تاتو ، زومبا ، سولار ، لوور ، اف ای تی اف ( FATF ) ، جناب خان و بی سوادان لشکری و کشوری/ حسن مقیمی

***سرهنگ ایرج شریفی سرپرست پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی گفت که در پی رصد فضای مجازی توسط پلیس، گردانندگان مراکز غیر قانونی تاتو در مشهد دستگیر شدند. شریفی اظهار کرد “تحقیقات از متهمان مزبور که یک مرد و ۲ زن هستند ادامه دارد”.

سرهنگ ایرج شریفی روز یکشنبه افزود: “افراد مزبور به تبلیغ و آموزش تاتو و خالکوبی بدن در فضای مجازی و به صورت غیرمجاز مبادرت می کردند”.

وی اظهار کرد: “با تحقیقات و رصد شبکه های اجتماعی یکی از متهمان اصلی در مشهد شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی دستگیر شد”.

وی گفت: “در این ارتباط ۲ متهم دیگر این پرونده نیز که با تبلیغ در شبکه های اجتماعی و دریافت مبالغ هنگفت بدون داشتن مجوز اقدام به خالکوبی می کردند، دستگیر شدند”.

سرهنگ شریفی افزود: “تحقیقات از متهمان مزبور که یک مرد و ۲ زن هستند ادامه دارد”. ***

 

این مشروح خبری بود که تمامی خبرگزاری های داخل و خارج انتشار دادند .

این یک افتخار برای جمهوری اسلامی به حساب آمد که تیتر اول تمامی خبرگزاری ها گردید و از آن بعنوان قدمی موثر برای مبارزه با فساد و فحشا نام برده شده است.

چهار طرح در دوسال گذشته تصویب گردید .استفاده از سولاریوم در باشگاه ها ممنوع گردید.آرایش های زیبایی در آرایشگاه های مردانه ممنوع گردید.انجام تاتو ممنوع گردید.آموزش رقص زومبا در باشگاه های زنانه ممنوع گردید.

اینها همه نشان از این دارد که جمهوری اسلامی موجودیت خود را تنها در اعمال فشار اجتماعی و سد سازی در مقابل اندک دلخوشی جوانان میداند.

دیروز شاهد آن بودیم که معجزه قرن در روابط بین الملل به وقوع پیوست.دیدار دانلد ترامپ و کیم جونگ اون که شاید خوشبین ترین کارشناس های ژئوپولتیکی هم تصور نمی کردند بدین زودی این دیدار انجام پذیرد.اما منافع ملی بر مصلحت شخصی ترجیح داده شد و این اتفاق عظیم صورت پذیرفت.

اما در جایی دیگر از کره خاکی و در سرزمین پهناور ایران شاهد هستیم که حواشی بر اصل غالب گردیده است.تعدادی از بی سوادان کشوری و لشکری که شاید حتی توانایی خواندن کلماتی همچون تاتو و سولاریوم و موزه لوور و زومبا و FATF را نداشته باشند بیایند برای ملتی تصمیم بگیرند و در نهایت خود را نماینده همان ملتی معرفی کنند که خون همان ملت را در شیشه کرده اند.

آزادی روانی سرلوحه شکوفایی یک ملت است.

به یاد حرف های آقای حداد عادل در برنامه خندوانه افتادم.آنجایی که سخن از نامگذاری لغات آورده شد.حداد عادل گفت : این اسامی در ابتدا برای مردم غریب است مانند کفشی که در ابتدا پا را میزند اما پس ازمدتی جا باز میکند.این لغات هم به مرور برای مردم عادی میشود.جناب خان در پاسخ گفت : بعضی از کفش ها تا آخر پای آدم را میزند و حداد عادل پاسخ داد : مشکل از پای تو میباشد و باید به پزشک مراجعه کنی .شاید درابتدا که یک طنز عادی باشد .اما واقعیت این است افرادی همچون حداد عادل با چنین استراتژی هایی برای مردم و آیندگان تصمیم می گیرند و بجای حل مسئله ، اصطلاحا صورت مسئله را پاک میکنند و هیچگاه مشکل را از تصمیم خود نمیدانند.می گویند آنقدر مردم را تحت فشار میگذاریم تا اصطلاحا کمرشان زیر آن فشار خم گردد.

لیک باید بیان کرد شاید شما اندک دلخوشی ملت و جوانان را بگیرید اما با صدای رسا میگویم یقین داشته باشید اگر اصلاحات ساختاری و رفتاری و اجتماعی و سیاسی را برنتابید قطعا بزودی جمهوری اسلامی ایران به جمهوری ایران تغییر شاکله و نام خواهد داد.
مسئولین به فکر ایران ما باشید تا دیرتر از این نشده است و این چند دستگی در جامعه گسترش نیافته است تا فاجعه ای همچون انقلاب ۵۷ صورت نپذیرد.