اخبار روز ورزشی ؛ تیم ملی فوتبال ایران در کمپ لوکوموتیو مستقر شد + تصاویر/ جریمه ۷۵ هزار دلاری سرخابی‌ها در آسیا!

نگام ، ورزشی _ دیدار خاطره انگیز مهاجرین فوتبال ملی و ستارگان ۹۸ ، شجاعی: منتظریم جام جهانی هر چه زودتر شروع شود/ به دنیا ثابت می‌کنیم “ایران” هستیم ،  بالاخره سکوت راموس درباره محمد صلاح شکست! ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

تیم ملی فوتبال ایران در کمپ لوکوموتیو مستقر شد + تصاویر

تیم ملی فوتبال ایران با استقبال مقامات رسمی فیفا و مسوولان برگزار کننده جام جهانی وارد روسیه شد.بازیکنان و اعضای تیم ملی ایران پس از فرود هواپیما در ساعت ۲۱ به وقت محلی، با استقبال مسوولان فیفا و برگزاری جام جهانی وارد فرودگاه شد.پس از خروج بازیکنان و اعضای تیم ملی از هواپیما، تمامی کادر و بازیکنان پرچم کشورهای ایران، اسپانیا، پرتغال، مراکش، روسیه (میزبان) و آلمان (قهرمان دوره قبل) را در دست گرفتند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

حضور ۹۰ هزار نفری در آزادی را جشن نگیرید؛جریمه ۷۵ هزار دلاری سرخابی‌ها در آسیا!

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آسیا سه باشگاه استقلال، پرسپلولیس و ذوب آهن را به شدت جریمه کرد.بر اساس احکام اعلام شده از سوی فدراسیون فوتبال آسیا در روز سه شنبه، باشگاه استقلال با ۳ تخلف رقم ۵۰ هزار دلار جریمه شد که این رقم در صورتیکه استقلالی ها به آن اعتراض نکنند، از رقم پاداش های این تیم کم خواهد شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دیدار خاطره انگیز مهاجرین فوتبال ملی و ستارگان ۹۸

تیم ملی فوتبال ایران جمعه هفته آینده یعنی ۲۵ خرداد باید در اولین دیدار خودش به مصاف مراکش برود. یک روز بعد از این مسابقه هم قرار است دیداری دوستانه خاطره انگیز بین ستارگان سال ۹۸ و مهاجرین فوتبال ملی برگزار شود. دیداری که در شهر تورنتو کشور کانادا با جمعیتی نزدیک به پانصد هزار نفر ایرانی برگزار خواهد شد. تورنتو بعد از آمریکا پرجمعیت ترین شهر با حضور ایرانی ها در دنیاست و برگزاری این بازی در این شهر می تواند جذابیت های خاصی داشته باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شجاعی: منتظریم جام جهانی هر چه زودتر شروع شود/ به دنیا ثابت می‌کنیم “ایران” هستیم

مسعود شجاعی پس از حضور ایران در روسیه در گفت‌وگو با دوربین اختصاصی رقابت‌های جام جهانی درباره رقیبان ایران در گروه دوم مسابقات گفت: گروه سختی است و حریفان‌مان آسان نیستند. این را می‌دانیم. با علم به این که می‌دانیم گروه سختی است آمده‌ایم تا توانایی‌مان را نشان بدهیم و به دنیا ثابت کنیم که ایران هستیم و می‌توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم. می‌دانیم بازی‌های سختی داریم. اردوی آمادگی خوبی داشتیم و امیدوارم بازی‌های خوبی به نمایش بگذاریم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دفاعیه کاپیتان راموس؛و بالاخره سکوت راموس درباره محمد صلاح شکست!

عد از خطای سرخیو راموس روی محمد صلاح در فینال لیگ قهرمانان اتهامات فراوانی به مدافع باتجربه کهکشانی ها زده شده و حتی او مجبور به تعویض شماره تلفن خود نیز شد اما حالا راموس خودش را به کل از اتهامات مبرا دانسته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید