اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ شهر دیترویت از برادران مایکل جکسون قدردانی کرد / پیش‌بینی شهرداد روحانی، شهبازیان و سالار عقیلی ، ایران از گروه مرگ جام جهانی فوتبال صعود می‌کند؟

نگام ، فرهنگ و هنر _رحیم طوفان: نتوانستم خودم را قانع کنم فیلم گیشه‌ای بسازم / “یک کیلو و بیست و یک گرم” بدون تغییر اکران می‌شود  ، انتشار زندگی نامه جدیدی از «جکی چان» هنرمند مشهور چینی ، عکسی از انسل آدامز در حراج آنلاین بونامز نیویورک چکش می‌خورد / عکس  ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

شهر دیترویت از برادران مایکل جکسون قدردانی کرد

رئیس پلیس شهر دیترویت، جایی که شرکت ضبط موسیقی «موتاون» تاسیس شد، در مراسمی ویژه از «برادران جکسون» قدردانی کرد و به عنوان حرکتی نمادین کلید شهر را به آنها هدیه داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پیش‌بینی شهرداد روحانی، شهبازیان و سالار عقیلی / ایران از گروه مرگ جام جهانی فوتبال صعود می‌کند؟

چرا فوتبال تا این حد جذاب است؟ چرا همیشه تیم بهتر بازی را نمی‌برد؟ فوتبال همیشه طرفداران زیادی دارد که با تعصب زیاد این رشته ورزشی را دنبال و پیگیری می‌کنند، چه بخواهیم و چه نخواهیم این رشته در سراسر دنیا طرفداران خاص خود را دارد که با عشق زیاد این ورزش را همراهی می‌کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رحیم طوفان: نتوانستم خودم را قانع کنم فیلم گیشه‌ای بسازم / “یک کیلو و بیست و یک گرم” بدون تغییر اکران می‌شود

رحیم طوفان در اولین تجربه سینمایی خود فیلم “یک کیلو و بیست و یک گرم” را ساخت که به زودی روی پرده سینماها خواهد رفت.او درباره وضعیت اکران فیلم خود گفت: “یک کیلو و بیست و یک گرم” در نوبت اکران است، اما هنوز از زمان قطعی اکران این فیلم اطلاعی ندارم. فیلم آماده است و نسخه‌ای که روی پرده سینماها خواهد رفت همان نسخه‌ای است که در جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

انتشار زندگی نامه جدیدی از «جکی چان» هنرمند مشهور چینی

زندگی نامه جدیدی از «جکی چان» بازیگر، کارگردان و تهیه کننده مشهور چینی در ماه نوامبر منتشر می شود؛ اثری که به دوره های مختلف زندگی و فعالیت های هنری این ستاره بزرگ می پردازد.این کتاب که «هرگز بزرگ نشو» نام دارد، از سوی شرکت «گالری بوکس» در ۳۵۲ صفحه روانه بازار می شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عکسی از انسل آدامز در حراج آنلاین بونامز نیویورک چکش می‌خورد / عکس

بونامز در نظر دارد حراج آنلاینی در بخش عکاسی در ۲۷ ماه ژوئن برگزار کند. در این حراج اثری از انسل آدامز (۱۹۸۴-۱۹۰۲)، کاری از نان گلدین (۱۹۵۳) و لوییس استتنر (۲۰۱۶-۱۹۲۲) چکش می‌خورند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید