اخبار روز حوادث ؛ رئیس سازمان پزشکی قانونی: قصور پزشکی در بیش از ۲۷۰۰ پرونده محرز شد ؛ جراحی زنان و زایمان و نازایی با ۸۳۳ پرونده در ردیف اول / وقتی در خانه دوستم به هوش آمدم خودم را در خلوت شوهر او دیدم ؛ بعداز این ماجرا شوهرم مرا طلاق داد!

نگام ، حوادث _ اختلاس میلیاردی یک مقام دولتی در قزوین/ متهم در بازداشت پلیس است ، ۴ شاکی جدید در پرونده ناظم متخلف مدرسه پسرانه ، قاتل بنیتای ۸ماهه: عذاب وجدان دارم،مرا اعدام کنید/ پدر قاتل: هرچه بخواهید پول می دهم،اعدامش نکنید ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

رئیس سازمان پزشکی قانونی: قصور پزشکی در بیش از ۲۷۰۰ پرونده محرز شد/ جراحی زنان و زایمان و نازایی با ۸۳۳ پرونده در ردیف اول

گاهی پیش می آید پزشک آن گونه که باید به وظایف خود عمل نمی کند و به صورت اتفاقی و غیرعادی نتیجه ای متفاوت از نتیجه معمول حاصل می شود؛ در این موارد مساله خطا، تخلف، قصور یا تقصیر پزشک مطرح می شود که پیامد حقوقی آن برای پزشک و بیمار متفاوت است.انتظار بیمار از پزشک، داشتن دقت و مهارت است که متاسفانه گاهی نبود این دو عامل سبب بروز حوادث و تشدید بیماری افراد و حتی گاهی به فوت بیمار منجر می شود، از چنین اتفاقاتی معمولا به عنوان قصور پزشکی یاد می شود زیرا معمولا ماهیتی عمدی ندارند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

وقتی در خانه دوستم به هوش آمدم خودم را در خلوت شوهر او دیدم / بعداز این ماجرا شوهرم مرا طلاق داد!

مدتی پیش زن ۴۳ساله ای به نام فائقه به کلانتری در غرب تهران رفت و از یک زوج جوان شکایت کرد. وی گفت: مدتی پیش با زنی به نام آناهیتا آشنا شدم. رفت و آمد های ما با هم ادامه داشت تا اینکه او چند بار مرا به خانه اش دعوت کرد. آخرین بار وقتی به خانه او رفته بودم همسر آناهیتا به نام فرهاد مرا آزار داده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اختلاس میلیاردی یک مقام دولتی در قزوین/ متهم در بازداشت پلیس است

آرش مرادی امروز در قزوین از اختلاس میلیاردی یکی از کارکنان ادارات دولتی و دستگیری وی در قزوین خبر داد و اظهار کرد: در پی وصول دستور قضائی مبنی بر وقوع اختلاس در یکی از ارگان‌های دولتی، با توجه به اهمیت موضوع سریعا در دستور کار اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۴ شاکی جدید در پرونده ناظم متخلف مدرسه پسرانه

پدر یکی از دانش‌آموزان شاکی به «ایران» گفت: صبح دیروز سه‌شنبه، ۴ خانواده دیگر که تاکنون شکایت‌شان را از ناظم متخلف و مسئولان مدرسه به طور رسمی مطرح نکرده بودند به پلیس امنیت رفتند و شکایت‌شان را ثبت کردند.وی در ادامه افزود: قرار است صبح یکشنبه آینده همه خانواده‌های دانش‌آموزان جلوی مدرسه تجمع کنند تا مشخص شود که دستگاه قضایی و وزارت آموزش‌و‌پرورش چه برنامه‌ای برای ادامه فعالیت این مدرسه در نظر خواهند گرفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

قاتل بنیتای ۸ماهه: عذاب وجدان دارم،مرا اعدام کنید/ پدر قاتل: هرچه بخواهید پول می دهم،اعدامش نکنید

صبح ۲۱ خرداد پدر و مادر بنیتا به دادسرای جنایی تهران رفته و در نخستین جلسه ای که برای صلح و سازش در دادسرا برگزار شد، شرکت کردند.دختر ۸ ماهه  این زوج  ۲۹ تیر سال گذشته در حالی که داخل خودروی پرایدشان جلوی در خانه تنها رها شده بود از سوی سارقان خودرو ربوده شد اما ۶ روز بعد سارق خودرو دستگیر شد و با اعتراف وی جسد بچه در حالی که از فرط گرسنگی  و تشنگی و گرما جان باخته بود داخل خودرو کشف شد. متهم مدعی شد از وجود بچه داخل خودرو خبر نداشته اما وقتی متوجه حضور او شد خودرو را کنار خیابان رها کرده و گریخته‌ است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید