اخبار روز حوادث ؛ اعدام قاتل ندای ۶ ساله مشهدی در ملاعام / هدیه یک پسر به دوست دخترش، جنایت او را لو داد

نگام ، حوادث _ ازدواج با خواستگارقبلی ام بدلیل مخالفت خانواده منتفی شد؛ با پسر دیگری دوست شدم و او را کشتم ، پرونده «پزشک تبریزی» به شعبه ۲۴ دیوان عالی کشور ارسال شد ، زنی که شوهر معتادش را با قندشکن کشت،دیوانه بود ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

حکم پرونده متهم به قتل ندا صادر شد ؛ اعدام قاتل ندای ۶ ساله مشهدی در ملاعام + عکس

شب هفتم فروردین گذشته، اهالی شهرک شهید رجایی مشهد با دیدن جسد دختری خردسال که درون کیسه قرار داشت، بلافاصله ماجرا را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دادند. دقایقی بعد، خبر کشف جسد دختر بچه در شهرک پیچید و بدین ترتیب ماموران انتظامی با تایید درستی خبر، موضوع را به قاضی ویژه قتل عمد اعلام کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

هدیه یک پسر به دوست دخترش، جنایت او را لو داد

پسر جوانی که با همدستی دوپسر دیگر هنگام سرقت کیف و موبایل یک زن در بهشت زهرا باعث مرگ وی شده بودند صبح دیروز در شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند. رسیدگی به این پرونده از ۲۸فروردین سال ۹۳ با مرگ زن ۵۰ساله‌ای در پی حمله دزدان کیف قاپ آغاز شد. کارآگاهان جنایی در جریان تحقیقات دریافتند این زن هنگامی که بر سر مزار یکی از بستگانشان به بهشت زهرا رفته بود مورد حمله چند سارق جوان قرار گرفته و با ضربه‌ای که دزدان بر سرش وارد کردند تا کیف و موبایلش را بدزدند کشته شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ازدواج با خواستگارقبلی ام بدلیل مخالفت خانواده منتفی شد؛ با پسر دیگری دوست شدم و او را کشتم

۱۵ خرداد امسال گزارشی از کشف جسدی سوخته در اطراف یکی از روستاهای شهرستان اراک به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام شد که بلافاصله مأموران انتظامی و تیمی از مأموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس استان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پرونده «پزشک تبریزی» به شعبه ۲۴ دیوان عالی کشور ارسال شد

بابک بابازاده ۱۶ اردیبهشت ماه گفته بود که پرونده موکلم در دیوان عالی کشور ثبت شده و در مرحله رسیدگی است.وکیل مدافع پزشک تبریزی نیز پیش از این گفته بود: چهار جلسه برای رسیدگی به این پرونده در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان آذربایجان شرقی برگزار شد و در نهایت بعد از برگزاری چهار جلسه، ۲۹ اسفند ماه سال ۹۶، رای صادر شد و در نهایت لایحه اعتراضی خود را تنظیم و ثبت کردیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

زنی که شوهر معتادش را با قندشکن کشت،دیوانه بود

بعد از ظهر ۷ اردیبهشت سال گذشته زن میانسالی در تماس با پلیس از وقوع یک جنایت خبر داد و گفت: یکی از همسایه هایمان جسدی را درون پتو پیچیده و از خانه بیرون می‌برد.به‌دنبال این خبر مأموران کلانتری ۱۲۸ تهران نو راهی محل حادثه در خیابان ششم نیروی هوایی پیروزی شدند. آنها زن میانسالی را دیدند که جسدی را داخل پتو پیچیده و قصد سوار شدن بر خودرو را دارد.با کشف جسد موضوع به بازپرس کشیک قتل و تیم تحقیق اعلام و زن میانسال دستگیر شد. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد این زن ۱۵ سال قبل به خاطر اعتیاد از همسرش – مقتول- جدا شده و حاصل زندگی آنها دختری ۲۵ ساله است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید