برگی دیگر از خیانت های سپاه : آغاز پیش فروش جزیره کیش

حسن مقیمی

 

آبزیان خلیج فارس بطور محرمانه به چین فروخته شد ملت در خواب بود .

هم اکنون طرح تجزیه ایران ورق خورد
اول ۱- جزیره کیش
۲- جزیره ابو موسی
۳-جزیره تنب کوچک
۴- جزیره تنب بزرگ

طرح تجزیه ایران با حیله انگلیس و روسیه و چین جزیره کیش به دولت چین واگذار می‌شود….

هشدار و اخطار شدید به هم میهنان عزیز ، سلبریتی های سنگ به سینه ؛ کوروش پرستان خاموش ؛
یاران وطن پرست ایرانی که هنوز قلبشان برای میهن می‌تپد….

طرح تجزیه ایران بدون جنگ و خونریزی آغاز شد
بر اساس مذاکرات محرمانه و از پیش انجام شده بین وطن فروشان دولت ایران با دولت چین ، به دنبال اجاره دادن آبزیان خلیج فارس به دولت چین که چند ماه است درحال اجرا و مشغول صید هستند و هیچ صدای اعتراضی از ملت شنیده نشد ؛ اخیرا یک تیم از کارشناسان و ماموران اطلاعاتی چین به نمایندگی از دولت انگلیس وارد ایران شده اند، که اکثرا نیز دوره دیده‌های ام آی سیکس انگلستان هستند، و در حال آماده سازی امضا قرارداد ننگین ترکمن چای دیگری با دولت ایران، مبنی بر واگذاری صددرصد جزیره کیش بدون سکنه بومی به مدت بیست و پنج سال به دولت چین هستند.
از قرار معلوم پیش نویس و مقدمات قرار داد کاملا آماده شده است ، و دولت مردان وطن فروش و خائن ایران در نظر دارد با دریافت میلیاردها دلار از دولت چین، این قرار داد ننگین را بطور پنهانی در آینده نزدیک بعنوان نماینده ی قانونی ملت ایران امضا کنند ، یک قراداد ننگین و کاملا معتبر بین المللی، جزیره کیش را برای مدت بیست و پنج سال در اختیار دولت چین قرار دهند.
طبیعی است که دولت چین پس از امضا و دریافت این قرارداد ، بمرور زمان، تمام ساکنین محلی جزیره کیش را اخراج و همین علت باعث درگیریها و کشتار شدید بومی های جزیره خواهد شد و تمام امکانات تجاری جزیره کیش، در اختیار تجار چینی و روسی و انگلیسی قرار خواهد گرفت.
انگلستان و روسیه و چین یکبار دیگر در شرف تکرار قرارداد ترکمنچای با دولت ایران هستند ، و همانگونه که ملت ایران هرگز توان پس گرفتن کشورهای جداشده از ایران، بر اساس قراداد ترکمنچای را بدست نیاورد ، پس از گذشت بیست و پنج سال حتما توان پس گرفتن جزیره کیش را نیز از انگلسیها ، روسیها و چینی‌ها نخواهد داشت.
بسیار روشن است که دولت انگلیس و روسیه با بدست آوردن جزیره کیش و بعد از آن به نوبت جزیره ابوموسی و سپس تنب کوچک و بزرگ به آرزوی دیرینه شان برای رسیدن به آبهای گرم خواهند رسید ، انگلستان با حضور مستقیم در جزیره کیش و دیگر جزایر به ظاهر اجاره ای ، کنترل تمام کشورهای نفت خیز خلیج پارس را بدست میگیرند و پایگاههای نظامی دائمی خود را مستقر میکنند ، و دولت چین نیز با بدست گرفتن شریان اقتصادی جزیره کیش ، که به بندر آزاد منطقه تبدیل خواهند شد، سالیانه میلیاردها دلار از سرمایه‌های ملی ملت ایران را خواهد برد.
دیگر اینکه ، بلافاصله نام خلیج پارس را نیز به خلیج متحدین تغییر میدهند تا دعوای بین اعراب و ایرانی‌های پرمدعا را هم خاتمه داده باشند.‌‌
این حیله از سیاست کثیف دولت انگلستان سرچشمه گرفته، و ایران میخواهد جزیره کیش را با دریافت میلیارها دلار از چینیها ، برای مدت بیست و پنج سال به چین واگذار کند.
با جدا کردن جزیره کیش از ایران ، ملت ایران با یک قرارداد بین المللی بیست و پنج ساله روبرو خواهند بود که با احداث پایگاه نظامی و حضور سربازان روسی، انگلیسی و درظاهر چینی اداره خواهد شد ، و مسلما در بیست و پنج سال آینده صدها اتفاق دیگر خواهد افتاد و ایران بعد از ۲۵ سال هرگز قادر به پس گرفتن جزیره از انگلیس نخواهد بود.

هشدار و اخطار شدید به میهن پرستان و تمام آنانیکه به یکپارچگی ایران باور دارند و از دین و ایمانشان مهمتر است.
هشدار به تمام جوانان میهن ، این وظیفه یکایک همه مردمانی است که بنام ملت ایران در ان سرزمین زندگی می‌کنند. همین امروز گام بردارید،
و حرکت مردم می‌تواند جلو امضا این جنایت نامه‌ی ننگین و ضد ملی دولت روحانی را بگیرد.
هم میهنان عزیز سلبریتی های سنگ به سینه ، کوروش پرستان ، وطن پرستان ، تجزیه ایران توسط دولت روحانی آغاز شده است ؛ آبزیان خلیج فارس چند ماه پیش توسط دولت اخیر طی قرار دادی محرمانه به دولت چین بفروش رفته، لااقل جلوی فروش جزیره کیش را بگیرید وقت بسیار کم است …

 

نگام ؛ ناگفته های ایران ما

One thought on “برگی دیگر از خیانت های سپاه : آغاز پیش فروش جزیره کیش

  • ۱۳۹۷-۰۳-۲۹ at ۳:۱۱ ب٫ظ
    Permalink

    جزیره های کیش و قشم تحویل دولته. دولت قرار داد بسته‌ چرا میگی خیانت سپاه؟
    درسته از سپاه متنفریم اما دروغ گوئی هم خوب نیست

Comments are closed.