اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ دلایل گاز معده و نفخ زیاد که شاید باور نکنید! / بـا این دمنـوش بـه جنـگ کـم‌خـونـی بـرویـد / دلایل ریزش مو را بدانید

نگام ، سلامت و پزشکی _ ۷ نوشیدنی که شما باید خرید آن را متوقف کنید ، افزایش میل جنسی و باروری فقط با یک تغییر در رژیم غذایی ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

شاید باور نکنید که گاز معده به دلیل برخی از داروها باشد. برخی از داروهایی که مصرف می شوند می‌توانند دهان فرد را خشک کنند. در چنین شرایطی مقدار هوای مصرفی بیشتر می‌شود. زمانی که دارویی را مصرف می‌کنید، عوارض جانبی مرتبط با خشکی دهان را نیز مورد بررسی قرار دهید. اگر گاز معده شما را آزار می‌دهد، بهتر است با پزشک خو مشورت کنید و در مورد تعویض دارو صحبت کنید. شما می توانید از داروهایی استفاده کنید که عوارض جانبی کمتری دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بـا این دمنـوش بـه جنـگ کـم‌خـونـی بـرویـد

افسنتین گیاهی علفی و پایا (با طول عمر بیش از ۲ سال) به ارتفاع ۸۰ تا ۱۲۰ سانتی متر است که در زمین های خشک و شنزارها می‌روید؛ رنگ برگ‌های آن سبز مایل به سفید و گل های آن به شکل خوشه و به رنگ‌ قرمز و زرد است.
خواص قلبی و عروقی افسنتین: دمنوش افسنتین کم خونی را رفع و خون را تصفیه می‌کند و برای افرادی که غلبه سودا دارند، مناسب است؛ دمنوش افسنتین رسوب رگ‌ها را نیز از بین می‌برد؛ مبتلایان به تصلب شرایین و افرادی که سکته مغزی کرده‌اند باید از این دمنوش استفاده کنند.دمنوش افسنتین برای تقویت قلب نیز موثر هست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دلایل ریزش مو را بدانید

ریزش مو یکی از مشکلاتی است که هر کدام از ما به آن دچار می شویم. هیشه ریزش مو ژنتیکی نیست. در ادامه به مهم ترین دلایل ریزش مو که ارتباطی به ژنتیک ندارند اشاره می کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۷ نوشیدنی که شما باید خرید آن را متوقف کنید

به دلیل بسته بندی بودن آب میوه ممکن است شما خرید و مصرف آن را روشی آسان و راحت برای دریافت ویتامین و میوه های روزانه تان بدانید اما باید در نظر داشته باشید بیشتر میوه های استفاده شده برای این محصولات پاستوریزه شده اند (اساسا جوشانده شده اند)، در نتیجه بسیاری از مواد مغذی ارزشمند خود را از دست داده اند در حالی که غنی از قند هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

افزایش میل جنسی و باروری فقط با یک تغییر در رژیم غذایی

اگر زندگی جنسیتان کم فروغ شده شاید تغییرات بسیار کوچکی فقط در رژیم غذایی بتواند گرمای دوباره را به شما باز گرداند.در مطالعه ای که در مجله غدد درون ریز و متابولیسم Endocrinology and Metabolism منتشر شد، محققین اطلاعات ۵۰۱ زوج آمریکایی را مورد بررسی قرار دادند و متوجه شدند زوج هایی که در هتفته ۲ یا ۳ وعده غذای دریایی مصرف می کنند نه تنها فاصله کمتری بین روابط جنسیشان وجود دارد بلکه خیلی راحت تر باردار می شوند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید