اخبار روز ورزشی ؛ جنجال روزنامه اسراییلی علیه طارمی ؛ مهاجم ایران باید از جام‌جهانی محروم شود!/ ژاوی: ایرانی‌ها دیوانه فوتبال هستند ؛ شانسی مقابل اسپانیا نخواهند داشت

نگام ، ورزشی _ هیرو: من و کی روش دوستیم، بازیکنان با هم می جنگند ، بیرانوند: هنوز خودمان هم نمی‌دانیم کی‌روش چه نقشه‌ای برای اسپانیا کشیده! ، کی روش: نمی توانید روحیه ایران را تضعیف کنید ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

جنجال روزنامه اسراییلی علیه طارمی/ مهاجم ایران باید از جام‌جهانی محروم شود!

سایت روزنامه ynetnews نوشت: هواداران فوتبال خواستار محرومیت طارمی، مهاجم ایرانی پس از توییت ضد اسراییلی او شدند.هواداران فوتبال شکایتی را علیه طارمی مهاجم ۲۵ ساله ایران به فیفا ارائه کرده‌اند. این در حالی است که طارمی در توییت خود به نقل از آیت الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران نوشته است که “اسرائیل تا ۲۵ سال آینده در دنیا وجود نخواهد داشت”.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ژاوی: ایرانی‌ها دیوانه فوتبال هستند/ شانسی مقابل اسپانیا نخواهند داشت

این اولین بار طی ۲۰ سال گذشته است که به عنوان هوادار و نه عضو تیم راهی جام جهانی شدم تا اسپانیا را تشویق کنم. آخرین بار که این حس را تجربه کرده بودم یک نوجوان مثل تمام نوجوان‌های طرفدار اسپانیا در شهر بارسلون بودم که دوست داشتم تیم ملی کشورم قهرمان شود. در جام جهانی ۹۴ آمریکا در مرحله یک‌چهارم نهایی به ایتالیا باخت و از جام جهانی کنار رفت. این بار امیدوارم آن اتفاق تلخ تکرار نشود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ایران اوت می اندازد و کاشته می زند ؛ هیرو: من و کی روش دوستیم، بازیکنان با هم می جنگند

از محل نشست مطبوعاتی تیم ملی اسپانیا در ورزشگاه کازان هیرو، سرمربی تیم ملی اسپانیا که به همراهی آندرس اینستا در نشست حاضر شده بود به دو سوال خبرنگاران ایرانی و اسپانیایی پاسخ داد و سپس نشست را ترک کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بیرانوند: هنوز خودمان هم نمی‌دانیم کی‌روش چه نقشه‌ای برای اسپانیا کشیده!

دروازه بان اول تیم ملی ایران جزو بهترین بازیکنان کی روش در بازی مقابل مراکش بود و دو بار با سیوهای دیدنی اش، مانع از فروپاشی دروازه ایران شد.بیرانوند که پیش از شروع مسابقات هم فشار زیادی بابت انتقادات تحمل می کرد دقایقی پیش در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار بانک ورزش در خصوص بازی با ماتادورها گفت: اسپانیا جزو بهترین تیم های جهان است و یک بازی تاریخی مقابل آنها داریم. امیدوارم شب خوبی باشد و حتی اگر شکست می خوریم، شکست آبرومندانه ای باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شاید از نظر فیزیکی و تکنیکی از ما سرتر باشید اما… ؛ کی روش: نمی توانید روحیه ایران را تضعیف کنید

سرمربی تیم ملی ایران دقایقی پیش در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار برابر تیم ملی اسپانیا حضور یافت و به سوال خبرنگاران پاسخ داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید