اخبار روز حوادث ؛ دوستم بی غیرتی کرد! وقتی خانه نبود من و زنش تنها بودیم و حتی شب ها در آنجا می خوابیدم!/ تکرار تصادفات عجیب در جاده چالوس ؛ دیدم که خودروها به سادگی سر می‌خورند!

نگام ، حوادث _ پسر ۱۶ ساله روستایی، دوست ۲۰ ساله اش را خفه کرد  ، زلزله ۵ ریشتر راور مصدومی در بر نداشت ، زن مطلقه قصد ازدواج کرد؛ همسر سابقش برای کشتن واسطه ازدواج جدید دست به تفنگ شد  ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

جزئیات جدید از اعتراف مغول ؛ دوستم بی غیرتی کرد! وقتی خانه نبود من و زنش تنها بودیم و حتی شب ها در آنجا می خوابیدم! + عکس

ماجرای این پرونده جنایی از مهرماه سال ۱۳۹۱ زمانی در دستور کار پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت که اعضای یک خانواده موضوع گم شدن مرد ۴۵ ساله ای را پیگیری کردند.این در حالی بود که همسر مرد ۴۵ ساله با نشان دادن دست نوشته ای به پلیس ادعا کرد همسرش به شهر دیگری رفته و با به جا گذاشتن دست نوشته مدعی شده است که دیگر به مشهد باز نخواهد گشت!

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تکرار تصادفات عجیب در جاده چالوس/ دیدم که خودروها به سادگی سر می‌خورند!

عباسعلی آسارایی در چهاردهمین جلسه شورای اسلامی استان البرز که روز چهارشنبه ۲۳ خرداد در باشگاه میلاد کرج برگزار شد گفت: یکی از مشکلات اصلی شهر آسارا با توجه به اینکه منطقه‌ای کوهستانی، گردشگری و پرتردد است مخصوصاً در این وقت سال یک طرفه شدن جاده چالوس است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پسر ۱۶ ساله روستایی، دوست ۲۰ ساله اش را خفه کرد

یک پسر ۱۶ ساله ساکن روستای نراب چند روز قبل با پسر جوانی از روستای همجوار (کاشیدار) در بخش چشمه ساران شهرستان آزادشهر درگیر شد اما این دعوا با وساطت اهالی پایان یافت.پسر ۱۶ ساله که کینه عجیبی از این درگیری به دل گرفته بود چند روز بعد به سراغ پسر جوان رفت و با یکدیگر درگیر شدند اما این بار پسر ۱۶ساله وی را خفه کرد و پس از قتل پا به فرار گذاشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

زلزله ۵ ریشتر راور مصدومی در بر نداشت

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کرمان اعلام کرد: با توجه به این‌که کانون زلزله ۵ ریشتری شامگاه چهارشنبه راور در کویر بوده و با مناطق مسکونی فاصله داشته تا کنون خسارت و مصدومی در رابطه با این زلزله گزارش نشده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

زن مطلقه قصد ازدواج کرد؛ همسر سابقش برای کشتن واسطه ازدواج جدید دست به تفنگ شد

با اعلام موضوع به پلیس در نخستین تحقیقات مشخص شد این مرد ۲۳ ساله از سوی فردی که ساکن یکی از روستاهای شهرستان گالیکش بوده به قتل رسیده است.مجتبی مروتی رئیس پلیس آگاهی گلستان گفت: با تلاش پلیس پس از گذشت ۲۴ ساعت از وقوع این حادثه، سه نفر از عاملان این جنایت شناسایی و دستگیر شدند. اما متهمان منکر ارتکاب قتل بودند تا اینکه با گذشت سه روز از این ماجرا سرانجام متهم اصلی که اقدام به تیراندازی کرده بود به جرم خود اعتراف کرد و علت و انگیزه ارتکاب این جرم را اختلاف با همسر سابقش عنوان کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید