اخبار روز ورزشی ؛ فهرست نهایی ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ / واکنش اینفانتینو به میزبانی ایران از جام جهانی قطر/ ۴۸ تیمی شدن این جام بستگی به قطری‌ها دارد

نگام ، ورزشی _ دن گاسپار: اگر ایران در جام جهانی شگفتی‌ساز شود تعجب نمی‌کنم/ کی‌روش باهوش است ، این ایرانی-استرالیایی، جوان‌ترین بازیکن جام‌جهانی ، دلیل جدایی زیدان از رئال مادرید مشخص شد ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

فهرست نهایی ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸

در تاریخ ۲۴ خرداد و با برگزاری دیدار افتتاحیه بین ۲ تیم روسیه میزبان و عربستان، مسابقات جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ رسما آغاز خواهد شد و در فاصله ۱۰ روز تا آغاز این رقابت ها،  لیست نهایی و ۲۳ نفره هر ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی اعلام شده است.مطابق انتظار، نام های زیادی از حضور در جام جهانی باز ماندند و ستاره های بزرگی نیز راهی روسیه خواهند داشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

واکنش اینفانتینو به میزبانی ایران از جام جهانی قطر/ ۴۸ تیمی شدن این جام بستگی به قطری‌ها دارد

جیانی اینفانتینو رییس فیفا درباره ۴۸ تیمی شدن جام جهانی و همچنین میزبانی ایران از جام جهانی قطر گفت: «کونکاکاف پیشنهاد مهیجی را ارائه کرد و باید مورد بررسی ما قرار بگیرد. آیا می‌توانیم این کار را در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر عملی کنیم. این پرسش را باید مورد بررسی همه‌جانبه قرار دهیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ورزشگاه آزادی برای هر حریفی جهنم است ؛ دن گاسپار: اگر ایران در جام جهانی شگفتی‌ساز شود تعجب نمی‌کنم/ کی‌روش باهوش است

در آستانه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، دن گاسپار، مربی پیشین تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به صحبت درباره شرایطش در فوتبال ایران پرداخته است. این مربی آمریکایی که دستیار کارلوس کی‌روش، در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران بود، بعد از راهیابی ملی‌پوشان به جام جهانی روسیه از سمت خود کناره‌گیری کرد.گاسپار، مربی تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال و ایران بود و در سه جام جهانی ۲۰۰۲، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ حاضر بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

این ایرانی-استرالیایی، جوان‌ترین بازیکن جام‌جهانی

دنیل ارزانی دورگه ایرانی – استرالیایی تیم ملی استرالیا،با ۱۹ سال سن به عنوان جوان ترین بازیکن این دوره جام جهانی تبدیل شد.او که بر سر دو راهی ایران و استرالیا بازی در تیم ملی استرالیا را ترجیح داد جوان ترین بازیکن حاضر در این تورنمنت معتبر جهانی خواهد بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دلیل جدایی زیدان از رئال مادرید مشخص شد

زین الدین زیدان که چند روز پیش از رئال مادرید جدا شد در نشست خبری اش دلیل خاصی برای این اتفاق ارائه نکرد.با این حال و به ادعای میرور، دلیل استعفای زیدان مشخص شده است.این رسانه نوشته است:«مخالفت با فلورنتینو پرز در خصوص پروژه جذب ادن هازارد و داوید دخیا در تابستان دلیل اصلی این جدایی بوده است.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید