یکی از نزدیکان احمدی‌نژاد: انتشار خبر کاندیداتوری احمدی‌نژاد برای تحت‌الشعاع قرار دادن عکس‌های اخیر بقایی بود ، درسال ۱۴۰۰ خیلی چیزها تغییر خواهد کرد.

نگام ، سیاسی _ بهمن شریف‌زاده، یکی از نزدیکان محمود احمدی‌نژاد گفت : احمدی‌نژاد حرفی از کاندیداتوری برای انتخابات ۱۴۰۰ نزده و نمی‌زند ، او معتقد است انتشار خبر کاندیداتوری احمدی‌نژاد برای تحت‌الشعاع قرار دادن عکس‌های اخیر بقایی بود ، این  روحانی نزدیک به محمود احمدی‌نژاد تاکید می کند انتشار اخبار درباره کاندیداتوری احمدی‌نژاد در انتخابات آینده دروغ است و او درباره این موضوع حرفی نزده‌ و نمی‌زند.

 بهمن شریف‌زاده، روحانی نزدیک به رئیس دولت‌های نهم و دهم اخبار مربوط به قصد محمود احمدی‌نژاد برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ را رد کرد و گفت: «آقای احمدی‌نژاد اصلاً در این باره حرفی نزده‌اند و نخواهند زد.»

او همچنین با بیان اینکه مرخصی که اخیراً به حمیدرضا بقایی دادند برای این بود که تأثیر اعتصاب غذای ایشان بر مردم را مهار کنند،‌ به«اعتمادآنلاین»‌ گفت:‌ «قرار بود بعد از ۶ روز مرخصی، ایشان به بیمارستان منتقل شوند اما به این وعده عمل نشد. بعد از اینکه به وعده عمل نشد آن عکس‌ها از آقای بقایی منتشر شد.»

شریف زاده اضافه کرد: «انتشار تصاویر آقای بقایی سند محکمی بر وجود اعتصاب غذای ایشان بود که جو بزرگی ایجاد کرد. برای اینکه این جو بزرگ مهار شود باید یک خبر داغ آن را تحت‌الشعاع قرار می‌داد بنابراین خبر کذبی مثل حضور آقای احمدی‌‌نژاد برای انتخابات ۱۴۰۰ را مطرح کردند.»

شریف‌زاده مدعی است فضای سیاسی کشور در سال ۱۴۰۰ بسیار متفاوت خواهد بود و خیلی چیزها تغییر خواهد کرد.