اخبار روز ورزشی ؛ بیانیه “نایکی” درباره کفش بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران / کاسیاس: اسپانیا بازی آسانی در گروه B ندارد

نگام ، ورزشی _ ماجرای اخراج یکی از همراهان تیم ملی در مسکو چه بود؟ ، مرسی عادل برای جواهری که بعد از ۴۰ سال برگرداندی ، پرحاشیه‌ترین تمرین جام‌جهانی با حضور مسی و دوستان ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

بیانیه “نایکی” درباره کفش بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران

اخیرا کمپانی نایکی اعلام کرده بود که نمی‌تواند به بازیکنان تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران برای بازی‌های جام جهانی  ۲۰۱۸ روسیه کفش بدهد، دلایل مختلفی برای این اتفاق در رسانه‌ها مطرح شد که در نهایت کمپانی نایکی در بیانیه‌ای اعلام کرد دلیل این اتفاق تحریم‌های آمریکا علیه ایران است.در این بیانیه آمده است: تحریم‌های آمریکا به این معنا است که نایکی به عنوان یک کمپانی آمریکایی نمی‌تواند کفش فوتبالیست‌های تیم‌ ‌ملی ایران را در حال‌ حاضر تامین کند، تحریم‌ها سال‌ها است که وجود دارد اما بر اساس قانون قابل اجرا هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

استقبال گسترده روس ها از سمینار فیفا ؛ کاسیاس: اسپانیا بازی آسانی در گروه B ندارد

فدراسیون جهانی فوتبال فیفا در راه استقبال از جام بیست و یکم این روزها با دعوت از چهره های سرشناس فوتبال جهان سمینارهایی برای علاقمندان به فوتبال قهرمانی در روسیه برگزار می کند که تازه ترین مهمان این سمینار کسی نبود جز ایکر کاسیاس دروازه بان افسانه ای اسپانیا و قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ماجرای اخراج یکی از همراهان تیم ملی در مسکو چه بود؟

تیم ملی فوتبال ایران پس از اردوی نسبتا طولانی در ترکیه و انجام دو دیدار تدارکاتی در حالی وارد مسکو شد که کارلوس کیروش در همان روزهای اغازین حضور در روسیه یکی از همراهان تیم را از اردو اخراج کرد، موضوعی که به تفاسیر و تعابیر مختلف رسانه ای شد اما کمتر جزییات این موضوع منتشر شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مرسی عادل برای جواهری که بعد از ۴۰ سال برگرداندی ؛ نه علی پروین فلفلی گفت نه آمدن حشمت آسمان را به زمین دوخت

قاب تلویزیون با بیست هجده ، چقدر زیبا تر شد. اگر حالا هنری ها داغ ندیدن ناصر ملک مطیعی و فردین را از قاب سیما تا ابد در دل خواهند داشت ، ورزشی ها و عشق فوتبال ها ولی به خود خواهند بالید که بعد از ۴۰ سال یک بار دیگر ، مرد خوش صحبت و موفق ترین مربی ایرانی تاریخ را از قاب تلویزیون خانگی شان دیدند.دیدند جنتلمنی را که چه شیوا سخن می گوید. چه دوست داشتنی و احتمالا چه حسرت ها خوردند از این ۴۰ سالی که چنین جواهری عمر فوتبالی اش تباه شد یا صرف ساختن بهترین ستاره های کشورهای خلیج فارس شد چون اگر اینجا می ماند احتمالا همان شور و حال دهه شصتی که خیلی از ستاره های هم عصرش را یا به خارج فراری داد و یا مثل ناصر ملک مطیعی عطا بهمنش و خیلی های دیگر چون فردین می ماند و در تنهایی ، غصه می خورد ، عصه می خورد ، غصه می خورد و در نهایت می مرد از غمباد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پرحاشیه‌ترین تمرین جام‌جهانی با حضور مسی و دوستان

در حالی که تصور می شد تمرین تیم ملی آرژانتین نیز به مانند تیم های حاضر در جام جهانی حداقل برای دقایقی به روی خبرنگاران باز باشد این اتفاق نیفتاد تا نفرات حاضر در کمپ مسی و یارانش در نهایت با دست خالی مجبور به ترک شوند. اتفاقی که پیش از این و توسط آرژانتینی ها در اردوی بارسلون نیز اتفاق افتاده بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید