اخبار روز ورزشی ؛ اظهار نظر جالب سرمربی اسپانیا درباره تیم‌ملی ایران / چرا فیفا به ماجرای نایکی و تحریم فوتبال ایران ورود نکرد؟

نگام ، ورزشی _ پیش‌بینی شش امتیازی ماهینی از صعود ایران ، پاشازاده: مشکلات سیاسی اجازه نداد با تیم‌های قوی بازی کنیم/ قطعا نمایش خوبی در جام‌جهانی داریم ، کی‌روش فعال‌ترین چهره تمرین تیم ملی (عکس) ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

اظهار نظر جالب سرمربی اسپانیا درباره تیم‌ملی ایران

خولن لوپتگی در گفت‌وگو با خبرگزاری آلمان (DPA) در مورد اولین بازی تیمش در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و چگونگی مهار فوق‌ستاره پرتغال گفت: یک تیم پشت رونالدو هستند. ما به کیفیت تیمی پرتغال احترام می‌گذاریم که یکی از منحصربه‌فردترین بازیکنان تاریخ فوتبال را در اختیار دارد، بازیکنی که در دو سال اخیر در سطح شگفت‌انگیزی بازی کرده است. این باعث می‌شود پرتغال قدرتمندتر شود اما سعی می‌کنیم با آنها بجنگیم و این را با سبک بازی خاص خود می‌توانیم انجام دهیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چرا فیفا به ماجرای نایکی و تحریم فوتبال ایران ورود نکرد؟

فدراسیون جهانی فوتبال با وجود قواعد سختی که درباره تبعیض در فعالیت‌هایش دارد، به موضوع تحریم نایکی و فوتبال ایران ورود نکرد. این موضوع شائبه‌هایی را به وجود آورد اما ظاهرا فیفا نیز دلایل خاص خود را داشته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پیش‌بینی شش امتیازی ماهینی از صعود ایران

حسین ماهینی که در فصل گذشته با حضور در پست‌های مدافع راست، مدافع چپ، مدافع میانی و هافبک دفاعی به عنوان آچار فرانسه این تیم از او یاد می‌شد، در نهایت نتوانست جایی در لیست تیم ملی همانند دوره قبلی جام جهانی کسب کند. او که در جام جهانی برزیل جزو لیست کارلوس کی روش محسوب می‌شد اکنون امیدوار است علیرغم گروه سختی که نصیب ایران شده، آنها موفق به کسب پیروزی در جدال با مراکش و پرتغال شوند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

“نباید با تکیه بر عملکرد بازیکنان مقابل ترکیه، مته به خشخاش بزنیم” ؛پاشازاده: مشکلات سیاسی اجازه نداد با تیم‌های قوی بازی کنیم/ قطعا نمایش خوبی در جام‌جهانی داریم

مهدی پاشازاده یک روز پیش از دیدار تیم ملی فوتبال ایران و ترکیه به همراه علی دایی در کمپ باشگاه بشیکتاش که محل تمرین تیم ملی است، حضور پیدا کردند تا حمایتشان را از تیم ملی در راه آماده‌سازی برای جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه نشان داده باشند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کی‌روش فعال‌ترین چهره تمرین تیم ملی (عکس)

تیم ملی ایران در حال آماده سازی است و وقتی کارلوس کی روش با لباس گرمکن در وسط میدان پابه توپ می شود یعنی ماجرا جدی تر از همیشه هم هست. کی روش اینروزها با چهره یک ژنرال که سربازانش را برای یک نبرد بزرگ و حماسی آماده می کند در تمرینات حضور پیدا می کند و فعال ترین چهره تمرین تیم ملی هم هست. او پا به پای بازیکنانش تمرین می کند و پا به توپ می شود و در چنین شرایطی بازیکنان نیز با انگیزه و جدیت بسیار بالایی در تمرین حاضر می شوند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید