اخبار روز ورزشی ؛ سورپرایز کی‌روش برای جام‌جهانی چیست؟ / تدابیر امنیتی شدید در محل تمرین تیم ملی

نگام ، ورزشی _ پیروزی ایران مقابل لیتوانی با گل انصاری فرد ، تصویری از دختری که در تمرین تیم ملی سوژه شد ، صلاح بالاخره پاسخ راموس را داد ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

سورپرایز کی‌روش برای جام‌جهانی چیست؟؛این‌بار شگفتی در زمین بازی است!

شمارش معکوس برای بازی ایران و مراکش آغاز شده. تنها ۶ روز دیگر و بعد آغاز بازی مرگ و زندگی برای ایران. برای تیمی که بیشترین شانسش برای رسیدن به یک نتیجه ایده آل را در همان مسابقه نخستش می جوید. لقب مرگ و زندگی به این بازی را اصلا خود کارلوس کی روش به این بازی داده است.سرمربی که در ۴ ماهه گذشته ، هر بار با تغییری در سیستم تیمش همه را حسابی شگفت زده کرده است. خاطرات ۴ سال قبل و یکباره سر بر آوردن امثال حاج صفی ، علیرضا حقیقی ، مهرداد پولادی و پژمان منتظری در نقاطی از زمین که کسی انتظارش را نداشته ، باعث شده این بار هم همه اهالی فوتبال منتظر آن شگفتی سازی لحظه آخری باشند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تدابیر امنیتی شدید در محل تمرین تیم ملی

درحالی قرار است تمرین تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه استراگینو مسکو برگزار شود، تدابیر امنیتی خاصی در اطراف ورزشگاه ایجاد شده است به طوری که در دو گیت مجزا تمام وسایل همراه خبرنگاران مورد بازرسی قرار می‌گیرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پیروزی ایران مقابل لیتوانی با گل انصاری فرد

تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار دوستانه خودش پیش از رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، امشب و از ساعت ۱۹:۳۰ مقابل لیتوانی قرار گرفت. دیداری که به درخواست کی روش پشت درب های بسته و بدون پخش تلویزیونی برگزار شد.تیم ملی فوتبال ایران در دیداری تمرینی برابر تیم ملی لیتوانی به پیروزی یک بر صفر رسید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تصویری از دختری که در تمرین تیم ملی سوژه شد

تمرین تیم ملی صبح امروز در کمپی در حاشیه مسکو برگزار شد. به خاطر دوری کمپ از مرکز شهر مسکو تعداد کمی از هواداران ایرانی برای تماشای تمرین آمده بودند. در این میان هیجان یک دختر مشهدی ساکن مسکو توجه خبرنگاران را به خود جلب کرد. او که حسابی ذوق زده شده بود برای سلفی گرفتن با سردار آزمون آنقدر هیجان داشت که سوژه خبرنگاران خارجی شود و برای مصاحبه با او تلاش کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

حرف هایش خنده دار است ؛صلاح بالاخره پاسخ راموس را داد

محمد صلاح، بدون شک یکی از بهترین های این فصل بوده و حالا او در مصاحبه ای اختصاصی با مارکا، درباره اتفاقات عجیبی که به خصوص در پایان فصل تجربه کرد، صحبت کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید