اخبار روز حوادث ؛ راکب موتورسواری که بر اثر سرعت زیاد سرش ترکید/ جسد پسر ۷ ساله ماهشهری در خرمشهر پیدا شد/ او را آتش زدند /گردشگر آلمانی: ۲ جوان ایرانی گفتند برویم جاهای دیدنی مازندران را ببینیم/ چاقو زیرگلویم گذاشتند و …

نگام ، حوادث _ مرد ۶۲ ساله: زن صیغه‌ای ۳۵ ساله‌ام را با ۲ جوان در پارک دیدم، چند ضربه کارد حواله‌اش کردم و تمام! ، کلاهبرداری ۴۰۰۰ میلیاردی از یک بانک در تهران ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

تصویر دلخراش راکب موتورسواری که بر اثر سرعت زیاد سرش ترکید + عکس

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از یک تصادف منجر به فوت در روز گذشته خبر داد: ساعت ۵:۱۵ صبح روز گذشته یک دستگاه موتورسیکلت در محور غرب به شرق آزادراه تهران – کرج محدوده پل آزادگان واژگون می شود. علت این حادثه تخطی راکب موتورسیکلت از سرعت مطمئنه و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جسد پسر ۷ ساله ماهشهری در خرمشهر پیدا شد/ او را آتش زدند

صبح چهارشنبه ۱۶ خرداد زن جوانی هراسان به پلیس شهرستان ماهشهر در استان خوزستان رفت و ناپدید شدن پسرش را گزارش کرد.این مادر گفت: پسرم برای خرید از خانه بیرون رفت اما دیگر برنگشت.بدین ترتیب ناپدید شدن پسر ۷ ساله به تمامی واحدهای گشت اعلام شد و مشخصات او در سیستم پلیس به ثبت رسید تا در صورت مشاهده پسرک موضوع به آنها گزارش شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

گردشگر آلمانی: ۲ جوان ایرانی گفتند برویم جاهای دیدنی مازندران را ببینیم/ چاقو زیرگلویم گذاشتند و …

دو سارق زورگیر که اموال یک گردشگر آلمانی را در مازندران سرقت کرده بودند از سوی پلیس ردیابی و بازداشت شدند.عملیات پلیس برای ردیابی این زورگیران با شکایت مرد آلمانی آغاز شد.وی در بیان ماجرا گفت: برای تفریح و گردش از آلمان به ایران آمدم می‌دانستم شمال ایران بسیار دیدنی است به همین خاطر راهی استان گیلان شدم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مرد ۶۲ ساله: زن صیغه‌ای ۳۵ ساله‌ام را با ۲ جوان در پارک دیدم، چند ضربه کارد حواله‌اش کردم و تمام!

مردم با  دیدن این صحنه هولناک ، بلافاصله با پلیس و نیروهای امدادی تماس گرفتند و از فرار مرد مهاجم نیز جلوگیری کردند. دقایقی بعد زن ۳۵ ساله به بیمارستان فارابی مشهد انتقال یافت اما تلاش پزشکان و کادر درمانی برای نجات او به نتیجه نرسید و این زن جوان بر اثر عوارض ناشی از اصابت کارد بزرگ آشپزخانه، جان خود را از دست داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کلاهبرداری ۴۰۰۰ میلیاردی از یک بانک در تهران

پرونده کلاهبرداری ۴۰۰۰ میلیارد ریالی از یک بانک به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا دو متهم اصلی این پرونده به زودی محاکمه شوند. این در حالی است که یکی از متهمان از کشور گریخته است.رسیدگی به این پرونده با شکایت رئیس یکی از شعبه های بانک سرمایه آغاز شد. وی در تشریح ماجرا گفت: از یک سال قبل دو نفر که خود را صاحب شرکت واردات و صادرات در زمینه ماشین آلات معرفی کرده بودن به بانک مراجعه کردند. آنها پس از جلب اعتماد همکارانمان توانستند تسهیلات زیادی دریافت کنند اما حالا با گذشت یکسال از پرداخت وام متوجه شده‌ام آنها در سررسید اقساط وام ها را باز پرداخت نکرده اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید