اخبار روز ورزشی ؛ کی‌روش و تابارس با تجربه‌ترین سرمربیان جام جهانی / لوپتگی در آستانه اخراج از تیم ملی اسپانیا

نگام ، ورزشی _ سرمربی اسبق رئال مادرید: پیشنهاد تراکتورسازی خیلی جالب بود/ به دنبال قهرمانی در ایران هستم ، شرایط عجیب ایران در کنگره مهم فیفا ، درگیری لفظی در بوکس بر سر بازیهای آسیایی ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی  بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

کی‌روش و تابارس با تجربه‌ترین سرمربیان جام جهانی

جام جهانی ۲۰۱۸ فردا (پنج‌شنبه) با دیدار تیم روسیه و عربستان آغاز می‌شود. واشنگتن تابارس و کارلوس کی‌روش چهارمین تجربه خود را در جام جهانی خواهند داشت. آن‌ها جز سرمربیانی هستند که بارها حضور در بزرگ‌ترین فستیوال فوتبالی را تجربه کردند. در این میان کارلوس‌ آلبرتو پریرا با ۶ حضور بالاتر از همه قرار دارد. در ادامه‌ به با تجربه‌ترین سرمربیان تاریخ جام جهانی اشاره می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ادعای مارکا ؛ لوپتگی در آستانه اخراج از تیم ملی اسپانیا

روز گذشته یک خبر عجیب و غیرمنتظره، فوتبال اسپانیا را شگفت زده کرد. خبر این بود که لوپتگی هدایت رئال مادرید را پذیرفته و با این تیم قراردادی سه ساله امضا کرده است. او در حالی سرمربی رئال مادرید شده است که تا ۲۰۲۰ با تیم ملی اسپانیا قرارداد داشت و همین دو هفته پیش، قراردادش را تمدید کرده بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سرمربی اسبق رئال مادرید: پیشنهاد تراکتورسازی خیلی جالب بود/ به دنبال قهرمانی در ایران هستم

جان توشاک که به تازگی با امضای قراردادی سه ساله هدایت تیم فوتبال تراکتورسازی را برعهده گرفته است، در گفت‌وگو با روزنامه اسپانیایی «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا در پاسخ به این پرسش که «از سفرهای طولانی مدت خسته نشده‌اید؟»، گفت: پس از کار کردن در کشورهای جمهوری آذربایجان، مقدونیه، مراکش و ترکیه به چنین سفرهایی عادت دارم. وقتی هم که به قهرمانی می‌رسید، خستگی از تن‌تان خارج می‌شود و این چیزی است که از کار در ایران به دنبالش هستم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

نه آمریکا – نه مراکش؛ میزبان ها را نمی خواهیم ؛ شرایط عجیب ایران در کنگره مهم فیفا

رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ از پنجشنبه شب رسما آغاز می شود و تب فوتبال در دنیا به مدت یک ماه به اوج خود خواهد رسید.اما اتفاق مهم دیگری در عرصه جهانی فوتبال، قبل از شروع جام جهانی در شهر مسکو خواهد افتاد. پایتخت روسیه در فاصله ۲۴ ساعت مانده به آغاز جام جهانی ۲۰۱۸، میزبان شصت و هشتمین کنگره فیفا است که در آن کشور میزبان جام جهانی ۲۰۲۶ رسما معرفی و اعلام خواهد شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

درگیری لفظی در بوکس بر سر بازیهای آسیایی

طبق شنیده ها و پس از مطرح شدن موضوع افزایش سهمیه های تیم ملی بوکس از سه ملی پوش به پنج بوکسور جهت حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، گویا جلسه ای پنج نفره به میزبانی فدراسیون بوکس برگزار شده است تا در خصوص انتخاب نفرات اعزامی تصمیمات نهایی از سوی کادرفنی و سرمربی تیم ملی گرفته شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید