اخبار روز حوادث ؛ فیلم برداری شوهر از پزشک پولدار و همسرش در اتاق خواب!/ پیدا شدن ۵ نیم تنه از جانباختگان پرواز تهران- یاسوج/وقتی شوهرم وارد خانه شد، پسر جوان را در کمد لباس ها پنهان کردم!

نگام ، حوادث _ تصادف شدید تویوتا با گاردیل در اتوبان چمران+ تصاویر  ، ترسناک‌ترین چیزهایی که به ساحل برگشته‌اند ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

فیلم برداری شوهر از پزشک پولدار و همسرش در اتاق خواب!

پزشک جراحی با حضور در پلیس فتا، از مردی به اتهام اخاذی ۳۰۰ میلیون تومانی شکایت کرد.شاکی به پلیس گفت: از دو سال پیش زنی برای درمان مرتب به مطبم می‌آمد. این زن هر بار از مشکلات زندگی‌اش می‌گفت و مدعی بود، شوهرش فوت شده و برای تامین هزینه زندگی خود و فرزندانش با مشکل روبه‌روست. من هم هر وقت این زن به مطبم می‌آمد، پولی برای کمک به او می‌پرداختم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پیدا شدن ۵ نیم تنه از جانباختگان پرواز تهران- یاسوج

عزیز فیلی گفت: با این که جستجو برای یافتن پیکر جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران یاسوج همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: یک محموله دیگر از بقایای پیکر جانباختگان هواپیمای ATR تهران- یاسوج که شامل ۵ نیم تنه می‌شود با بالگرد از ارتفاعات دنا برای انتقال به پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد به پایین آورده شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

وقتی شوهرم وارد خانه شد، پسر جوان را در کمد لباس ها پنهان کردم!

زن جوان زمانی که با همسرش به اختلاف برخورد و حس کرد دیگر نمی‌تواند با او زندگی کند، قتل شوهرش را به جدایی ترجیح داد. ماموران پلیس و بازپرس دادسرا در جریان کشف جسد مرد شیرازی قرار گرفتند و راهی آنجا شدند.
کارآگاهان پس از بررسی‌های اولیه دریافتند قربانی بر اثر ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است. جسد این مرد در صندوق عقب خودرویش پیدا شد. بوی تعفن باعث شک اهالی و تماس آنها با پلیس شد. کارآگاهان با بررسی پلاک خودرو و استعلام از پلیس راهور توانستند هویت مالک آن یا همان مقتول را شناسایی کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تصادف شدید تویوتا با گاردیل در اتوبان چمران+ تصاویر

ساعت ۹:۲۰ صبح دیروز چهارشنبه در مسیر شرق به غرب بزرگراه چمران، روبروی پمپ بنزین ولنجک، یک دستگاه تویوتا به دلیل سرعت زیاد و از دست دادن کنترل خود از مسیر منحرف شد و با گاردریل برخورد کرد. به دنبال این تصادف شدید، راننده زن به دلیل شدت جراحات وارده راهی بیمارستان شد. همچنین به تویوتا خسارت زیادی وارد شد و بخشی از گاردریل بزرگراه نیز تخریب شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ترسناک‌ترین چیزهایی که به ساحل برگشته‌اند

اشیاء عجیبی هر روزه به ساحل می‌رسند که برخی آنها در عین عجیب بودن ترسناک نیز هستند.اقیانوس‌ها ۷۰ درصد کره‌ی زمین را فراگرفته‌ اند و بشر تنها توانسته ۵ درصد آنها را کشف کند. در این مطلب میخواهیم اشیای عجیبی که به ساحل رسیده اند را معرفی کنیم. این اشیا یا ساخته دست آدمی هستند و یا از اعماق اقیانوس به ساحل رسیده اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید