اخبار روز ورزشی ؛ نیمکت ایران و مراکش در آستانه زد و خورد! (عکس) / شوک بزرگ نمایندگان فیفا:چرا مراکشی ها به احترام سرود ملی ایران سکوت نکردند؟

نگام ، ورزشی _ در عصر تاریخی سنت پترزبورگ چه گذشت؟ ، هاشمیان: مقابل اسپانیا از پیش باخته نیستیم/بهتر است کی‌روش بماند ، بغض انصاری‌فرد شکست؛ دست و پای بازیکنان را می‌بوسم/مادرم بعد از بازی داشت گریه می‌کرد ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

صحنه‌ای که از دید عکاس‌ها دور ماند ؛ نیمکت ایران و مراکش در آستانه زد و خورد! (عکس)

سرمربی ایران برای شکست دادن مراکش در اولین بازی جام جهانی روز پراسترس و پرحاشیه ای را تجربه کرد، از اولتمیاتوم داور چهارم روس گرفته تا دعوا با دستیار فرانسوی رنار که از چشم ها دور ماند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شوک بزرگ نمایندگان فیفا:چرا مراکشی ها به احترام سرود ملی ایران سکوت نکردند؟

نمایندگان رسانه ای فیفا و بسیاری از گروه های خبری خارجی دیروز یک سئوال بزرگ برای پرسیدن از ایرانی ها داشتند. «آیا شما می دانید چرا مراکشی ها وقت نواخته شدن سرود تیم ملی ایران سکوت نکردند؟» پرسشی که البته پاسخش را ما هم نمی دانستیم. چون در شلوغی ورزشگاه و آن همه اتفاق تصاویر دیگری این قدر در ذهن ها بود که کسی به شلوغ کاری مراکشی ها توجه نکند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

در عصر تاریخی سنت پترزبورگ چه گذشت؟

دومین پیروزی ایران در تاریخ جام های جهانی که با یک گل دیرهنگام به دست آمد. خبرنگار ورزش سه روایت خودش را از این روز نوشته است. علی خان ظهیرالدوله در سفرنامه سن پترزبورگش نوشته بود:” هوای شهر سن پترزبورگ به جهت بستگی به دریا و رودخانه و چندین شعبه رودخانه های بزرگ که به طور کانال برای تمیزی خیابان ها و آب محلات در شهر جاری کرده اند، بسیار بد است و خیلی زود تغییر می کند. خود روس ها هم می گویند که این شهر بدهواست.”

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مردم باید به بازیکنان ایران افتخار کنند ؛ هاشمیان: مقابل اسپانیا از پیش باخته نیستیم/بهتر است کی‌روش بماند

وحید هاشمیان درباره پیروزی ایران برابر مراکش و روند این بازی به صحبت پرداخت. بازیکن سال‌های نه چندان دور تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران بر این باور است همیشه اگر پیروزی به دست می‌آید حتما همه چیز درست نبوده و از طرف دیگر نمی‌توان گفت‌ اگر شکست خوردیم همه چیز بد بوده است. البته هاشمیان بر این باور است با توجه به زمان کم فاصله بین جام جهانی و جام ملت‌های آسیا بهتر است قرارداد کارلوس کی‌روش توسط فدراسیون فوتبال تمدید شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بغض انصاری‌فرد شکست؛ دست و پای بازیکنان را می‌بوسم/مادرم بعد از بازی داشت گریه می‌کرد

بازی ایران و مراکش اتفاق ماندگار زیاد داشت. تا سال ها خیلی ها از این بازی تاریخی حرف می زنند. شاید اتفاقی هم که روایت می شود، یکی از این لحظاتی باشد که در تاریخ فوتبال ایران بماند. کریم انصاری فرد شماره ۱۰ ایران که شدیدا منقلب شده بود، بعد از بازی دو بار اشک ریخت و با بغض حرف زد. او در گفت و گو با خبرنگار ما در روسیه، بغضش شکست…

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید