اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ عامل مهم در خستگی و ضعف پاها/ کاهش وزن با گوشت این پرنده! /۷ درمان خانگی ارزان برای کمک به از دست دادن چربی شکم

نگام ، سلامت و پزشکی _ «اوتیسم» با آلرژی‌های غذایی ارتباط دارد ، چند نکته ساده برای سالم غذا خوردن در رستوران ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

عامل مهم در خستگی و ضعف پاها

ضعف پاها و بیماری حرکتی یک اختلال عصبی حرکتی شایع است که در ردیف «اختلالات خواب» طبقه‌بندی می‌شود؛ زیرا سبب اختلال در خواب شبانه می‌شود و اگر شما به این بیماری دچار باشید، وقتی نشسته یا دراز کشیده‌اید، شدیداً و مدام در پاهایتان احساس ضعف و ناراحتی می‌کنید و می‌خواهید بلند شوید، راه بروید و پاهایتان را ماساژ دهید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کاهش وزن و خوش اندامی از دغدغه های امروزه ی خانم ها می باشد. رژیم غذا و طریقه ی طبخ مواد غذایی بسیار در این امر موثر است. بعضی از افراد علاقه ی زیادی به خوردن گوشت دارند اما به دلیل چاق شدن از خوردن آن سرباز می زنند. گوشت بوقلمون گزینه ی خوبی برای افرادی است که در رژیم های لاغری هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

۷ درمان خانگی ارزان برای کمک به از دست دادن چربی شکم

کاهش مصرف کربوهیدرات ها و افزایش مصرف پروتئین یکی از سریع ترین راه ها برای از دست دادن چربی شکمی است. پروتئین به تعادل قند خون و سطوح پایین انسولین کمک می کند. اگر مصرف کربوهیدرات را نمی توانید نادیده بگیرید، نوع ساده آن مانند نان سفید یا ماکارونی را کنار بگذارید و به جای آن کربوهیدرات های پیچیده مانند میوه های فصلی، سبزیجات ریشه ای و کاهو را به رژیم تان بیفزایید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

«اوتیسم» با آلرژی‌های غذایی ارتباط دارد

تایج تازه‌ترین تحقیقات نشان داده است، اوتیسم به آلرژی‌های غذایی ربط پیدا می‌کند.براساس بررسی‌های صورت گرفته، حساسیت‌های غذایی در کودکان مبتلا به اوتیسم حداقل دو برابر بیش از دیگر کودکان است.آمار و ارقام حاکی از آن است که از هر ۵۹ کودک، یک کودک مبتلا به اوتیسم است و هر ۱۳ کودک مبتلا به اوتیسم، یک کودک حساسیت‌های غذایی دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چند نکته ساده برای سالم غذا خوردن در رستوران

شاید تصور کنید هنگامی که بیرون از خانه در رستوران غذا می خورید، رعایت رژیم غذایی معمولتان کار مشکلی است. ما برای شما نکاتی را معرفی می کنیم که با رعایت آن ها می توانید در رستوران غذای سالم و رژیمی بخورید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید