اخبار روز ورزشی ؛ مهاجم تیم ملی ایران به هواداران اورتون پیشنهاد شد! / افشاگری مازیار ناظمی درباره گزارشگر اعزامی به جام جهانی

نگام ، ورزشی _ ۳ فوق ستاره، گران تر از ۹ تیم جام جهانی! ، کی‌روش: آزمون ستاره تیم من نیست!/ امیدوارم رونالدو در برابر ما روز خوبش نباشد ، کازرانی: تیم‌ملی فوق‌العاده‌ای داریم/ کی‌روش در آنالیز کردن تیم‌ها نابغه است ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

مهاجم تیم ملی ایران به هواداران اورتون پیشنهاد شد!

در آستانه آغاز رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، رسانه های انگلیسی در گزارشی به جذابیت های جام برای طرفداران تیم اورتون پرداخته اند و پنج چیزی که آن ها باید در این رقابت ها پیگیری کنند را فهرست کرده اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

افشاگری مازیار ناظمی درباره گزارشگر اعزامی به جام جهانی

مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش در اینستاگرامش نوشته نوبت اعزام گزارشگر به جام جهانی این بار باید به محمدرضا احمدی می رسید اما به خواست عادل فردوسی پور ، احمدی که از سوی برنامه ۲۰۱۸ برای اجرا دعوت شده بود، قید حضور در جام جهانی را زد و در تهران ماند تا این سهمیه به پیمان یوسفی برسد. ناظمی البته به طور تلویحی نوشته که این مسابقات حق سرهنگ علیفر بوده که باز هم از او دریغ شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۳ فوق ستاره، گران تر از ۹ تیم جام جهانی!

حدود ۹ میلیارد پوند ارزش بازیکنانی است که در جام جهانی ۲۰۱۸ به میدان می روند که ارزش سه بازیکن یعنی نیمار، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو از مجموع ۹ تیم در جام جهانی بیشتر است. نیمار که با قرارداد ۲۰۰ میلیون پوندی تابستان گذشته از بارسلونا به پاری سن ژرمن منتقل شد، گرانترین بازیکن فوتبال جهان معرفی شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کی‌روش: آزمون ستاره تیم من نیست!/ امیدوارم رونالدو در برابر ما روز خوبش نباشد

تمرینات تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در کمپ مسکو در باکوفکا جریان دارد. تمرینات تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران روز گذشته (شنبه) با حضور خبرنگاران و تماشاگران زیادی برگزار شد. حضور بازیکنانی هم‌چون سردار آزمون، سعید عزت اللهی و میلاد محمدی که در لیگ روسیه بازی می‌کنند، برای خبرنگاران این کشور از جذابیت بالایی برخوردار بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

“۲ اصفهانی دیگر به فدراسیون فوتبال بروند،‌ می‌شود کنسول‌گری اصفهان!” ؛کازرانی: تیم‌ملی فوق‌العاده‌ای داریم/ کی‌روش در آنالیز کردن تیم‌ها نابغه است

مدافع تیم ملی ایران در جام جهانی ۷۸ از دوران فوتبالش و ناملایمتی که پیش از المپیک مونترال نسبت به او رخ داد می‌گوید. او همچنین درباره تیم‌ملی فوتبال در آستانه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه معتقد است، ایران تیم فوق‌العاده‌ای در اختیار دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید