اخبار روز ورزشی ؛ فغانی در صدر رده‌بندی داوران جام‌جهانی / پیروزی ایران برای پرتغال نگران کننده است

نگام ، ورزشی _ آزمون: مقابل اسپانیا بازی خوبی ارائه خواهیم داد/ می‌خواهیم دل مردم شاد شود ، وینفرد شفر دیدار ایران و اسپانیا را برای کدام شبکه خارجی کارشناسی می‌کند؟ ، زشت و زیبای مهم‌ترین شیرجه تاریخ ایران و مراکش! ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

فغانی در صدر رده‌بندی داوران جام‌جهانی

علیرضا فغانی اولین دیدار گروه ششم رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را به خوبی قضاوت کرد و بدون هیچ اشتباهی اولین تجربه خودش در جام جهانی ۲۰۱۸ را پشت سر گذاشت. همچنین طبق نظرسنجی سایت رتبه‌بندی داوران، علیرضا فغانی داور ایرانی بازی آلمان و مکزیک در صدر داوران جام جهانی ۲۰۱۸ قرار گرفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پیروزی ایران برای پرتغال نگران کننده است

پرتغال در مقابل یکی از شانس های اول قهرمانی با تساوی کار خود را در روسیه آغاز کرد. پرتغال قهرمان اروپا است اما تیم فعلی اسپانیا یکی از شانس های غیرقابل انکار برای کسب جام است، با این تفسیر، تساوی نتیجه ای معقول برای پرتغال بود. البته پرتغال در مسابقات بعدی روند صعودی را خواهد داشت و هر بازی بهتر از قبل خواهد شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آزمون: مقابل اسپانیا بازی خوبی ارائه خواهیم داد/ می‌خواهیم دل مردم شاد شود

سردار آزمون با بیان این که بازی‌های جام جهانی غیر قابل پیش‌بینی است، اظهار کرد: وضعیت تیم‌ ‌ملی خوب است و ما بازی زیبایی مقابل تیم‌ ‌ملی فوتبال مراکش انجام دادیم. مهم کسب نتیجه‌ بود که شکر خدا توانستیم در دقایق پایانی بازی سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

وینفرد شفر دیدار ایران و اسپانیا را برای کدام شبکه خارجی کارشناسی می‌کند؟

وینفرد شفر، سرمربی تیم استقلال جمعه شب در یک برنامه تلویزیونی کشور سوئیس مسئولیت کارشناسی بازی ایران و مراکش را بر عهده داشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

عزیز ایران و منفور مراکش، درد ابدی برای بوهدوز ؛ زشت و زیبای مهم‌ترین شیرجه تاریخ ایران و مراکش!

این بازیکن باشگاه سن پائولی آلمان و تیم ملی مراکش، در دیدار مقابل ایران در لحظه‌ای وارد زمین شد که هروه رنار فکر می‌کرد، می‌تواند لایه های دفاعی تیم ایران را باز کند ولی دو خطای عجیب و غریب فردی، اولین شکست را برای مراکش تحمیل کرد؛ باختی که بعد از ۲۰ سال غیبت مراکش در جام جهانی، برای آنها سنگین‌تر و غیر قابل هضم‌تر هم شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید