اخبار روز حوادث ؛ دستگاه تراش آسفالت، پژو ۴۰۵ و سرنشینانش را تکه تکه کرد + عکس ها/ توفان شب گذشته در تهران ۱۸ مصدوم داشت / بدهکار۲.۵میلیاردی،طلبکارش را کشت ؛ قاتل از یونان به ایران برگردانده شد

نگام ، حوادث _ حکم قصاص برای مردی که بخاطر متلک گفتن به همسرش، مرتکب قتل شد  ، نقشه فراری دادن برادر زندانی شکست خورد/متهم خودش را به بیهوشی زد و با همین حیله،گریخت ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

دستگاه تراش آسفالت، پژو ۴۰۵ و سرنشینانش را تکه تکه کرد + عکس ها

سرهنگ احسان مومنی ، در این باره گفت: در ساعت۱۳:۳۵ امروز دوشنبه یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید یاسینی درحال حرکت بود که با یک دستگاه تراش آسفالت که در حاشیه راه متوقف شد بود، برخورد کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

توفان شب گذشته در تهران ۱۸ مصدوم داشت

در پی وزش باد شدید شب گذشته  با سرعت ۸۳ کیلومتر در ساعت در استان تهران ۱۸ نفر دچار مصدومیت شدند که از این تعداد ۵ نفر پس از درمان اولیه با آمبولانس به بیمارستان منتقل و سایر مصدومان نیز در محل درمان شدند.علت مصدومیت این افراد سقوط دکل، درخت و ریزش سنگ گزارش شده است. توفان دوشنبه شب در استان تهران با آذرخش همراه بود که این وضعیت بیشتر مناطق پایتخت بویژه در مناطق جنوبی، مرکزی و شرقی را در برگرفت و در برخی نقاط همراه با بارش پراکنده باران بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بدهکار۲.۵میلیاردی،طلبکارش را کشت/ قاتل از یونان به ایران برگردانده شد

ششم اسفند سال گذشته مأموران کلانتری ۲۱ وحیدیه از کشف جسد سوخته‌ای در پشت دیوار باغی در روستای «مهرآذین» بخش ملارد شهریار با خبر شدند.با اعلام موضوع بلافاصله مأموران راهی محل حادثه شدند و در نخستین تحقیقات دریافتند جسد متعلق به یک مرد است که پس از قتل بدنش را به آتش کشیده‌اند. بدین ترتیب تحقیقات تخصصی برای کشف راز این جنایت هولناک با حضور بازپرس ویژه قتل و تیمی از کارآگاهان در دستور کار قرار گرفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

حکم قصاص برای مردی که بخاطر متلک گفتن به همسرش، مرتکب قتل شد

لحظاتی بعد تیمی از مأموران روانه بیمارستان شدند. بررسی‌ها نشان داد چند روز قبل درگیری خونینی بین چند مرد جوان در حوالی خیابان اتابک رخ داده است که در جریان آن مقتول با اصابت چاقو بشدت زخمی و به بیمارستان منتقل شده است.مأموران در نخستین گام دریافتند مرد دیگری نیز در این درگیری مجروح شده است. بنابراین از مرد زخمی که بهمن نام دارد، تحقیق کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

نقشه فراری دادن برادر زندانی شکست خورد/متهم خودش را به بیهوشی زد و با همین حیله،گریخت

ظهر ۲۰ خرداد سه زندانی درحالی که دستبند به دست داشتند سوار بر خودرو پژو شده تا توسط دو مأمور بدرقه از دادگستری شهرستان رامشیر به زندان رامهرمز منتقل شوند. دو متهم به جرم تیراندازی به مأموران کلانتری و حمل سلاح گرم بازداشت بودند و نفر سوم متهمی بود که با آنها هم جرم نبود اما به‌همراه آنها به زندان منتقل می‌شد.خودرو حمل متهمان ۲۰ کیلومتری از دادگستری شهرستان رامشیر فاصله گرفته بود که یک موتور سوار درحالی که صورتش را با پارچه پوشانده بود از سمت راست خودرو حرکت کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید