اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ “سیر و عسل” ۷ روزه در بدن شما معجره می کند / دفع سموم کبد با شاه تره

اخبار روز سلامت و پزشکی _ با این گیاهان مغزتان را شارژ کنید ، برای کمر درد این نوشیدنی مفید است! ، مغز پس از بی خوابی مزمن به معنای واقعی کلمه خودخوری می کند ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

“سیر و عسل” ۷ روزه در بدن شما معجره می کند! + طرز تهیه معجون

ترکیب “سیر و عسل” یک روش درمانی طبیعی برای رفع بیماری هاست ، شما می توانید این ترکیب فوق العاده را در خانه تهیه کنید و تاثیرات شگفت آور آن را دریابید. سیر و عسل به صورت جداگانه هر یک خواص فراوانی را برای سلامتی دارند اما شما می توانید با ترکیب سیر و عسل ،درمانی شگفت انگیز برای ارتقا سلامت پیش بگیرید ، از این ترکیب می توان برای مبارزه با سرماخوردگی و آنفلوآنزا، سم زدایی بدن، تقویت سیستم ایمنی و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دفع سموم کبد با شاه تره

شاه تره قوی ترین گیاه دارویی پاکسازی سموم کبد می باشد. مصرف کاسنی و شاه تره نیم ساعت قبل از غذا بهترین دافع سموم کبد هستند.طبیعت شاه تره: شاه تره مرکب القوى است یعنى در حرارت، معتدل ولى خیلى خشک است و عده ‏اى شاه تره را گرم و خشک مى‏ دانند.ترکیب شیمیایى شاه تره : ترکیبات غیرآلکالوئیدى پنتاتریاکونتان و گلوکوز و تانن و فوماریک ‏اسید در شاه تره وجود دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مغز مهمترین عضو بدن است و برای سالم و جوان ماندن نیاز به تقویت دارد. برای پیشگیری از زوال مغز در پیری باید در جوانی مغزیتان را با ورزش و تغذیه مناسب شارژ کنید. برخی گیاهان دارویی خواصی دارند که برای تقویت و سلامت مغز بسیار مفید هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

متخصصان ادعا می‌کنند: نوشیدن حداقل هشت لیوان آب در طول روز احتمال ابتلا به کمر درد را کاهش می‌دهد زیرا از دست دادن آب بدن به درد کمر منجر می‌شود. همچنین خودداری از نوشیدن آب کافی باعث می‌شود ماهیچه‌های کمر سفت و خشک شوند و فرد دچار اسپاسم عضلانی و حتی بیرون‌زدگی دیسک در ناحیه کمر یا گردن شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مغز پس از بی خوابی مزمن به معنای واقعی کلمه خودخوری می کند

نیاز به خواب، چیزی فراتر از ذخیره ی انرژی بدن است. در حقیقت، یافته های جدید نشان می دهد که مغز ما با خواب، سمومی را که در اثر فعالیت های عصبی در طول روز آزاده شده اند را پاک می کند. یافته های جدید همچنین نشان می دهد که فرایند مشابهی پس از بی خوابی مزمن در مغز انسان رخ می دهد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید