اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ منتشرکننده فیلم حضور ناصر ملک مطیعی در برنامه دورهمی شناسایی شد/ فرزادجمشیدی: به فرانسه هجرت می‌کنم/رمضان بدون اذان موذن‌زاده و ربنای شجریان و مجری‌گری‌من،رمضان نیست

نگام ، فرهنگ و هنر _ نمایشگاه آثاری از فروید و اوئرباخ در موزه اشتادل ، بازتاب خودکشی‌ دو چهره موفق و ظاهرا خوشحال: هشدار مرکز کنترل بیماری‌ آمریکا ، پاسخ کنسرت‌گذار خواننده سرشناس ترکیه‌ به دفتر موسیقی/ الیاس یالچین‌تاش در ایران روی صحنه می‌رود؟ ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

منتشرکننده فیلم حضور ناصر ملک مطیعی در برنامه دورهمی شناسایی شد

آنچه مشخص است میهمانان برنامه دورهمی در هنگام ضبط این برنامه نمی توانند از تلفن همراه خود برای فیلمبرداری استفاده کنند. هر چند مسئولین این برنامه تمهیدی برای تحویل تلفن های همراه در خارج از استودیو نیز انجام نداده‌اند و انتشار فیلم های غیر رسمی این برنامه نیز تاکنون بی سابقه بوده است.حال بر اساس آخرین اخباری که خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به دست آورده صاحب فیلم حضور ناصر ملک مطیعی در برنامه دورهمی که با گوشی موبایل به شکل غیر قانونی این برنامه را ضبط کرده است توسط تیم برنامه دورهمی شناسایی و پیدا شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

فرزادجمشیدی: به فرانسه هجرت می‌کنم/رمضان بدون اذان موذن‌زاده و ربنای شجریان و مجری‌گری‌من،رمضان نیست

در رسانه‌ها اعلام شد که شما برای اجرای برنامه در شبکه‌های فارسی‌زبان اروپایی دعوت شدید و به احتمال زیاد از ایران می‌روید. این خبر شایعه است یا قرار برای همیشه مهاجرت کنید؟
این دومین‌بار است که برای اجرای برنامه‌های تلویزیونی به خارج از کشور دعوت می‌شوم. نه ‌سال ٨٨ شایعه بود و نه امروز. ‌سال٨٨ از سوی شبکه‌های حوزه خلیج‌فارس دعوت شدم، همان ‌سال در نامه‌ای سرگشاده عنوان کردم که مهاجرت نمی‌کنم. فکر می‌کردم باید بمانم و آموخته‌هایم را به مردم سرزمینم منتقل کنم، همان مردمی که لقب «مرغ سحر» را برایم انتخاب کردند. اما حالا جور دیگری فکر می‌کنم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

نمایشگاه آثاری از فروید و اوئرباخ در موزه اشتادل

موزه اشتادل در فرانکفورت آثاری از فرانک اوئرباخ و لوسین فروید را با عنوان “فرانک اوئرباخ و لوسین فروید: چهره‌ها” به نمایش گذاشته است. آرت دیلی نوشته است: این نمایشگاه از ۱۶ ماه مه آغاز شده است و تا دوازدهم آگوست سال جاری میلادی ادامه خواهد داشت. در این نمایشگاه از این دو هنرمند قریب به ۴۰ نقاشی و طراحی به نمایش گذاشته شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بازتاب خودکشی‌ دو چهره موفق و ظاهرا خوشحال: هشدار مرکز کنترل بیماری‌ آمریکا

جامعه آمریکا از دو خودکشی پیاپی تکان خورد و به حیرت درآمد. در پیامد این دو خبر تکان‌دهنده، مرکز کنترل بیماری‌های دولت فدرال هشدار داد که خودکشی در اثر بیماری افسردگی روانی، به خطری آشکار و حاضر در جامعه تبدیل شده، و در ۱۸ سال گذشته، رو به افزایش بوده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پاسخ کنسرت‌گذار خواننده سرشناس ترکیه‌ به دفتر موسیقی/ الیاس یالچین‌تاش در ایران روی صحنه می‌رود؟

برگزاری کنسرت ایلیاس یالچین‌تاش، خواننده سرشنس ترک در کیش، هنوز در پرده ابهام قرار دارد.در حالی که امروز صبح، دفتر موسیقی وزارت ارشاد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد هیچ مجوزی برای اجرای الیاس یالچین‌تاش در جزیره کیش صادر نشده است (اینجا)، موسسه برگزارکننده کنسرت این خواننده ترک تاکید کرد اجرای موردنظر طبق برنامه قبلی روی صحنه خواهد رفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید