اخبار روز علم و تکنولوژی ؛ جزئیات جدید از گوشی تاشوی سامسونگ +عکس/ نانورباتی که مواد سمی و باکتری را از خون جدا می‌کند/استفاده از هویج و شلغم برای استحکام بتن

نگام ، علم و تکنولوژی _ بهترین نرم افزار های ویرایش فیلم رایگان و قدرتمند در سال ۲۰۱۸ ، کمک تار عنکبوت به توسعه واکسن سرطان! ، از مهم ترین اخبار روز علم و تکنولوژی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

جزئیات جدید از گوشی تاشوی سامسونگ +عکس

از آنجا که بازار گوشی‌های هوشمند به مرحله اشباع رسیده و شرکت‌های سازنده نیز با معرفی و افزودن قابلیت‌های جدید، دیگر نمی‌دانند برای جلب مشتریان بیشتر و رضایت طرفدارانشان باید چه کار کنند، به سمت گوشی‌های هوشمند تاشو و منعطف روی آورده‌اند تا شاید بتواند بازار راکد و بی‌تلاطم را رونق ببخشد و تحولات قابل توجهی را برای کاربران و شرکت‌های تولیدکننده موبایل به ارمغان بیاورد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

نانورباتی که مواد سمی و باکتری را از خون جدا می‌کند

یکی از مهم‌ترین فیلترهای بدن، کلیه‌ها هستند که مستعد نقص در فعالیت هستند. بیماری مزمن کلیه ۱۰ درصد از مردم دنیا را تحت تاثیر قرار می‌دهد، میلیون‌ها نفر را کشته است و در عین حال دسترسی به درمان مقرون به صرفه وجود ندارد.بیماری مزمن کلیه یک بیماری است که خون را مسموم می‌کند و یک نقص در این فیلتر است که اجازه می‌دهد تا زباله‌ها در سیستم گردش خون جریان پیدا کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

استفاده از هویج و شلغم برای استحکام بتن

زمانی که این نانوصفحات سلولزی به بتن عادی اضافه می شود، موجب افزایش میزان کلسیم سیلیکات هیدرات می شوند. این ماده محصول اصلی ترکیب سیمان پورتلند با آب است و عامل اصلی استحکام بتن محسوب می شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بهترین نرم افزار های ویرایش فیلم رایگان و قدرتمند در سال ۲۰۱۸

نرم‌افزار ویرایش فیلم نباید گران باشد. فرقی نمی‌کند شما بارها دست به دوربین فیلم‌برداری خانگی زده‌اید یا اولین بار است که فیلمی تهیه‌ کرده‌اید و می‌خواهید آن را ویرایش کنید. این فرصت برای شما هست که یک نرم‌افزار ویرایش فیلم خوب دانلود کنید و به ویرایش فیلم خود بپردازید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کمک تار عنکبوت به توسعه واکسن سرطان!

تار عنکبوت با استحکام فوق‌العاده در عین سبکی، یکی از چشمگیرترین مواد در جهان طبیعت است. هر دو نوع واقعی و نسخه‌های مصنوعی آن برای توسعه همه چیز از روکش صندلی خودرو گرفته تا وسایل الکترونیکی خنک‌کننده و ساخت موسیقی و حتی ترمیم اعصاب قطع شده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید