطف ۳۰ سال رهبری غیر مدبرانه آقای خامنه ایبه مکانی برای تخلیه روحی و روانی دختربچه های ۱۳ ساله و ۱۴ ساله تبدیل شده.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کنایه شکوری‌راد به واعظی؛ کسی نباید بین رئیس‌جمهور و حامیانش فاصله بیندازد

علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران در توییتر خود با انتشار دو تصویر کنایه‌ای را خطاب به واعظی نوشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دختران ایرانی گل سرسبد فاحشه خانه های قطر ؛ جا دارد ولی امر مسلمین جهان از این شرم قالب تهی کند

جا دارد ولی امر مسلمین جهان از این شرم قالب تهی کند.تا به جای کمک به فلسطینی ها و سوری ها و لبنانی ها و …و اهدای میلیاردها پول مردم این کشور به آن دیار و اطعام و بازسازی سرزمین هایشان در جایی که چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است ، قدری هم به حال دختران این سرزمین هم فکری می کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

در واکنش به ادعای رسانه های نزدیک به احمدی نژاد در مورد ارتباط کلاهی و میرحسین؛ مسیح مهاجری: این ادعاها در مورد مهندس موسوی دروغ است؛ «حفظ الغیب» واجب است ، ورود کلاهی به حزب با نظر مثبت شهید بهشتی کذب است

به دنبال کشته شدن کلاهی عامل انفجار دفتر حزب جمهوری، برخی رسانه های نزدیک به احمدی نژاد ادعاهایی در مورد حضور کلاهی در حزب جمهوری با نظر مثبت شهید بهشتی طرح کردند و تلویحاً مدعی ارتباطاتی بین کلاهی و میرحسین موسوی شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

از سینمای قبل از انقلاب اسطوره نسازید

اگر سینمای بعد از انقلاب جهش فوق العاده ای کرده کردیتش به هنرمندانی داده می شود که زیر ساطور سانسور و تنگ نظری ها ماندند و فیلم ساختند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

محمود خاقانی کارشناس انرژی: منافع عده ای در این است که تحریم‌ها برگردد،گروهی مرتب چوب لای چرخ برجام گذاشتند،پرونده احمدی مقدم را حتما فراموش نکرده‌ایم

محمود خاقانی کارشناس انرژی می گوید:«منافع گروهی در این است که تحریم ها برگردد؛همانها که با چوب لای چرخ گذاشتن برجام تلاش کردند که دولت را ناکارآمد نشان دهند.این گروه حالا دوباره تلاش می کنند که فعال شوند،اما باید مقابل آنها ایستاد.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مراسم افطاری بزرگ شیعیان افغانستانی در لندن؛ فرصتی برای همدلی های بیشترمیان پیروان ادیان و مذاهب+تصاویر

در حالی که ماه رمضان از نیمه گذشته است مراسم افطاری بزرگ ( بیگ افطار) در مساجد و مراکز مختلف اسلامی همچنان در حال برگزاری است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

برگزاری مراسم احیاء شب نوزدهم ماه رمضان در حرم امام خمینی(س)

مراسم احیاء شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در حرم مطهر امام راحل، با حضور عموم مردم و اعضای بیت شریف امام برگزار شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

واکاوی شکاف عمیقی که میان حاکمیت و مردم در ابعاد مختلف وجود دارد

می توان نتیجه گرفت که زاویه ی بین این ملت و این نظام به حدی حاد است و اختلاف دیدگاه ها چنان غیر قابل جمع،که جای هیچ امیدی به آشتی بین نظام و ملت را باقی نمی گذارد.حالا یک چنین نظامی با شخص اول مملکتش که حتی با خودش هم دعوا دارد،چه رسد به دل سوزان این ملت مثل مهندس میر حسین موسوی و همسر دانشمندش سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد،یا سید محمد خاتمی و مهدی کروبی،حاصل ۴۰ سال مدیریتش در صحنه اقتصادی هم چنان باشد که فی المثل ارزش پول ملی طی این ۴ دهه به پائین تر از یک هزارم سقوط کرده باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کامیونداران و تناقض اشکنه و مرغ

قطعاً باید قبل از آن به این سؤال پاسخ دهند که چطور موضع خودشان در فاصله تنها شش سال از نخوردن مرغ و مصرف اشکنه در سال ۹۱،چنان چرخشی را تجربه می‌کند که این توصیه‌ها را سیاست اروپایی‌ها و غربی‌ها می‌دانند؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

معصومه ابتکار:هرچه از رحلت امام می گذرد،نگرانی در باره دورشدن از آرمانهای ایشان بیشتر می شود

معاونت زنان رئیس جمهور به خبرگزاری دانشجو گفت: انقلاب اسلامی با بنیانگذاری امام فصل نوینی بر مناسبات بین المللی باز کرد و براین اساس بسیاری از معادلات بین المللی تحت تاثیر انقلاب ایران قرار گرفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

شیرزاد: جلیلی اساسا به اشتباه دیپلمات شد ، بهتر بود ولایتی احساس حقارت خود را در زمان برجام ابراز می‌کرد

در حالی که تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان مشغول انجام مذاکرات با طرفین اروپایی درباره ساز و کار لازم جهت ادامه برجام هستند، روز چهارشنبه، سعید جلیلی، دبیر اسبق شورایعالی امنیت ملی و مسئول اسبق تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران در توئیتی، ضمن انتقاد شدید از دستگاه دیپلماسی دولت، برجام را به خرید خودروی یک میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد تومان تشبیه و در سخنانی کنایه آمیز، آن را غیرعقلانی و بدون توجیه منطقی توصیف کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

محمدجواد حق‌شناس : شکست جریانی که می‌خواست ناکارآمدی دولت را ثابت کند ، این جریان به اعتماد عمومی جامعه لطمه زد و آسیب‌هایی را به کشور وارد کرد

دولت روحانی از زمان روی کار آمدن تاکنون با هجمه‌های زیادی رو به رو بود. اکنون هم که پنج سال از آغاز دولتش می‌گذرد نه تنها از فشار این حملات کاسته نشده بلکه بیشتر شده است. مساله‌ای که محمد‌جواد حق‌شناس، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی به آن اشاره کرده و بیان کرد که «جریانی که برنامه‌ریزی کرده بود که بتواند ناکارآمدی دولت را از این طریق اثبات کند، شکست خورد و آسیب‌هایی را به کشور وارد کرد. این جریان به اعتماد عمومی جامعه لطمه زد.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ولایتی پس از امضای توافق هسته‌ای: از دوره قاجاریه تا کنون، دیپلمات‌هایی به مهارت مذاکره‌کنندگان برجام نداشته‌ایم

یک منبع موثق خبر داد بعد از امضاء برجام توسط نمایندگان ایران و ۱+۵ دکتر علی اکبر ولایتی در جمع شورای بین الملل دفتر رهبری طی سخنانی گفت از دوران قاجار تا به امروز هیات مذاکره کننده‌ای به مهارت هیات مذاکره‌کننده برجام نداشتیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

تائید و تکذیب تجاوز گروهی به دختربچه افغان و عدم پاسخگویی مسئولان محلی

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان از تاکید دادستان بر رسیدگی سریع، بی‌چون و چرا و بدون هیچ‌گونه مسامحه با «عامل آزارِ دختربچه افغانستانی» خبر داده و در عین حال گفته است تا قبل از تکمیل تحقیقات از سوی ضابطین قضایی هر گونه اظهار‌نظر درباره این ماجرا فاقد اعتبار است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مناظره داغ ایرانی- سعودی در نشست شورای روابط خارجی اروپا

عبدالعزیز العویش، دیپلمات سعودی در نشست شورای روابط خارجی اروپا مدعی شد در سال ۲۰۱۶ شورای همکاری های خلیج فارس از طریق امیر کویت با دکتر روحانی مکاتباتی داشته اما ایران پاسخی نداده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نگاهی به ایده‌های معمار تحریم‌ها ایران و نویسنده«هنر تحریم‌ها، نگاهی از درون» ؛ باطل‌السحر تحریم‌های ایران چیست؟

هفته گذشته مرکز پژوهش‌ها اقدام به انتشار ترجمه کتاب «هنر تحریم‌ها، نگاهی از درون» نوشته «ریچارد نفیو» طراح شبکه هوشمند تحریم‌ها علیه ایران در دوره اوباما کرد. اقدامی که ظاهرا به‌واسطه عدم اخذ مجوز مولف با اعتراضش روبه‌رو شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

یاران اصغرزاده در مقابل یاران غریبانی ؛ انشعاب در انجمن اسلامی مهندسین ، چگونه حزب قدیمی دوم خردادی دوتکه شد

برگزاری دو کنگره در فاصله دو هفته برای یک حزب و انتخاب دو دبیر کل برای آن، از عجایبی بود که احتمالا از نوادر تاریخ تحزب ایران است؛ اتفاقی که در انجمن اسلامی مهندسین رخ داد تا بار نخست ابراهیم اصغرزاده به عنوان دبیرکل انتخاب شود و به چند روز بعد علیمحمد غریبانی در مقام دبیر کل بنشیند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

زیبا کلام : فراکسیون امید پاسخگو ناامیدی جوانان باشد ، باید تغییر در عملکرد رهبری اصلاحات شکل بگیرد ، شکاف عمیق بین نسل جوان امروز و نسل انقلاب

صادق زیباکلام در خصوص نگاه جوانان به اصلاحات بیان کرد: « اگر تغییر و تحولی در عملکرد شخصیت‌هایی که به نام اصلاح طلب معروف هستند به وجود نیاید و دردها، مشکلات و مسایل نسل جوان را منعکس نکنند هیچ چیزی دگرگون نخواهد شد و دیگر نمی‌توان به جوانان گفت امیدوار باشید. »

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اصولگرایان دوباره دلواپس شدند؛حمله دسته جمعی به ماه عسل و یاسمین اشکی

روزنامه های جوان و صبح نو در واکنشی مشترکی به «یاسمین اشکی» و برنامه «ماه عسل» حمله کرده اند و به زعم خودشان خبر از یک برنامه از پیش تعیین شده در جهت احیای سند «۲۰۳۰» با حضور یاسمین اشکی و…داده اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

بیانیه‌ مجمع روحانیون مبارز به مناسبت روزقدس و سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

مجمع روحانیون مبارز به مناسبت روزقدس و سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) بیانیه‌ای صادر کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مجید انصاری:خانه کوچک بنیانگذار انقلاب در جماران استیجاری بود/ امام خمینی امتیازی برای خانواده خود در نظر نگرفت

عضو تشخیص مصلحت نظام در خصوص ویژگی‌های بارز امام خمینی (ره) و همراهی مردم با ایشان گفت: امام از جمله رهبران سیاسی، غیر معنوی و دینی نبودند که برای مردم نسخه بپیچند و خودشان به آن عمل نکند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

«المانیتور» بررسی کرد؛راهکار ایران و اروپا برای حفظ برجام: میدان دادن به شرکت‌های کوچک و متوسط اروپایی / ۳ خط قرمز حیاتی تهران کدامند؟

کناره گیری یکجانبه دونالد ترامپ از توافق هسته ای ایران موسوم به برنامه جامع اقدام مشترک، پویایی جدیدی در روابط ایران و اتحادیه اروپا ایجاد کرده است. با وجود حامیان قدرتمند برای حفظ توافق هسته ای، اما آن ها معتقدند که موانع گسترده ای در این مسیر وجود دارد که باید برطرف شود تا انتظارات طرف های مقابل را براورده کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

گزارشی از آخرین وضعیت بانه؛آتش‌بس در جبهه غرب!/ بازاریان بانه فعلا اعتصاب را شکستند

یکی از مغازه‌داران بازار بانه می‌گوید بعد از ۲۵ روز اعتصاب بازاریان فعلا مغازه‌های خودشان را باز کردند و منتظر هستند دولت و مسئولان مربوطه تصمیم خود درباره مرزهای این منطقه بگیرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

وزیر دفاع قطر: در جنگ علیه ایران شرکت نمی کنیم/ هل دادن منطقه به سمت جنگ صحیح نیست/ آمریکا به ایران حمله نمی کند

به نظرم تلاش برای هل دادن منطقه یا یک کشور برای جنگ علیه ایران، اتفاق خطرناکی است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عبدالفتاح سلطانی و نرگس محمدی در بیانیه‌ای مشترک:سلول انفرادی شکنجه و اعتراف تحت فشار فاقد اعتبار است

عبدالفتاح سلطانی و نرگس محمدی، سخنگو و نایب رییس کانون مدافعان حقوق بشر که اینک دوران محکومیت خود را در زندان می‌گذرانند، در بیانیه‌ای با اشاره به وضعیت فعالان مدنی در حوزه محیط زیست و متهمان دراویش که در سلول انفرادی به‌سر برده یا می‌برند، آن را مصداق شکنجه روانی دانسته‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نامه سرگشاده اردشیر زاهدی به وزیر خارجه آمریکا:ایرانیان هرگز تسلیم نمی‌شوند

گویی روزشمار تاریخ،  چهار دهه به عقب کشیده ‌شده و اردشیر زاهدی، سفیر ایران در آمریکاست و خطاب به وزیر خارجه آمریکا نامه‌ای سرگشاده نوشته و در آن از ایران دفاع کرده و به او درباره قلدری علیه ایران هشدار داده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

موسویان مطرح کرد؛طرح هفت ماده‌ای روسیه و اسراییل برای حل بحران سوریه/ تدریس در خارج، دلیل داشتن تابعیت آن کشور محسوب نمی‌شود

دیپلمات سابق کشورمان تاکید کرد: طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی و مقررات بین‌‌‌المللی، عضویت در هیات علمی یک دانشگاه خارجی یا داشتن یک شغل در کشور خارجی، دلیل داشتن تابعیت کشور آن کشور محسوب نمی‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

درس انصاف اردشیر زاهدی برای برخی مدعیان داخلی!

جای شگفتی است که وزیر خارجه و داماد شاه، ترامپ را به خاطر خروج از برجام شماتت کند اما شماری از دلواپسان داخلی بر صورت روحانی پنجه بکشند و او را و برجام را متهم کنند!

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

احمدی‌نژاد محصول تلاش دگرستیزجامعه ماست/ رسانه‌ها مجال نفس کشیدن را از ترامپ گرفتند

سیدحسین سیف‌زاده، استاد بازنشسته دانشگاه تهران و استاد مونتگمری کالج-راکویل در مریلند آمریکا به بررسی تاثیر رفتار ترامپ در روابط بین‌الملل پرداخته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

وصیتنامه الهی سیاسی امام(ره)/ روحانیون از سیاست کناره نگیرند/مجلس و دولت قدر ملت را بدانند/نگفته‌ام در جمهوری اسلامی به اسلام در همه ابعادش عمل می‌شود/ کسانی که به دنبال براندازی هستند طرفی از این غلط‌کاری‌ها نمی‌بندند/استادانی که ارشاد نشوند را طرد کنید/ نجات دانشگاه نجات ملت است/ هر کس با دسیسه وارد مجلس شد اعتبارنامه اش را رد کنید/ملت از سیاست کناره نگیرد

وصیت اینجانب به آن طایفه از روحانیون و روحانی‌نماها که وقت خود را وقف براندازی جمهوری اسلامی می‌کنند آن است که طرْفی از این غلط‌کاری‌ها تاکنون نبسته و بعد از این هم گمان ندارم ببندید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

امام خمینی(ره) و گفتمان انقلاب اسلامی/ امام (ره) مشروعیت نظام سیاسی را برگرفته از قدرت مردمی و مشارکت سیاسی آحاد ملت می دانستند/امام (ره) دنبال تحقق حکومت اسلامی مبتنی بر مردم‌سالاری دینی بودند/امام (ره) با رد اسلام متحجرانه و ارتجاعی بر باز بودن باب اجتهاد اصرار داشتند

ایران در دوران‌های گذشته از ملی‌گرایان نوگرا یا اسلام‌گرایان توسعه‌گر، رهبران و نخبگان نواندیش بسیاری را تجربه نموده است. در این میان حضرت امام خمینی(س) به عنوان احیا‌گر تمدن ایران اسلامی و بنیانگذار و معمار انقلاب اسلامی ایران و رهبری یک انقلاب فرهنگی، از جایگاه رفیع و بی‌بدیلی برخوردار است. آغاز نهضت اسلامی ایران در خرداد ۱۳۴۲ و نقش رهبری حکیمانه امام خمینی(س) در این عرصه، گفتمان جدیدی در عرصه‌ی مطالعات سیاسی ـ مذهبی در سطوح فرو‌ملی و فرا‌ملی بنا نهاد که موضوع این نوشته را تحت عنوان «گفتمان انقلاب اسلامی» به خود اختصاص داده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

برجام اجتماعی مقدم بر هر برجامی است

بنا به وعده الهی تغییر سرنوشت هر قومی به دست مردمان همان جامعه است؛ سبک زندگی مردم در جامعه همان “برجام اجتماعی” است یعنی” برنامه جامع اقدام مشترک” که ذیل قانون و مقررات تنظیم و تدوین می شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

روزنامه جمهوری اسلامی: برخلاف نظر امام، مدعیان بی هنر و غیرانقلابیون در ارکان نظام نفوذ کرده اند

در سال‌های اخیر، علاوه بر اینکه حواریون امام آماج حملات همین «مدعیان بی‌هنر امروز و قاعدین کوته نظر دیروز» قرار گرفتند، متاسفانه مدعیان توانستند به بسیاری از مراکز تصمیم‌سازی و حتی تصمیم‌گیری نفوذ کنند و اهداف شوم خود را پیگیری نمایند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

علیزاده‌ طباطبایی خبر داد:جلسه بعدی دادگاه دکل نفتی بعد از ماه رمضان

علیزاده‌ طباطبایی از برگزاری جلسه بعدی دادگاه دکل نفتی بعد از ماه رمضان خبر داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مجید انصاری با اشاره به اندیشه‌های امام راحل پیشنهاد داد:بازگشت به منشور برادری

مجید انصاری راه برون رفت از مشکلات امروز کشور را در وحدت و برادری می‌داند. او معتقد است اگر همه جریانات و جناح‌ها دست به دست هم دهند بازهم کشور با مشکلات بزرگی رو به رو است چه رسد به آنکه بخش عمده‌ای از انرژی احزاب، گروه‌ها و رسانه‌ها صرف خنثی‌سازی یکدیگر شود. او تاکید دارد اگر این اتفاقات آگاهانه باشد خیانت به مردم است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پیام توئیتری سپنتا نیکنام خطاب به روحانی و لاریجانی/ گلایه از احترام نگذاشتن عملی به حقوق اقلیت‌ها

سپنتا نیکنام، عضو زرتشتی شورای شهر یزد که به دلیل مخالفت شورای نگهبان از حضور در جلسات شورای شهر منع شده با انتشار پیام‌های حسن روحانی، رئیس‌جمهوری و علی لاریجانی، رئیس مجلس به کنگره جهانی زرتشتیان، در توئیتر خود از اینکه اقدام عملی برای برطرف شدن مشکلش نمی‌‌شود گلایه کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

هاشم هاشم‌زاده هریسی:نباید با استناد به اندیشه امام به یک گروه جفا شود/ صحبت‌های امام مورد سوء استفاده جناحی و سیاسی قرار می‌گیرد

هاشم‌زاده هریسی، عضو مجلس خبرگان رهبری درباره سوءاستفاده از صحبت‌های امام خمینی (ره) گفت: سخنان، نقل‌قول‌ها، افکار و اندیشه‌های ایشان همه گزینشی و سیاسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ایشان این مباحث را مطرح کرده‌اند تا برای مقابله با دردها و مشکلات از آنها استفاده شود، نباید از آنها سوءاستفاده کرد. نباید به استناد صحبت‌های حضرت امام به ایشان و به یک گروه جفا شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

فیلم/ صدایی که هیچ وقت فراموش نمی شود/ روح بلند حضرت امام خمینی به ملکوت اعلی پیوست…

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ناگفته‌ای ازایست قلبی امام درسال ۶۵

یک عضو تیم پزشکی حضرت امام خمینی(ره) با بیان خاطراتی به ایست قلبی بنیانگذار جمهوری اسلامی در سال ۶۵ و تنها ماجرایی که قلب «پیر جماران» را درد آورد، پرداخت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ظریف:برجام به یک‌دهه بحران غیرضروری پایان داد/ امریکا اصل وفای به عهد را به چالش کشید

وزیر امور خارجه کشورمان در نامه‌ای به همتایان خود پیامدهای خطرناک اقدامات اخیر امریکا را تشریح کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

واکنش دبیرکل انصارحزب‌الله به قرارگیری نامش درلیست تحریم‌: اشتباهی‌ گرفتند/ اگر چیزی پیدا کردند، برای خودشان

محتشم دبیرکل انصار حزب‌الله گفت:آمریکایی‌ها با تحریم اغراض اقتصادی، مالی و سیاسی را تعقیب می‌کنند که هیچ کدام درباره من موضوعیت ندارد، حالا اگر چیزی از من توانستند پیدا کنند، برای خودشان بردارند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نماینده سرپل ذهاب درباره کمک‌های نقدی مردم به زلزله‌زدگان: تاکنون ندیده‌ایم سلبریتی‌ها هزینه‌ای کرده باشند

«ما تاکنون ندیدیم که سلبریتی‌ها در جایی از کرمانشاه هزینه کرده باشند و نمود عینی داشته باشد. اتفاقی که افتاد این بود که در شرایط بحرانی و حاد، این افراد کمک‌ها را جمع‌آوری کردند تا به مردم زلزله‌زده برسانند اما این مبالغ در حساب ماند.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

گزارشی از دگردیسی گفتمانی ولایتی؛ دورخیز انتخاباتی یا ماموریت سیاسی؟

١٨٠ درجه یا کمی کمتر و بیشتر؛ خیلی فرق ندارد. او چرخیده است. علی‌اکبر ولایتی این روزها مواضع متفاوتی اتخاذ کرده و به سیاق قبل از برجام و مذاکرات دفاع نمی‌کند. یکی به ظریف می‌زند و یکی به لاریجانی. می‌گوید «نان و آب مردم را به برجام گره زدند. همه بار روی دوش دکتر ظریف بود اما نمی‌شود یک نفر متخصص همه‌چیز باشد…

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

بررسی ادعای ناگهانی ولایتی در مورد توافق هسته ای را از نگاه حقوقی ؛ اگر برجام به فارسی نوشته شده بود…. / آیا تهیه نسخه ی فارسی به نفع ایران تمام می شد؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

چند میگیری ویزیت کنی آقای ولایتی؟! + سند

ولایتی که در سالهای نه چندان دور اعتقاد داشت که جمهوری اسلامی ایران توانسته است توان هسته‌ای خود را حفظ کند ولو این که آمریکا به تعهدات خود وفا نکرده است، اما ما به تعهدات خود پایبند بودیم و عمل کردید.حالا می گوید: ادامه مذاکره با اروپا فایده ای ندارد و نباید به آن دلخوش کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ادعای جالب وزیر اطلاعات احمدی‌نژاد: آمریکا در حال فروپاشی است

وزیر سابق اطلاعات گفت: در سال ۹۷ یا ۹۸ قطعا دشمن فتنه‌ای را طراحی می‌کند و محور آن نیز ولی‌فقیه است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

البناء:ماجرای گزارش های ضد و نقیض در مورد روس ها و درخواست خروج ایران از سوریه؛ همه چیز در روزهای آینده مشخص می شود

تا زمانی که روسیه از مقابله با تجاوزهای اسرائیل در سوریه ناتوان است، چه اقدامی می تواند انجام دهد؟ آیا این مساله به معنای هم نوایی با منافع اسرائیل است که امروز اثر آن مشخص شده است؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مکارم شیرازی : برخلاف آنچه دروغگویان می‌گویند، در تمام فتاوا سعی می‌کنم کار مردم آسان شود

ناصر مکارم‌شیرازی گفت: از مسائل مهمی که رسانه‌ها به آن توجه داشته باشند، پرهیز از پیچیده و سخت نشان‌دادن احکام دین است. به ما می‌گویند دکتر گفته روزه نگیر و ما هم می‌گوییم اگر دکتر مورد اعتماد گفته، حتماً نباید بگیرید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

با شروط کمیسیون امنیت ملی؛نظر مجلس درباره لایحه مبارزه با تامین مالی تروریسم تامین می‌شود

عضو هیات رییسه مجلس معتقد است شروطی که کمیسیون امنیت ملی برای پذیرش پیوستن به کنوانسیون گذاشته می‌تواند دغدغه نمایندگان را رفع کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مطرح شدن کاندیداتوری عارف در انتخابات ۱۴۰۰ یک موضوع انحرافی است

یک فرد نزدیک به محمدرضا عارف تاکید کرد: مطرح شدن کاندیداتوری آقای عارف در انتخابات ۱۴۰۰ بعد از انتخابات هیات رئیسه مجلس و پیروزی فراکسیون امید جای تامل بسیاری دارد و من فکر می‌کنم برخی به دنبال انحراف در افکارعمومی و تحت تاثیر قرار دادن این موضوع هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مصباحی‌ مقدم: انحراف از دیدگاه‌های اقتصادی امام از زمان حاکمیت تکنوکرات‌ها کلید خورد/ در بخش بانکی فاصله زیادی با افکار امام گرفته‌ایم/اقتصاد بازار آزاد با دیدگاه امام همخوانی ندارد/امام معتقد بودند که دولت نباید قدرت اقتصادی را در خود متمرکز کند/گسترش فقر ، محرومیت و بیکاری به دلیل فاصله گرفتن از دیدگاه های امام در بخش اقتصادی است

مصباحی‌ مقدم گفت: گسترش فقر ، محرومیت و بیکاری و آثار زیانبار اجتماعی که به دنبال آن ایجاد می‌شود نتیجه فاصله گرفتن از دیدگاه‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی در بخش اقتصادی است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کارگردان تلویزیون خطاب به صداوسیما: موقع سانسور و تحمیل سکانس، همه مدیران هستید، موقع پول دادن درمی روید

در روزهای آغازین کار دائم به ما سرمیزدین.اکنون که عوامل کارم برای اجاره عقب افتاده منزلشان از ترس رودررویی با صاحبخانه کفش‌هایشان را جلوی درب حیاط درآورده و با پای برهنه وارد منزلشان میشوند کجایید.؟ مدیران محترم آیا حقوق شماهم عقب می افتد.؟ آیا شده برای امرار معاشتان از همکار مدیرتان دویست هزارتومان دستی بگیرید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

وای نت نیوز نوشت؛شنود رئیس موساد و ارتش توسط نتانیاهو برای جلوگیری از درز اطلاعات به ایران

گزارش‌ها نشان می‌دهد هدف از شنود مقامات امنیتی اسرائیل توسط نتانیاهو در سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳، جلوگیری از درز کردن پروژه فوق سری برنامه اسرائیل برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای بوده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مشاور دولت سوریه:ایران حضور نظامی در سوریه ندارد/ مذاکرات روسیه و اسرائیل درباره جولان با موافقت دمشق انجام می‌شود

مشاور دولت سوریه با تأکید بر این‌که ایران حضور نظامی در سوریه ندارد، متذکر شد که مذاکرات روسیه و اسرائیل درباره جولان با موافقت دولت سوریه آغاز شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

وزیر دفاع قطر:آمریکا عاقل‌تر از آن است که وارد جنگ با ایران شود/ همه باید به توافق هسته‌ای پایبند باشند

وزیر دفاع قطر گفت: هر شخص ثالثی که سعی کند منطقه یا یک کشور را در منطقه به سمت جنگ با ایران ببرد بسیار خطرناک است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سید علی خرم : اختلاف اروپا و آمریکا درباره برجام، جنگ زرگری نیست/ بسته پیشنهادی اتحادیه اروپا ممکن است ایده‌آل ایران نباشد

سفیر ایران در مقر اروپایی سازمان ملل متحد در ژنو تاکید کرد: بسته پیشنهادی اتحادیه اروپا ممکن است ایده‌آل ایران نباشد. ما نباید فکر کنیم که اروپایی‌ها می‌توانند بسته کامل، جامع و ایده‌آلی را می‌توانند به ایران ارائه کنند. این مسئله نیز به خاطر مسائل سیاسی نیست بلکه به خاطر میزان توانایی‌های آنها است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حسین ابراهیمی:سران سه قوه در چارچوب بیانات رهبری عمل کنند/ پیش‌بینی وضعیت اصولگراها برای انتخابات آینده دشوار است

عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: پیش‌بینی وضعیت اصولگرایان در انتخابات احتیاج به زمان دارد چرا که شرایط متغیر است باید دید که این تغییرات در طول زمان افراد را به چه سمتی پیش می‌برد و در نتیجه پیش‌بینی از الان برای انتخابات کاری دشوار است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رانندگان با تشکیل تعاونی برای خود بازاریابی کنند/ پرداخت مبلغی به صاحبان کامیون‌های فرسوده برای راه‌اندازی کسب و کار جدید/ با کاهش تعداد کامیون‌ها دستمزدها افزایش می‌یابد

رییس سابق سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: رانندگان می‌توانند با تشکیل تعاونی، برای کسب و کار خود بازاریابی داشته باشند، بارنامه صادرکنند و نگران اینکه شرکت‌ها از آنها حق کمیسیون بیشتری دریافت کنند، نباشند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مجید فراهانی: امام خمینی (ره) به خواست عمومی و رای مردم توجه ویژه داشتند

یک عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: انقلاب اسلامی به خواست مردم به چهل سالگی رسیده است؛ رهبری حضرت امام (ره) در جهت‌دهی خواست عمومی بسیار موثر بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حسن نوروزی: تفکر و اندیشه امام برای ما مهم است/امام حزبی فکر نمی‌کرد

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با تاکید بر اینکه تفکر و اندیشه امام برای ما مهم است، گفت: امام هیچ زمان حزبی فکر نمی‌کرد، امام به راه اسلام معتقد بود و هر کسی که در راه اسلام حرکت می‌کرد امام از آن استفاده می‌کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

جامعه مدنی در توسعه پایدار

ضعف جامعه مدنی و نبود احزاب قوی و قدرتمند، فضا را برای افراد و جریان هایی فراهم می کند که با سوار شدن بر موج شکاف ها و نارضایتی های مردم و طرح شعارهای عوام فریبانه، تیشه به ریشه دموکراسی و نهادهای برخاسته از آن می زنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:مسائل اجتماعی و اقتصادی نباید سیاسی و امنیتی شود

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ارائه پیوست های تبلیغاتی، فرهنگی و عملیات روانی برای مدیریت صحنه ها و عرصه های ماموریتی را ضروری دانست و تاکید کرد: اجازه نمی دهیم مسائل اجتماعی و اقتصادی به مسائل سیاسی و امنیتی تبدیل شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

خبرنگاران کدام رسانه‌های خارجی راهپیمایی روز قدس را پوشش می‌دهند

یش از ۱۵۰ خبرنگار، عکاس و تصویربردار خارجی از ۲۰ کشور جهان مراسم راهپیمایی روز قدس امسال را پوشش می‌دهند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

القدس العربی: حماس باید اعتراف کند قطع رابطه با ایران اشتباه بود / این جنبش باید خطای خود را تصحیح کند

روزنامه ‘القدس العربی’ نوشت: در شرایط کنونی که بیشتر نظام های عربی در حال عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند، جنبش حماس باید برای مقابله با طرح موسوم به ‘معامله قرن’ روابط خود را با ایران و حزب الله لبنان تقویت کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اولین جلسه دادگاه تعرض به دانش آموزان / رسیدگی به پرونده ناظم مدرسه پشت در‌های بسته / از ۸ دانش‌آموز ۲ نفر به پزشکی قانونی نرفتند؛ مخالفت خانواده‌ها با معاینه فیزیکی

نخستین جلسه رسیدگی به پرونده ناظم مدرسه پسرانه معین صبح دیروز با حضور دادستان تهران و خانواده‌های شاکی در شعبه ششم بازپرسی دادسرای ارشاد برگزار شد. این جلسه پشت درهای بسته و در حالی برگزار شد که به درخواست خانواده دانش‌آموزان، متهم هنگام بیان اظهارات شاکی‌ها بیرون از اتاق نگه داشته شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

تجمع اعتراضی شرکت‌کنندگان آزمون دستیاری پزشکی در اعتراض به سهمیه آزمون‌ها + تصاویر

یکی از شرکت‌کنندگان در آزمون دستیاری سال ۹۷ گفت: در حال حاضر با اعمال پنج درصد سهمیه که به سهمیه‌های قبلی اضافه می‌شود، ۶۰ درصد ظرفیت آزمون‌ها با افراد دارای سهمیه پر می‌شود و تنها ۴۰ درصد سهمیه آزاد باقی می‌ماند که این مسئله بسیار بدی برای شرکت‌کنندگان آزاد در آزمون دستیاری پزشکی خواهد بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

تغییر رفتار ناگهانی کودکان را جدی بگیرید/ شاید در معرض آزار باشد!

رئیس انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان با بیان این که معمولا آزار جنسی با مخفی کاری از سوی کودک و نوجوان مواجه می شود، افزود: کودکان باید آموزش ببینند که هرگونه تعرض را بدون هیچ حس شرمساری و مخفی کاری بیان کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

واکنش شمخانی به شایعه ملاقات نمایندگان ایران و اسرائیل: این شایعات تلاش نافرجام باهدف مشروعیت سازی برای رژیم صهیونیستی است

دبیر شورای عالی امنیت گفت: بازگشت امنیت به سوریه و عراق، زنگ خطر پایان یافتن امنیت طلایی برای این رژیم و تبدیل شدن مجدد موضوع فلسطین به مسئله اول جهان اسلام است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عضوفراکسیون امید: به شدت نیازمند گفتگوی بین مردم وحاکمیت هستیم

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید ارتباط تنگاتنگ با مردم را یکی از ویژگی‌های امام (ره) دانست و گفت: در شرایط فعلی بزرگترین رسالت‌مان حفظ وحدت ملی و فاصله‌نیفتادن بین حاکمیت و مردم است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

۱۴ خرداد آخرین مهلت/ حزب “محمدباقر نوبخت” هنوز کنگره سراسری برگزار نکرده است!

با وجود آنکه تنها دو روز به آخرین مهلت احزاب برای تطبیق اساسنامه‌‌شان با قانون جدید باقی مانده است، حزب اعتدال و توسعه تاکنون کنگره‌ای برگزار نکرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

وزیر ارشاد:ایران و عربستان برای حج ۹۷ به توافق رسیدند

سید عباس صالحی وزیر ارشاد درخصوص آخرین وضعیت اعزام حجاج ایرانی به عربستان گفت: در این زمینه توافق‌هایی با وزارت حج عربستان داشته‌ایم، این توافق به امضای دوطرف رسیده است.پروازهای حج تمتع به‌ سوی عربستان سعودی از روز بیست و ششم تیرماه آغاز خواهد شد و حجاجی که در روزهای اولیه به حج اعزام شوند طول سفرشان ۴۰روزه خواهد بودو به گفته رئیس سازمان حج و زیارت در این مرحله کسانی که تا پایان دی‌ ماه سال ۸۵ ثبت‌نام کرده‌اند جزو گروه فراخوان حج تمتع ۹۷ هستند و باید تمامی مراحل اعزام را نهایی کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

شوخی بزرگ سال در شهرداری اصلاح طلبان؛مهره رسانه ای قالیباف مدیر روابط عمومی شهرداری تهران خواهد شد؟

شنیده شده که این فرد که معاون روابط عمومی دوره قالیباف بوده، با صرف هزینه ی هنگفت تبلیغاتی در تلاش است خبر انتصاب قریب الوقوع خود را در کانال های تلگرامی و رسانه های پولی فضای مجازی منتشر کند تا امکان عقب نشینی مدیران شهرداری در این باره وجود نداشته باشد؛ مشاهده ی یک خبر یکسان در کانالهای مختلف چپ و راست در ساعات گذشته، حکایت از تداوم فشار تبلبغاتی وی نیز دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

محمدباقر نوبخت: سوال‌های سری چهار و پنج مجلس از روحانی در راه است

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: وقتی تعدادی قانع می‌شوند و امضای خود را برای سوال از رئیس جمهور پس می‌گیرند، با جهت گیری اصلی قانون اساسی در تغایر است که برخی دوباره بخواهند آن سوال پرسیدن‌ها را احیا کنند، این اتفاق قابل تامل است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دعواهای ما دعوایی نیست که برای خدا باشد؛ این را همه از گوشتان بیرون کنید!‌یادآوری هشدارهای امام به مسئولان: بترسید‌‎ ‎‌از روزی که مردم بفهمند در باطن شما چیست و یک انفجار حاصل بشود+ویدئو

در بیست و نهمین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، ویدئویی از سخنان مهم امام را خطاب به مسئولین کشور منتشر شد. این سخنان در صبح ۶ خرداد ۱۳۶۰ (۲۲ رجب ۱۴۰۱ ) در حسینیه جماران و در جمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی‌ ایراد شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عضو شورای شهر مشهد :منشاء ریزگردهای مشهد خارجی است/هیچ گزارشی در مورد به خطر افتادن سلامت شهرودان نداشتیم

رمضانعلی فیضی معتقد است برای بهبود وضعیت کنونی ریزگردها در کشور که سال‌ها است برخی شهرها با آن درگیر هستند باید راه حل های طبیعی مانند افزایش فضای سبز در دستور کار قرار گیرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حسین شیخ الاسلام:برای امنیت ایران در سوریه شهید دادیم نه برای پول پارو کردن/روسیه نباید در امور داخلی سوریه دخالت کند/اینکه چه کسی آنجا بماند یا برود جزء اختیارات دولت سوریه است و نه کس دیگری/ دولت سوریه خواهان تداوم حضور ما است/نه سوریه ربطی به برجام دارد و نه برجام ربطی به سوریه/روسیه به‌خاطر منافع ملی خودش در سوریه حضور پیدا کرد، نه به‌خاطر ما

با قرار گرفتن سوریه در ایستگاه‌های پایانی بحران هفت ساله‌اش حالا وضعیت نیروهای نظامی و مستشاری کشورهایی که خواه به درخواست دمشق یا بصورت خودخواسته در مرزهای این کشور حضور دارند، به یکی از موضوعات مناقشه برانگیز تبدیل شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نقشه ترامپ برای ایران چیست؟/ نعمت احمدی: ترامپ راه را برای مذاکره با تهران بازگذاشته است/ او یک تاجر است و از جنگ سودی نمی برد/ ترامپ در وضعیت صلح می تواند ایران هراسی کرده و زرداخانه اعراب را پر از سلاح کند/ امریکا قبل از ایران با اروپا سر ستیز دارد/ باید امیدوار باشیم که ترامپ نتواند در انتخابات دوباره رای بگیرد

نعمت احمدی کارشناس مسائل امریکا در گفت و گو با نامه نیوز به بررسی استراتژی امریکا در مقابل ایران پرداخته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اصلاحات، عدالت را با آزادی می‌بیند

سیدمحمود میرلوحی در گفت‌وگو با «آرمان» به تشریح عملکرد دولت روحانی و دستاوردهای دولت اصلاحات و آسیب‌های دولت احمدی‌نژاد پرداخته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پاسخ سردار جزایری به خبرسازی‌ها درباره خروج ایران از سوریه

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مستشاران ایرانی برخلاف نظامیان آمریکایی و مرتجعین منطقه با درخواست دولت و مردم سوریه در این کشور حضور پیدا کرده‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مردم چگونه با تحریم و جنگ اقتصادی روبه‌رو می‌شوند؟

ابراهیم رزاقی گفت: وابستگی بخش مهمی از مردم ایران به مصرف گرایی پاشنه آشیل اقتصاد تلقی می شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مطالبه‌گری از وزرا؛ با اولویت‎های تدوینی روحانی چه کردید؟تأکید روحانی بر حقوق شهروندی، محافظت از محیط‌زیست و به‌کارگیری بیشتر زنان و جوانان

«مبنای من در سلوک با وزیران، پیوست حکم آنها است که در آن مشخص شده قدم به قدم اولویت دولت دوازدهم در اجرای ماموریت آنها چیست و دولت این پیوست را به صورت منظم پایش می‌کند». این بخشی از نطق حسن روحانی در دفاع از دو وزیری بود که از کاروان دوات تدبیر و امید جا مانده بودند و در دومین لیست وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم به مجلس دهم معرفی شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

لطف الله فروزنده مطرح کرد:با سخنان امام گزینشی برخورد نکنیم/در برخی موارد بیش از آنچه که لازم است، فضا را باز کرده‌ایم

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: واقعیت این است که ما باید امام و شخصیت امام را خوب بشناسیم و نباید با امام گزینشی برخورد شود بعضی‌ها بخشی از سخنان امام را می‌گیرند و به بخش دیگر آن توجه نمی‌کنند اما از اصول امام این بود که برای اسلام و حاکمیت ارزش‌های امی انقلاب کرد و این غیرقابل تردید است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ظریفیان :باید در عرصه مدیریت اقتصادی کشور تک صدایی حاکم شود/ ۳ قوه مشکلات را بر هم تحمیل نکنند

یک فعال سیاسی اصلاح طلب در خصوص راهکار دولت برای خروج از بحران گفت:‌ دولت باید آن چه در پشت پرده وجود دارد با مردم درمیان بگذارد و به طور شفاف،‌صریح و روشن با آن‌ها سخن بگوید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

الجزیره بررسی کرد؛تلاش نیرو‌های عربی برای نفوذ به بخش کردنشین سوریه / آیا عربستان و امارات درِ باغ پشتی ترکیه را باز می‌کنند؟

نشست افسران سعودی، اماراتی و اردنی با رهبران عربی که در بین نیروهای دموکرات کرد در سوریه در حال مبارزه هستند، سوالهایی را در مورد پیامهایی برانگیخته است که طرفهای عربی قصد رساندن آن به ترکیه را دارند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سیدرضا اکرمی:امام خمینی بر توجه به مردم تاکید داشتند/ مشکلات کشور را با اتحاد و انسجام می‌‌توان حل کرد

عضو جامعه روحانیت مبارز می‌گوید: این مردم بودند که با حضور و پشتیبانی خود انقلاب اسلامی را با رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رساندند؛ امام خمینی توانست با پشتیبانی ملت انقلاب اسلامی را به ثمر برساند از این‌ رو همیشه بر توجه به مردم و حفظ این سرمایه تاکید داشته‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مناظره داغ ایرانی- سعودی در نشست شورای روابط خارجی اروپا

عبدالعزیز العویش، دیپلمات سعودی در نشست شورای روابط خارجی اروپا مدعی شد در سال ۲۰۱۶ شورای همکاری های خلیج فارس از طریق امیر کویت با دکتر روحانی مکاتباتی داشته اما ایران پاسخی نداده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید