اخبار روز ورزشی ؛ کی‌روش: رتبه اول گروه نه فروشی است و نه اجاره داده می‌شود / ایسکو: باید همان دقیقه اول به ایران گل بزنیم

نگام ، ورزشی _ ایران – اسپانیا/ تیم کی‌روش صدرجدول را به لاروخا نمی‌فروشد ، چشمی جام جهانی را از دست داد/ روزبه جان همه ما مدیونت هستیم ، جنجال ستاره رقیب ایران در سرزمین ماتادورها ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی  بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

کی‌روش: رتبه اول گروه نه فروشی است و نه اجاره داده می‌شود

سایت کنفدارسیون فوتبال آسیا در گزارشی به نقل از کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نوشت: مکان اول گروه B جام جهانی روسیه نه فروشی است و نه اجاره داده می‌شود، اسپانیا تیم با کیفیتی است اما ما می‌خواهیم جایگاه خودمان را در این گروه حفظ کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اسپانیا با قلبش بازی می کند ؛ ایسکو: باید همان دقیقه اول به ایران گل بزنیم

چهارشنبه شب تیم های ایران و اسپانیا در دور دوم مرحله گروهی جام جهانی به مصاف هم خواهند رفت.ایران با سه امتیاز و به عنوان صدرنشین به این بازی رسیده و اسپانیا نیز پس از تساوی برابر پرتغال چشم به کسب پیروزی برابر تیم ملی کشورمان دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دومین بازی یوزهای ایرانی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ؛ ایران – اسپانیا/ تیم کی‌روش صدرجدول را به لاروخا نمی‌فروشد

هنوز در کوچه پس‌کوچه‌های ایران صحبت از برد تاریخی تیم ملی فوتبال مقابل مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به گوش می‌رسد. این دیدار موجی از امید را به ملت ایران تزریق کرد تا در روزگاری که بیشتر اقشار مردم درگیر گرانی و مشکلات روزمره زندگی هستند، قلبشان برای یک موضوع، یعنی موفقیت تیم‌ملی بتپد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چشمی جام جهانی را از دست داد/ روزبه جان همه ما مدیونت هستیم

این شاید تلخ ترین خبر امروز فوتبال ایران باشد. روزبه چشمی در تمرین سنگین روز یکشنبه تیم ملی در کمپ لکوموتیو مسکو جام جهانی را از دست داده است.روزبه پس از مدت ها انتقاد شنیدن در بازی با مراکش فوق العاده بود. بازی خوبش باعث شد کسی جای خالی سیدجلال حسینی را احساس نکند، در حالی که قبل از آغاز این بازی ها سخت ترین انتقادها را پشت سر گذاشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

فرجام خواهی رونالدو از سوی اسپانیایی ها رد شد ؛ جنجال ستاره رقیب ایران در سرزمین ماتادورها

درست یک روز قبل از رویارویی حساس تیم های اسپانیا و پرتغال در فینال زودرس گروه B جام جهانی دادگاهی در مادرید بنا به پرونده ای که سازمان مالیاتی اسپانیا علیه کریستیانو رونالدو تشکیل داده بود کاپیتان پرتغالی ها و شماره ۷ رئال را به پرداخت جریمه سنگین ۱۸.۸ میلیون دلاری و دو سال زندان به خاطر فرار مالیاتی محکوم کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید