اخبار روز ورزشی ؛ اطلاعیه آدیداس برای کسانی که قصد خرید پیراهن ایران را دارند / دستمزد داوران برای سوت زدن در جام جهانی چقدر است؟/ضرر تحریم‌ها به داوران ایرانی

نگام ، ورزشی _ لحظه ای که مورینیو حکم به حذف ایران داد! (عکس) ، کی‌روش: مشکلات‌مان راحت‌تر از تیم‌هایی است که به جام‌جهانی نرسیده‌اند! ، شجاعی: بازی با مراکش ۶ امتیازی است ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

اطلاعیه آدیداس برای کسانی که قصد خرید پیراهن ایران را دارند

الاخره با همه فراز و نشیب ها و داستان هایی که پیرامون قضیه پیراهن تیم ملی وجود داشت، نهایتا شاگردان کی روش در جام جهانی با لباس هایی به میدان می روند که کمپانی آدیداس آنها را طراحی کرده. این کمپانی در اطلاعیه ای اعلام کرده کسانی که قصد خرید لباس جام جهانی تیم ملی را دارند، فقط باید از طریق فدراسیون این کار را انجام دهند و فروش این پیراهن ها در فروشگاه های آدیداس انجام نمی شود!

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دستمزد داوران برای سوت زدن در جام جهانی چقدر است؟/ضرر تحریم‌ها به داوران ایرانی

محمد فنایی که تنها ایرانی است که سابقه حضور در فینال جام جهانی را دارد و به عنوان کمک داور در این دیدار حساس حضور داشته است مهمان برنامه فصل داغ فوتبالی ویژه برنامه شبکه ورزش برای جام جهانی بود. او در پاسخ به سوالی درباره دستمزد داوران حاضر در جام جهانی گفت: هر داور برای حضور در جام جهانی ۵۷ هزاریورو دریافت می کند و دستمزد سوت زدن در هر دیدار برای او ۲۵۰۰ یورو است. برای کمک داوران مبلغ حضور در جام جهانی ۲۰هزار یورو است و برای هر بازی دستمزدی با رقم ۱۲۰۰ یورو دریافت می کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تلخ مثل پیش بینی آقای خاص؛لحظه ای که مورینیو حکم به حذف ایران داد! (عکس)

ژوزه مورینیو امروز به پیش بینی تیم های صعود کننده از مراحل حذفی جام جهانی پرداخته و متاسفانه مدعی شد تیم ملی ایران شانسی برای صعود از گروه خود به مرحله بعدی ندارد. قرار است ژوزه مورینیو به مدت ۴ روز به عنوان کارشناس بازی های جام جهانی برای “راشیا تودی” فعالیت کرده و مبلغ ۱.۷ میلیون پوند نیز از این بابت دریافت کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کی‌روش: مشکلات‌مان راحت‌تر از تیم‌هایی است که به جام‌جهانی نرسیده‌اند!

کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تمرین تیم ملی فوتبال در خصوص وضعیت تیم ملی گفت: هر بار در جام‌جهانی کمپ تمرینی هر تیمی را انتخاب کرده‌ام، آن تیم قهرمان لیگ آن کشور بوده است. در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، کمپ کوریانتیس را انتخاب کردم و قهرمان برزیل بود. برای این دوره هم کمپ لوکوموتیو را انتخاب کردم که امسال قهرمان روسیه شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شجاعی: بازی با مراکش ۶ امتیازی است

بعد از نخستین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در روسیه که با حضور خبرنگاران کشور میزبان برگزار شد، مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران با خبرنگاران به گفت‌وگو پرداخت و گفت: از حضور در این‌جا خوشحال هستیم. مردم روسیه بسیار مهمان‌نواز بودند و حمایت خوبی کردند. امکانات تیم ملی ایران در کمپ لوکوموتیو مسکو نیز بسیار خوب بوده است و تمامی شرایط برای ما مهیا بوده است. با این‌که یک روز است که در روسیه هستیم ولی باید بگویم که احساس خیلی خوبی داریم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید