اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ نویسنده چطور به آزار جنسی بپردازد؟! / با انصراف پرتغالی‌ها، ایرانی‌ها و اسپانیایی‌ها روی صحنه می‌روند

نگام ، فرهنگ و هنر _ واکنش دختر بازیگر فقید به ایفای نقش مادرش در سینما ، «گاتی»: داستان پرپیچ‌وخم ساخته شدن بدترین فیلم گانگستری تاریخ ، واکنش هنرمند سرشناس به یک سوتفاهم در جام‌جهانی ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

طاهره ایبد:نویسنده چطور به آزار جنسی بپردازد؟!

طاهره ایبد با انتقاد از محدودیت‌های فرهنگی و تابوهایی که وجود دارد، می‌گوید: با محدودیت‌هایی که در جامعه وجود دارد چگونه می‌توان از نویسنده انتظار داشت آزادانه به مسائلی مثل آزار جنسی بپردازد؟! محدودیت‌ها باید برداشته شود تا نویسنده راحت‌تر کار خود را انجام دهد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

با انصراف پرتغالی‌ها، ایرانی‌ها و اسپانیایی‌ها روی صحنه می‌روند

رویداد موسیقایی «شب‌های گروه بی»، دستخوش تغییراتی اجباری شد.در حالی که بلیت فروشی این رویداد با حضور شهرام ناظری و گروه لیان از ایران، کمانه از پرتغال و خوزه لوئیس مونتون از اسپانیا، چند روز پیش آغاز شده بود، حالا گروه پرتغالی در اقدامی عجیب و غیر حرفه‌ای اعلام کرده است که در این رویداد حاضر نمی‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

واکنش دختر بازیگر فقید به ایفای نقش مادرش در سینما

لایزا مینلی بازیگر برنده جایزه اسکار این هفته در صفحه اجتماعیش در واکنش به گزارش هایی مبنی بر اجازه رسمی وی به رنی زلوگر برای ایفای نقش مادرش در یک فیلم سینمایی چنین نوشت: من هرگز با رنی زلوگر صحبت نکرده ام و دیدار نداشته ام و نمی دانم این داستان ها از کجا آغاز شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

«گاتی»: داستان پرپیچ‌وخم ساخته شدن بدترین فیلم گانگستری تاریخ

فیلمی که در آن «جان تراوولتا» نقش «جان گاتی» رئیس بزرگترین تشکیلات مافیائی جهان را بازی می‌کند، به نظر یک منتقد، بدترین فیلم گانگستری تاریخ است، ولی داستان ساخته شدن آن، به قدری پستی بلندی دارد که از خود فیلم،‌ هیجان‌انگیزتر است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

واکنش هنرمند سرشناس به یک سوتفاهم در جام‌جهانی

شهرداد روحانی که همراه با ارکستر منتخب ایران به مسابقات جام‌جهانی رفته است، گفت: ‪قطعا همزمانی حضور گروه (موسیقی) ایرانی در روسیه با مسابقات جام جهانی فوتبال امتیاز بسیار خوبی برای ما بوده است؛ اما ما به دنبال تماشاگران جام جهانی نیستیم چون اساسا هدف ما جامعه مخاطبان جام‌جهانی نیستند‬.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید