اخبار روز حوادث ؛ در اولین جلسه دادگاه قاتل زنجیره ای ۸ زن در گیلان چه گذشت؟ / پلیس در تعقیب قاتل فراری/ سیلاب جان ۳ نفر را در گیلان گرفت

نگام ، حوادث _ مرد جوان از خلوت خودش و دختر بی نوا فیلم گرفت / تهدید های شیطانی آبروی خانواده ای را برد!  ، قتل هم‌اتاقی در کمتر از ۲۴ ساعت از زمان آشنایی  ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

در اولین جلسه دادگاه قاتل زنجیره ای ۸ زن در گیلان چه گذشت؟

این جلسه با حضور متهمین ردیف اول و ردیف دوم و همچنین اولیای دم مقتولین و وکلای طرفین برگزار شد. اتهامات وارده با همدستی همسر قاتل خانم «ل.گ» بوده که به اتهام معاونت در قتل و فروش مال مسروقه و تسهیل در ارتکاب جرم همچنین مساعدت در خلاصی متهم ف.ن از محاکمه و مجازات از طریق مخفی نمودن ادله متهم ردیف اول و غیره در جایگاه متهم قرار گرفته بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پلیس در تعقیب قاتل فراری

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری سه متهم در پرونده جنایت منطقه شیان خبر داد و عنوان داشت که تحقیقات جهت شناسایی متهم اصلی پرونده که از زمان ارتکاب جنایت متواری است کماکان در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سیلاب جان ۳ نفر را در گیلان گرفت

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان گفت: سیلاب در منطقه اشکورات رودسر در شرق استان، جان سه نفر (۲ زن و یک کودک) را گرفت.حجت شعبانپور  افزود: روز گذشته حدود ساعت پنج عصر رگبار شدیدی در منطقه اشکورات رودسر به مدت ۲۰ دقیقه بارید که موجب وقوع سیلاب و رانش در جاده فرعی رحیم آباد به سمت لشکان بطول چند صد متر و جاده روستایی کاکرود شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مرد جوان از خلوت خودش و دختر بی نوا فیلم گرفت / تهدید های شیطانی آبروی خانواده ای را برد!

سو استفاده جنسی خواستگار فریبکار با تهدید انتشار فیلم های شیطانی از دختر جوان خانواده ای را به مرز بی آبرویی کشاند. دختر جوانی با مراجعه به پلیس فتا، راز اخاذی‌های مرد شیاد را فاش کرد. او به ماموران گفت: دو سال قبل با مرد جوانی به نام هومن آشنا شدم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

قتل هم‌اتاقی در کمتر از ۲۴ ساعت از زمان آشنایی

سرهنگ حمید مکرم، در توضیح این خبر گفت : ساعت ۰۷:۳۰ مورخه بیست و نهم فروردین ماه و از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان اعلام شد که اهالی یک مجتمع مسکونی در خیابان رجایی از شنیده شدن بوی زننده از داخل واحد هشتم ساختمان در طبقه سوم اعلام شکایت و نارضایتی دارند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید