حقیقت انتخابات ۸۸

 

سید نادر آموزگار

 

به جز دو سه انتخابات اولی که در این نظام انجام شد در همه انتخابات بعدی هم انواع تقلب و هم انواع تخلفات انتخاباتی صورت گرفت.

صحت این مدعا در درجه نخست از بیانات مقامات خود نظام مثل هاشمی رفسنجانی که پیش از یکی از انتخابات در نماز جمعه از دست اندرکاران مربوطه عاجزانه درخواست کرد بگذارند نتیجه انتخابات منعکس کننده واقعی خواست ملت باشد،

شک جدی و صادقانه کروبی که گفته بود ما نیم ساعت خوابمان برد نتیجه انتخابات کلا بر عکس شد،

تردید جدی موسوی در صحت نتیجه انتخابات ۸۸ و دیگر مقامات بلند پایه ای که چنین ادعا های داشته اند مشخص است.

این افراد بدون در نظر گرفتن خط و ربط سیاسی شان به خاطر موقعیت های بالایی که داشته اند از زد و بند های پشت پرده سیاست کلان کشور کاملا آگاه بوده اند.

در درجه دوم مشاهدات شخصی و گزارشاتی از قبیل پیدا شدن تعداد زیادی صندوق آرای سوخته در خرابه های مختلف، حرکت کاروان هایی از اتوبوس ها از مجتمع های مسکونی خانواده شهدا، مثل مجتمع خیابان پاسداران

صبح روز هر انتخابات که در حوزه های مختلف از صبح تا شب مشغول رای دادن و پاک کردن جوهر استامپ از سر انگشتانشان هستند با استفاده از هزاران شناسنامه مردگان باطل نشده،

و در همین انتخابات اخیر بستن حوزه ها پس از ساعت ۱۱ شب برای پائین آوردن آرای روحانی که هنر رحمانی فضلی بود فقط نمونه هایی از این کونه تخلفات آشکار است.

از نظارت استصوابی شورای نگهبان و مقاومت شدید نظام در برابر نظارت بین المللی و مقاومت در برابر کامپیوتری شدن برگه ها و شمارش هم کلا چیزی نگوییم که مثنوی ۷۰ من کاغد است.

دخالت های ۱۰۰% غیر قانونی سپاه در همه مراحل انتخابات هم که معرف حضور همه هم‌وطنان هست و فیلم عاشورای ۸۸ که تمام‌ پلاک خود رو ها پلاک های سپاه بود تنها یک‌نمونه است.

و البته معرفی کاندیدای اصلح به نیابت از رهبر انقلاب از جانب نمایندگان آن جناب را هم در کمترین انتخاباتی نداشته ایم.

به این مجموعه کامل از تخلفات برای مورد خاص سال ۸۸ تبریک رهبری به احمدی نژاد قبل از اعلام نتایج توسط شورای نگهبان و همه وقایع تلخ پس از آن انتخابات شوم که حاج مجتبی خامنه ای و سپاه گردانندگان اصلی سناریوی آن بودند را هم بیفزایید و ببینید چه آش شلم شوربایی می شود!

با این اوصاف ادعای سالم و قانونی بودن هیچ یک از انتخابات این نظام به جز دو سه تا اول، و به ویژه انتخابات کودتایی ۸۸ ادعایی ۱۰۰% باطل و مبتنی بر توهم مدعیان است.

 

نگام ؛ ناگفته های ایران ما