اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ واکنش حمید فرخ‌نژاد به حادثه تلخ تجاوز به کودک افغانستانی در اصفهان+عکس / بازیگری که ۴۵ روز عمامه سیدحسن خمینی سرش بود

نگام ، فرهنگ و هنر _ یادداشت آیدین آغداشلو درباره بازگشت بهروز وثوقی/ اصلا مگر او چه کار کرده است؟ ، «جورج کلونی» جایزه یک عمر دستاورد را از دست «جولیا رابرتز» می گیرد ، وکیل واینستین: موکل من مخترع پیشنهاد رابطه جنسی به زیر دستان در هالیوود نیست ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

واکنش حمید فرخ‌نژاد به حادثه تلخ تجاوز به کودک افغانستانی در اصفهان/ عکس

حمید فرخ نژاد با انتشار عکسی از کودک مورد تعدی قرار گرفته افغانستانی در اصفهان، نوشت: «هموطنان عزیزم در استان اصفهان،به هر طریق و هر وسیله ای که میتوانند از خانواده افغانی (افغان ،افغانستانی،اهل افغانستان )که کودکشان در یکی از شهرهای مجاور مورد تعدی قرار گرفته حمایت و دلجویی کنید. شان ایرانی این نیست.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بازیگری که ۴۵ روز عمامه سیدحسن خمینی سرش بود

عبدالرضا اکبری به بیان خاطره برخوردش با سیدحسن خمینی با گریم و ظاهر امام (ره) پرداخت.اکنون زندگی شخصیت‌های سیاسی دنیا همچون عمر مختار، ماهاتما گاندی و… ساخته شده اما «فرزند صبح» تنها فیلم تولید شده در سینمای ایران با موضوع زندگی امام خمینی(ره) است، ادای دین سینمای ایران به زندگی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با همین یک فیلم صورت گرفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

یادداشت آیدین آغداشلو درباره بازگشت بهروز وثوقی/ اصلا مگر او چه کار کرده است؟

یدین آغداشلو هنرمند نقاش کشورمان در اینستاگرام خود مطلبی را درباره بازگشت بهروز وثوقی به کشور منتشر کرد.آغداشلو درباره وثوقی می نویسد:

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

«جورج کلونی» جایزه یک عمر دستاورد را از دست «جولیا رابرتز» می گیرد

انستیتوی فیلم آمریکا از «جولیا رابرتز» خواسته تا جایزه یک عمر دستاورد این بنیاد را به دوست و همکار قدیمی اش «جورج کلونی» اعطاء کند.آقای «کلونی» جایزه اش را در مراسمی که در روز هفتم ژوئن در سالن «دالبی» لس آنجلس برگزار می شود از دست «جولیا رابرتز» خواهد گرفت.این مراسم ویژه یک ساعت و نیمه از شبکه «تی ان تی» پخش خواهد شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

وکیل واینستین: موکل من مخترع پیشنهاد رابطه جنسی به زیر دستان در هالیوود نیست

«بن برفمن»، وکیل هاروی واینستین می گوید هر کاری در توانش باشد برای موکلش انجام می دهد. آقای «برفمن» به داشتن موکلان جنجالی شهرت دارد و پرونده هایی را می پذیرد که کمتر وکیلی حاضر است قبول کند.«برفمن» ۶۹ ساله، در سال ۲۰۱۱ وکیل «دومینیک استروس-کان» دیپلمات فرانسوی و رئیس سابق صندوق بین المللی پول بود که به تلاش برای تجاوز جنسی به مستخدم یک هتل متهم شده بود. او در این پرونده، برنده شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید