اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ خودکشی در افرادی با این نشانه ها زیاد است / خاصیت های زنجبیل برای بدن

نگام ، سلامت و پزشکی _ دفع سرطان روده با مصرف ویتامین «دی»  ، خواص بی نظیر زیره از نظر طب سنتی ، راههای درمان بیماری صدف (پسوریازیس) ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

خودکشی در افرادی با این نشانه ها زیاد است

خودکشی یکی از اتفاقات ناگواری است که روز به روز هم در حال افزایش است. خودکشی آنتونی بوردن که اخیرا رخ داده نشان می دهد هر کسی ممکن است در معرض خطر باشد.چند روز پیش آنتونی بوردن خودکشی کرد. بوردن ۶۱ ساله در حال کار بر روی برنامه جدیدی در CNN بود. این رویداد ناراحت کننده درست چند روز بعد از مرگ کیت اسپید Kate Spade طراح مد اتفاق افتاد که او نیز خودکشی کرده بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

خاصیت های زنجبیل برای بدن

این گیاه برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری های قلبی، مشکلات سیستم گوارش و سیستم ایمنی به کار می رود و در کاهش وزن، کنترل دیابت و پیشگیری از انواع عفونت ها تاثیر مثبتی دارد.چینی ها و سرخپوستان از حدود ۴۷۰۰ سال پیش از زنجبیل برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می کردند. همچنین در امپراتوری بزرگ روم از دیرباز به دلیل خواص دارویی، از جمله کالاهای با ارزش برای تجارت محسوب می شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دفع سرطان روده با مصرف ویتامین «دی»

نتایج تازه‌ترین بررسی‌ها نشان داده است، مصرف ویتامین «دی» می‌تواند خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.پژوهشگران دانشگاه هاروارد با بیان اینکه تا به حال تحقیقات زیادی در ارتباط با فواید مصرف این ویتامین صورت گرفته است اظهار داشتند: «این اولین بار است که تأثیر ویتامین «دی» بر روی کاهش احتمال ابتلا به سرطان روده بزرگ انجام می‌شود و نتایج شگفت‌انگیزی از آن حاصل می‌شود».

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

خواص بی نظیر زیره از نظر طب سنتی

خواص زیره را می‌توان این‌طور برشمرد: تحلیل‌برنده و بازکننده انسداد، خشک‌کننده‌، لطیف‌کننده، قابض، اشتها آور و برطرف‌کننده بادهای غلیظ. علاوه بر این، استفاده از زیره نقش موثری در تقویت معده و روده‌ها و کبد ایفا می‌کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

راههای درمان بیماری صدف (پسوریازیس)

پسوریازیس (Psoriasis) یا صدف یک بیماری شایع پوستی است که در آن ضایعات ضخیم و قرمز رنگ پوشیده از فلس های نقره ای به وجود می آید. اگر چه ممکن است پوست هر بخشی از بدن با این عارضه درگیر شود اما مهم ترین نواحی ای که تحت تاثیر قرار می گیرند عبارتند از پوست سر، آرنج ها، زانو ها و کمر. همچنین این اختلال پوستی می تواند در ناخن ها و چین خوردگی های بدن نیز رخ بدهد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید