اخبار روز ورزشی ؛ شماره پیراهن بازیکنان تیم ملی در جام جهانی رونمایی شد / جبرئیل رجوب: عکس و پیراهن مسی را آتش بزنید! / قائمی به تیم والیبال زراعت بانک ترکیه پیوست

نگام ، ورزشی _ تاکید جهانبخش به نکته مثبتی که کسی به آن توجه نکرده ، استیلی: برابر ترکیه بازیکنان در پست تخصصی خود نبودند/ تیم ملی می‌تواند هماهنگ‌تر شود و چند خبر دیگر ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

شماره پیراهن بازیکنان تیم ملی در جام جهانی رونمایی شد

بازیکنان تیم ملی در عکس تیمی خود پیش از جام جهانی برای نخستین بار لباس‌های شماره‌دار رسمی خود را به تن کردند. اسامی ۲۳ بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان که در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حاضر خواهند بود تا امروز  (دوشنبه – ۱۴ خرداد) از سوی کارلوس کی‌روش اعلام می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جبرئیل رجوب: عکس و پیراهن مسی را آتش بزنید!

ئیس فدراسیون فوتبال فلسطین قبل از دیدار دوستانه آرژانتین برابر اسرائیل تاکید کرد که اگر مسی در این دیدار شرکت کند عکس‌های او به آتش کشیده خواهد شد.تیم ملی آرژانتین قصد دارد در یک دیدار دوستانه قبل از جام جهانی به دیدار رژیم صهیونیستی برود. دیداری که در آن قرار است تمام ستاره‌های آرژانتینی از جمله لیونل مسی فوق ستاره بارسلونا نیز در آن حاضر باشد. این دیدار قرار است آخرین دیدار دوستانه آرژانتینی‌ها قبل از جام جهانی باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

قائمی به تیم والیبال زراعت بانک ترکیه پیوست

فرهاد قائمی، دریافت کننده قدرتی تیم‌ ‌ملی والیبال ایران که در حال‌ حاضر به همراه تیم‌ ‌ملی در هفته‌ دوم لیگ ملت‌های والیبال در سن خوان آرژانتین حضور دارد، با قراردادی یک ساله  به تیم زارعت بانک ترکیه پیوست.قائمی که سابقه قهرمانی با تیم‌های کاله مازندران و بانک سرمایه را در کارنامه دارد پس از انحلال تیم بانک سرمایه بازیکن آزاد بود و فصل آینده در لیگ والیبال ترکیه توپ خواهد زد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

تاکید جهانبخش به نکته مثبتی که کسی به آن توجه نکرده

روزنامه خبرورزشی نوشت: او حالا یک وزنه در تیم ملی به حساب می‌آید. انگار علیرضا آن گام بلند را برای پخته‌تر شدن برداشته. حرکات او در تیم ملی بوی گل می‌دهد و وقتی پا به توپ می‌شود، بیش از هر زمان دیگری تشویق می‌شود. علیرضا هم به خوبی احساس کرده محبوبیتش افزایش پیدا کرده و با لبخند در این‌باره می‌گوید: «خب مسئولیتم بیشتر از قبل شده است.» او در گفت‌وگو با خبرورزشی درباره آخرین شرایط تیم ملی توضیحاتی می‌دهد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

استیلی: برابر ترکیه بازیکنان در پست تخصصی خود نبودند/ تیم ملی می‌تواند هماهنگ‌تر شود

حمید استیلی درباره دیدار ایران برابر ترکیه اظهار کرد: بعد از نزدیک به ۴٠سال برابر ترکیه به میدان رفتیم و از این نظر خوب بود چرا که ترکیه تیمی اروپایی است که سطح بالایی از فوتبال را ارائه‌ می‌دهد. البته در این بازی بازیکنان ما در پست تخصصی خودشان نبودند و به خاطر همین موضوع تیم هماهنگی لازم را نداشت. به طور مثال کریم انصاری فرد که مهاجم است در پست پشت مهاجم بازی می‌کرد و مسعود شجاعی به پست هافبک دفاعی آمده بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید