اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ از کار افتادن کلیه + علت، علائم و راه های درمان/ مواد غذایی چربی سوز برای لاغری آسان و موثر!!/رابطه جنسی برای مبتلایان به دیابت چگونه است؟

نگام ، سلامت و پزشکی _  این نوشیدنی عملکرد قلب را بهبود می‌بخشد ،  روش نابودی باکتری ها بدون آنتی بیوتیک کشف شد ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

از کار افتادن کلیه + علت، علائم و راه های درمان

کلیه مسئول دفع مواد و مایعات اضافی موجود در خون است. از کار افتادن کلیه می تواند عوارض وخیمی برای فرد ایجاد کند و حتی منجر به مرگ وی شود. در ادامه با علت، علائم و عوامل افزایش دهنده خطر از کار افتادن کلیه و راه های درمان این بیماری مزمن کلیه بیشتر آشنا می‌شوید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مواد غذایی چربی سوز برای لاغری آسان و موثر!!

این روزها لاغری، دغدغه بیشتر خانم ها و آقایان است و برای لاغر شدن تقریبا هر روشی را امتحان می کنند حتی راه های سخت! نکته اول اینکه برای لاغر شدن باید صبحانه کامل را درست سر ساعت مشخص بخورید اما شام نخوردن باعث خواب راحت می شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رابطه جنسی برای مبتلایان به دیابت چگونه است؟

قند خون شما می تواند تاثیر زیادی بر روی تمایلات و عملکرد جنسی تان داشته باشد و مطمئنا این تاثیر خوب نخواهد بود. دکتر لارن استرچر Lauren Streicher، استاد بالینی زنان و زایمان در دانشکده پزشکی فینبرگ، در این باره می گوید: شرایط پزشکی و بیماری هایی مانند دیابت باعث می شوند زندگی جنسی شما به حالت تعلیق در آید. افراد مبتلا به دیابت برای رسیدن به رضایت جنسی با موانع زیادی روبه رو هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

این نوشیدنی عملکرد قلب را بهبود می‌بخشد

متخصصان در ادامه بررسی‌ها روی چگونگی تاثیر کافئین روی سلامت دریافتند این ماده نمی‌تواند برای قلب مضر باشد. اغلب به بیماران مبتلا به فیبریلاسیون دهلیزی آریتمی قلب توصیه می‌شود از مصرف کافئین خودداری کنند.متخصصان استرالیایی با اشاره به این موضوع مدعی شده‌اند که این ماده محرک می‌تواند با بهبود عملکرد قلب مرتبط باشد. علاوه بر این، نحوه مصرف این ترکیب نقش قابل توجهی در این خصوص ایفا می‌کند.
برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

روش نابودی باکتری ها بدون آنتی بیوتیک کشف شد

آنتی بیوتیک های متداول موجب مرگ باکتری های خوب و بد موجود در روده شده و می تواند به بروز انتروکولیت با غشای کاذب منجر شود که یک عارضه شدید و نادر در روده محسوب می شود.اکنون محققان توانستند سه نوع آنتی بیوتیک جدید را در آزمایشگاه تولید کنند که با جلوگیری از توصیف ژن های حیاتی باکتری کلستریدیوم دیفیسیل فقط این نوع باکتری را از بین ببرد و بر خلاف آنتی بیوتیک های متداول، موجب مرگ سایر باکتری ها نشود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید