اخبار روز ورزشی ؛ ۹ پیشبینی جسورانه و عجیب از جام جهانی روسیه! / همچنان آوارگی بچه‌های تلویزیون در روسیه ؛ این توهین به شان ایران است!

نگام ، ورزشی _ مهاجرانی: اخراج لوپتگی به نفع ایران است/ یک تیم هماهنگ بهتر از یک تیم پرستاره است ، ۳ میزبان، ۴۸ تیم؛ جام جهانی ۲۰۲۶ چگونه خواهد بود؟! ، یاوری: کی‌روش شاید از آزمون به عنوان تله استفاده کند ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

از حذف آرژانتین تا قهرمانی اسپانیا! ۹ پیشبینی جسورانه و عجیب از جام جهانی روسیه!

درست است که اخراج مربی تیم ملی، آن هم تنها دو روز پیش از شروع اولین مسابقه شما در مهمترین رویداد فوتبالی جهان، کار چندان درستی نیست اما این اتفاق افتاده است و حالا لاروخا، باید با اخراج یولین لوپتگی و روی کار آمدن فرناندو هیرو، کنار بیاید و خود را برای یک جام جهانی خوب آماده کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

همچنان آوارگی بچه‌های تلویزیون در روسیه/این توهین به شان ایران است!

همچنان مهمترین تصویر اختصاصی شکار شده توسط گروه اعزامی رسانه‌ای تلویزیون ایران از مسکو، لحظه خروج اتوبوس تیم ملی از کمپ است چون راهشان نمی دهند به تمرین ها. درست مثل سال ۲۰۱۴ ، این بار هم چون پول بخش مدیای فیفا پرداخت نشده، خبری از آی دی کارت مسابقات برای این گروه نیست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مهاجرانی: اخراج لوپتگی به نفع ایران است/ یک تیم هماهنگ بهتر از یک تیم پرستاره است

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که تیم‌های این گروه به خصوص ایران باید چه واکنشی نسبت به اخراج لوپتگی داشته باشند گفت: در فوتبال دنیا به خصوص جام جهانی حوادث پیش‌بینی نشده است. قطعا یک تیم هماهنگ بهتر از یک تیم پرستاره است و اگر تیمی هماهنگ‌تر از تیم پرستاره اسپانیا باشد می‌تواند مقابل آن‌ها موفق عمل کند. فوتبال یک بازی پیش‌بینی نشده است و همین مساله به ما امیدواری می‌دهد که بتوانیم از فرصت پیش آمده استفاده کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

به بهانه مشخص شدن میزبانان جام جهانی ۲۰۲۶! ؛ ۳ میزبان، ۴۸ تیم؛ جام جهانی ۲۰۲۶ چگونه خواهد بود؟!

تا این لحظه، ۲۳ شهر برای میزبانی جام ۲۰۲۶ زیر نظر قرار گرفته‌اند که از این میان، ۱۶ شهر در نهایت افتخار میزبانی مهمترین رویداد فوتبالی جهان را خواهند داشت. مکزیک و کانادا، با سه استادیوم به استقبال جام جهانی خواهند رفت و ایالات متحده، با ۱۰ ورزشگاه این رقابت‌ها را میزبانی خواهد کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

یاوری: کی‌روش شاید از آزمون به عنوان تله استفاده کند

درباره بازی اول ایران مقابل مراکش در جام جهانی اظهار کرد: توجه به شناختی که از کی‌روش دارم و برنامه‌های فنی که می‌دانم، تصور من بر این است که وی تلاش می‌کند در این بازی نفوذ مراکش را از سرچشمه قطع کند. ممکن است خیلی از کارشناسان یا حتی خود من به این تغییر در خط دفاعی ایراد بگیریم یا نگران خط دفاعی باشیم اما با توجه به بررسی که کردم به نظر می‌رسد با گذاشتن سه هافبک متمرکز سعی می‌کند حمله حریف را از نقطه شروع کنترل کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید